12
11
14

Rungtynių teisėjai:

Ketvirtadienio vakarą įvyko I lygos rungtynės, kuriose susitiko komandos: "BC Kolegos/Imperialstone.eu" prieš "Če-Čenija". Rungtynių pradžioje vyko tikra kova, komandos keitėsi taškais, ir pirmąjį kėlinį rezultatu "20:14" laimėjo komanda "Če-Čenija". Antrajame rungtynių kėlinį komanda "BC Kolegos/Imperialstone.eu" po sunkios pradžios visgi atrado savo žaidimą, ir laimėdami kėlinį "22:16" išlygino rezultatą. Antroje rungtynių dalyje, komanda "Če-Čenija" visiškai nebeatrado savo žaidimo ritmo, daug prametė, klydo, ir tuom naudodamiesi "BC Kolegos/Imperialstone.eu" vyrai perėmė rungtynes į savo rankas laimėdami kėlinį "20:5". Ketvirtasis rungtynių kėlinys tapo tik formalumas, "BC Kolegos/Imperialstone.eu" komanda neatleido tempo, sėkmingai didinosi pranašumą ir laimėjo rungtynes 34 taškų skirtumu "86:52".

Rungtynių komentarai:

Komandos "Če-Čenija" žaidėjas Marius Taparauskas: Na, šiose rungtynėse net nežinau ką be pasakyt, nepasakyčiau jog kažkas stipriai jose nesisekė, pirmose rungtynėse pralaimėjome ant 30 taškų, šias ant 34 reiškias taip turi būt. O šiaip, priešininkai buvo žymiai stipresni už mus, vien rodiklis jog įmetėm tik 52 taškus per visas rungtynes rodo jog labai nekrito mums metimai, tiek laisvi, tiek su gynyba, komanda puikiai gynėsi prieš mus ir neradome savo žaidimo prieš juos, tada pradėjom žaist ne kaip komanda, o po viena, be jokių derinių, todėl toks ir rezultatas. Sveikiname varžovus su pergale.

Komandos "BC Kolegos/Imperialstone.eu" treneris Matas Gimbickis: Na, apie rungtynes galiu pasakyt jog, pirmą rungtynių pusę sedėjau kaip ant adatų, visiškai nesupratau kas vyksta su mano vyrais, atrodė be ugnies, be užsidegimo, vienas ant kito pykomės, buvo visiškas chaosas, o antroje pusėje mes pagaliau atradome savo žaidimą, nors praktiškai žaidė antra komandos sudėtis, bet nepaisant visko vyrai parodė, kaip reikia kovoti, nenuleisti rankų, ir parodyt charakterį. Aš džiaugiuosi, kad komandoje yra toks žmogus kaip Mantas Kazlauskas, kuris užveda savo tokiu sportiniu pykčiu visą komandą, parodė kaip reikia nenuleisti rankų, savo žaidimu buvo labai naudingas komandai ir labai įtakojo šią pergalę. Na, tik gaila man, jog mano vyrai nuleidžia rankas kažkodėl pradžioje, ir kažkokie nesutarimai tarpusavį, mes to negalime turėt aikštelėje, turim ateit kaip vienas kumštis, kolkas man to nepavyksta įgyvendint ir aš prisiimu pilną atsakomybę, kad tokie dalykai dar vis vyksta mano komandoje, bet tikiuosi jog tą pavyks ištaisyti ir bus viskas gerai.