Rungtynių teisėjai:

Lukas Žarnauskas
Vilius Urniežius
Vaidotas Jakavičius

Saulėta sekmadienio popietę, Vilniaus krepšinio III-ioje lygoje įvyko pirmasis pusfinalis, kuriame susitiko „BC DUV Reklama“ prieš „BC Versus“.  Nors „BC Versus“ komanda susirinko tikrai ne pilnos sudėties, tačiau tikrai nebuvo nusiteikę pralaimėti.

Rungtynių pradžia buvo gana nervinga ir nerezultatyvi, po pirmųjų penkių minučių rezultatas buvo 11-6 „BC Versus“ krepšininkų naudai.  Po dar vienos sėkmingos M.Lastausko atakos, rezultatas buvo 13-6 ir nieko nelaukę „BC DUV Reklama“ krepšininkai paėmė minutės pertraukėlę. M.Lastausko pastangomis „BC Versus“ komanda sėkmingai  laikėsi susikrauto pranašumo. Po greito ir dinamiško pirmojo kėlinio, rezultatas buvo 26-19 šeimininkų teisėmis žaidžiančių „BC Versus“ komandos naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo apylygiai,  apsukas padidinę „BC DUV Reklama“ krepšininkai pradėjo tirpinti esantį skirtumą. Praėjus keturioms minutėms komandas skyrė vos vienas taškas.  Šį kėlinį iniciatyvos ėmėsi vienas „BC DUV Reklama“ vyriausių žaidėjų D.Sabaliauskas, jo pastangomis komanda pagaliau šiose rungtynėse išsiveržė į priekį ir panašu, kad perlaužė rungtynių eigą.  „BC Versus“ krepšininkai buvo pasiųsti į lengvą „nokdauną“, kadangi pralaimėjo atkarpą 19-0. Itin sėkmingai sužaidę antrąjį kėlinį „BC DUV Reklama“ krepšininkai  laimėjo jį 23-4 ir po ilsėtis į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 12 taškų pranašumą(42-30).

Antroji rungtynių pusė prasidėjo itin nerezultatyviai, kadangi per pirmąsias keturias minutes buvo pelnyti vos 7 taškai per abi komandas.  Vaizdas aikštelėje nesikeitė, ir toliau sėkmingai atakavę krepšį „BC DUV Reklama“ didino savo pranašumą ir įpusėjus kėliniui turėjo 20-ies taškų pranašumą.  Po dar vieno laimėto kėlinio, pasibaigus trečiam kėlinukui rezultatas buvo 42-56 „BC DUV Reklama“ komandos naudai.

Panašu, kad „BC Versus“  krepšininkai nebuvo linkę lengvai pasiduoti.  Paskutiniame kėlinyje jie spurtavo 5-0 ir pranašumas buvo aptirpęs iki vienaženklio skaičiaus. Kėliniui įpusėjus laiminčioji komanda vis dar nesikeitė,  rezultatu 51-59 priekyje buvo „BC DUV Reklama“. Vis dėlto, panašu, kad paskutinėms minutėms „BC Versus“ krepšininkams sužaisti kovingai iki galo, pritrūko jėgų. Rungtynes ir pirmą pusfinalį, rezultatu 60-74 laimėjo „BC DUV Reklama“ krepšininkai.

Nugalėtojams D.Sabaliauskas pelnė 27 taškus, jam puikiai talkino D.Lopetaitis su 17 taškų bei  11 atkovotų kamuolių. Pralaimėjusių gretose išsiskyrė M.Lastauskas, kurio sąskaitoje 27 taškai.

Komandos "BC Versus" žaidėjo M.Lastausko komentaras: "Sveikinam varžovus su pergale. Laimėjo visiškai pelnytai, gera komanda. Už mus geresnė - greitesnė, didesnė rotacija, turi D.Sabaliauską, kuris yra tikrai rimtas faktorius. Nesam nusivylę, davėm kovos pagal galimybes, kovojom iki galo. Viskas neblogai."

Komandos "BC DUV Reklama" žaidėjo R.Semaškos komentaras: "Geros rungtynės. Laimėti visada smagu. Pradžioje buvome kiek susikaustę, leidome priešininkams žaisti jų krepšinį. Antrajame kelinyje perėmėm iniciatyvą ir išlaikėme ją iki galo. Ryt laukia svarbiausia sezono kova, jos ir laukiame."