Rungtynių teisėjai:

Paulius Kaziulionis
Justinas Švedas

Aprašymas:

Sekmadienio vakarą Vilniaus Krepšinio I lygoje susitiko namie rungtyniaujantys „KK Riešė / La Birra Pub“ ir svečiai „Sporticus.lt / Ugniagesys“

Rungtynes abi komandos pradėjo žaisdamos greitą krepšinį kuris buvo labiau sukoncentruotas į puolimą nei gynybą. Pirmas penkias kėlinio minutes komandos keitėsi netaikliomis greitomis atakomis ir po pirmų penkių minučių rezultatas buvo 9 – 8 Šeimininkų naudai. Tokį pat greitą žaidimą komandos demonstravo ir likusio ketvirčio metu, bet jis buvo gerokai rezultatyvesnis Ir Tautvydo Vyšniausko pataikytas tritaškis kėlinio pabaigoje leido jo komandai „KK Riešė / La Birra Pub“  užbaigti pirmąjį ketvirtį turint keturių taškų persvarą 24-20

Antrasis kėlinys  abiem komandoms buvo rezultatyviausias – Tautvydas Vyšniauskas pirmoje kėlinuko pusėje pataiko du tritaškius iš eilės į kuriuos priešininkai gali atsakyti tik vienu komandos kapitono tritaškiu. Toliau komandos pradėjo keistis trumpomis greitomis atakomis. Kėlinuko pabaigoje komanda „KK Riešė / La Birra Pub“ po priešininkų klaidos suorganizuoja ataką žemė – oras kurios smaigalyje tampa rezultatyvų perdavimą atlikęs D. Povlovskis ir įdėjęs į krepšį  Kipras Davidonis. Šį kėlinuką laimėjo komanda „Sporticus.lt / ugniagesys“ vienu tašku 30 – 29.

Antrąją rungtynių dalį komandos  pradėjo žaisdamos taškas į tašką, kol sužaidus kiek daugiau nei tris  minutes šeimininkų komandos kapitonas Dominykas Palšis pataiko du tritaškius iš eilės. Nuo šių tritaškių šeimininkai laikę įgytą persvarą. Komandos toliau žaidė greitą krepšinį, dėl kurio abi komandos darė nemažai klaidų, bet tuo pačiu keitėsi greitomis atakomis, prasiveržimais į baudos aikštelę ir metimais iš po krepšio. Kėlinį laimėjo šeimininkai rezultatu 26 – 19

Nuo pirmų ketvirto kėlinio minučių aikštėje dominavo šeimininkai, grubia gynyba  ir spaudimu privertė varžovus klysti ir nepataikyti daug metimų, po kurių sekė greitos ir efektingos šeimininkų atakos.  Per pirmas penkias kėlinio minutes svečiai sugebėjo įmesti tik 6 taškus , kai šeimininkai komanda „KK Riešė / La Birra Pub“ įmetė 15taškų. Antroji kėlinio dalis ir toliau sėkmingiau klostėsi šeimininkams, greitomis atakomis jie tolo nuo priešininkų ir Gediminas Poviliauskas pelnė šimtąjį tašką. Kėlinį ir rungtynes laimėjo kone dvigubai daugiau taškų įmetę šeimininkų komanda, kėlinio rezultatas 27 – 14, o galutinis varžybų rezultatas „KK Riešė / La Birra Pub“ 106 – 86 „Sporticus.lt / Ugniagesys“

Komandos „Sporticus.lt / Ugniagesys“ trenerio Genadijaus Kuliomino komentaras po varžybų:

Žaidėm prieš lygos lyderius, kurie turi geriausia sudėtį. Nors jų ir nebuvo daug susirinkę , bet buvo visi pagrindiniai žaidėjai. Galima sakyti, kad mes įsivėlėme į jų varžybas, į jų rungtynių tempą ir tokiame žaidime nesame labai stiprūs. Ko pasekoje pralaimėjome varžybas. Aišku buvo daug klaidu, neuždengėme Povlovskio. Eigoje praradome daug kamuolių , kurie virto greitais priešininkų taškais. Vėliau nebespėjome į gynybą. Keturyse prieš du nesugebėjome įmesti taškų. Buvo daug klaidų , daug problemų ko pasekoje gavosi toks rezultatas.

Komandos „KK Riešė / La Birra Pub“ trenerio Ervinas Stankus komentaras po varžybų:

Sveikinu komanda su pergale. Pradžioje truputi trūko noro , užsidegimo, bet vėliau susikaupėme pradėjome žaisti savo žaidimą kurį visą laiką žaidžiame. Sveikinu dar kartą komandą su pergale ir sėkmės varžovams toliau.