14

Rungtynių teisėjai:

Donatas Dutkus
Indrė Balnionytė

Trečiadienio vakarą VKL Pavasario čempionato ketvirtojo diviziono mažajame finale susitiko „Craptors“ ir „Marijampolio“ komandos. Pusfinalyje „Craptors“ ekipa nepasipriešino „BC Šalčininkams“, o „Marijampolio“ krepšininkams nepavyko įveikti „BC Burokėlių“.

Rungtynės prasidėjo labai chaotiškai, o beveik per dvi minutes ekipos nepelnė taškų, kol R. Miniauskas nepataikė iš po krepšio. Sužaidus kiek daugiau nei tris minutes po V. Rybak dviejų taškų rezultatas tapo 10:3. Prabėgus penkioms minutėms „Craptors“ kolektyvas priartėjo iki dviejų taškų (8:10). Dar po kelių atakų „Craptors“ jau buvo priekyje, tačiau taiklus jų varžovų tritaškis vėl sugrąžino jiems iniciatyva. Per likusį kėlinio laiką žaidimas buvo apylygis, o priekyje išliko „Marijampolio“ vyrai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo abiejų komandų taikliais tritaškiais. Komandos žaidė taškas į tašką, o po D. Kadžiaus dar vieno tritaškio „Craptors“ vėl po kurio laiko išsiveržė į priekį. Vis dėl to į tai jų varžovai atsakė spurtu 9:0, o „Craptors“ kolektyvas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Po pasitarimo „Marijampolio“ krepšininkai apsigynė, pataikė tritaškį ir pirmą kartą savo persvarą padidino iki dviženklio skaičiaus (37:26). Iki kėlinio pabaigos „Marijampolis“ išliko priekyje. Pirmoje rungtynių dalyje „Craptors“ komandą į priekį tempė D. Maslenikas surinkęs 15 taškų, o jų varžovų ekipoje V. Rybak sąvo sąskaitoje turėjo 11 taškų.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo aštuoniais iš eilės „Marijampolio“ taškais, o skirtumas tarp ekipų išaugo iki dvidešimties taškų (51:31). „Craptors“ neketino pasiduoti ir atsakė septyniais taškais, bei priartėjo, o jų priešininkai paprašė paprašė minutės pertraukėlės. Po pasitarimo reikalai nesusitvarkė, kadangi „Craptors“ vis mažino savo atsilikimą ir po keturių iš eilės I. Cibulsko taškų dar labiau priartėjo (42:51). Likus žaisti minutę E. Bralkovski pelnė du taškus, o rezultatas tapo 55:47. Per likusį laiką J. Cibulskas ir I. Cibulskas pataikė po dvitaškį ir varžovų persvara sumenko per pusę.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo apylygiai, o sužaidus dvi minutes komandas skyrė šeši taškai. Dar po dviejų minučių po dviejų iš eilės taiklių tritaškių „Craptors“ išlygino rezultatą. Likus žaisti kiek daugiau nei penkias minutes „Craptors“ jau buvo priekyje keturių taškų skirtumu (66:62). Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes rungtynėse prasidėjo aistros – „Marijampolio“ komandos žaidėjas buvo diskvalifikuotas iš rungtynių, tos pačios komandos atsarginių žaidėjų suolelis gavo techninę pražangą. Tuo pasinaudoję „Craptors“ krepšininkai išsiveržė į priekį šešiais taškais (73:67). Likus minutei prasidėjo baudų mūšis, kuriame tikslesni buvo „Craptors“ krepšininkai iškovoję bronzos medalius.