14

Rungtynių teisėjai:

Tomas Klionauskas
Paulius Jonušas

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „BC Kolegos“ su Donatu Ratkevičiumi  priešakyje. Ir po pirmuju trijų minučių rezultatu 8-3 pirmavo BC Kolegos.  Tačiau kėliniui bėgant į pabaiga, Sporticus.Lt surengė spurtą, ir po pirmojo kėlinio rezultatu 17-19 jau buvo priekyje.

Antrajame kėlinyje žaidimo tempas išliko stabilus. Abiems komandoms  gana sunkiai sekėsi rinkti taškus. Antrajame kėlinyje abejose komandose  išsiskyrė aukštaūgiai – „Sporticus.lt/Ugniagesys“ gretose Rytis Petrulis,  o „BC Kolegų“ Paulius Joneliūnas, kurie abu surinko po šešis taškus. Kėlinio pabaigą ir vėl sėkmingiau sužaidė „Sporticus.lt/Ugniagesys“  krepšininkai, kurie antrajame kėlinyje vėl padidino savo persvarą ir į ilgąją  pertrauką išėjo turėdami šešių taškų persvarą (37-31).

Trečiojo kėlinio pradžioje žaidimas buvo apylygis, tačiau bėgant laikui,   ėmė ryškėti vis ryškesnis „Sporticus.lt/Ugniagesys“ pranašumas, kurį taikliu  tolimu metimu su sirena įmetęs Raimondas Sadkauskas ir sukūrė didžiausią septyniolikos taškų pranašumą šiose rungtynėse (62-45).

Paskutiniojo ketvirčio viduryje BC Kolegos surengia spurtą 8-0 ir sumažino  atsilikimą iki dešimties taškų.Tačiau tai buvo viskas, ką jie  sugebėjo daugiau padaryti šios dienos rungtynėse. “Sporticus.lt/Ugniagesys” krepšininkai daugiau savo sunkiai sukaupto pranašumo nebešvaistė ir atidarė šių metu VKL I lygos sezoną įtikinama pergale rezultatu 81-67.

„Sporticus.lt/Ugniagesys“ komandos treneris Genadijus Kuliominas: Išties žiugu pradėti sezona pergalė, nors pas juos ir nebuvo pagrindinių žaidėju, tai labai daug įtakojo jų žaidimui. Taip pat manau jie nėra labai daug sportavę prieš sezoną, tai sezono eigoje manau jie daug geriau atrodys. Tuo tarpu mes sportuojame apie mėnesį, tačiau nevisi visada gali ateiti. Todėl aikštelėje matosi, kad visiškai neišpildom derinių, kuriuos turėtumeme, nors ir treniruotėse visi supranta, tačiau varžybose visiškai neparodo to. Mūsų tikslai šioje lygoje yra apšaudyti mūsų jaunimą, nes manau kad čia yra daug stipresnių komandų už mus pagal sudėtį, bet bandysime parodyti, kad nesame labai silpni.

„BC KOLEGOS / IMPERIALSTONE.EU“ komandos treneris Matas Gimbickis:  Na iš tikrujų nei lidžiu, nei džiaugiuosi. Pirmos rungtynės, atvažiavom nestipriausios sudėties ir gan apmaudu kad pralaimėjome, nes tikrai atrodė, kad galim žaisti su šita komanda. Tikrai matosi dabar, ką mūsų komandai duos Paulius Joneliūnas, nes žmogaus potencialas aikštelėje yra tikrai labai didelis. Sugeba ir kamuolius kovooja ir gynyboje puikiai dirba. Na mūsų vyrai nesportavę yra buvę tiek laiko. Pirmos varžybos ir tai yra visiškai natūralu. Kai susirinksime stipriausios sudėties, tada galėsime kažka galvoti rimtesnio, o dabar sveikinu varžovus su pergalė. O savo komandai linku nenukabinti nosies, nes tai tik pirmos rungtynės ir reikia tik judėti į priekį.