14

Rungtynių teisėjai:

Mindaugas Žilinskis
Vilius Urniežius

Saulėtą šeštadienio popietę Vilniaus krepšinio I lygoje susitiko lentėlės viršuje besirikiuojančios “Mortal Kombat” ir “PATRULIŲ RINKTINĖ – BC KOLEGOS” komandos. Turbūt nei vienas mėgėjų krepšinio ekspertas negalėjo prognozuoti tokios varžybų eigos.  Rungtynes rezultatu 115-58(28-10 ; 27-11 ; 26-14 ; 34-23), kiek netikėtai laimėjo šeimininkų komanda “Mortal Kombat”.

Pirmąsias penkis pirmojo kėlinio minutes viskas klostėsi pakankamai normaliai, svečiai “Patruliai” tiesiog nepataikė savo metimų, darė klaidas, tačiau vėliau prasidėjo tikrasis svečių komandos krachas. Per likusias 5 pirmojo kėlinio minutes šeimininkai surengė spurtą 17-5, gerokai atitolo nuo savo priešininkų ir rezultatu 28-10 baigė pirmąjį kėlinį. Daugelis, turbūt, pamanytu, jog tai buvo tik vienas nesėkmingas kėlinys ir “Patrulių” komanda turėtų susiimti ir pradėti žaisti, tačiau anaiptol, “Mortal Kombat” komanda ir toliau nemažino apsukų ir didino savo pranašumą. Taikliais metimais žudydami savo priešininkus, antrą kėlinį iš eilės laimėję 16-os taškų skirtumu į ilgąją pertrauką išėjo turėdami komfortišką 34 taškų pranašumą(55-21).

Po ilgosios pertaukos komandoms sugrįžus į aikštelę rezultatas ir įvykiai aikštėje nesikeitė… “Patrulių” komandą ir toliau žudė vaikiškos klaidos, tragiškas pataikymas, o labiausiai, šeimininkų taiklūs metimai po jų klaidų. Kuo toliau, tuo labiau vis beviltiškiau žaidę “Patruliai” didino savo atsilikimą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo išties stulbinantis – 81:35 laiminėjo “Mortal Kombat” komanda. Dėja, tačiau jokios intrigos žiūrovai neišvydo ir paskutiniame kėlinuke, tų pačių problemų kamuojami svečiai truputį pagerino savo pataikytų metimų procentą, kadangi per šį kėlinį sugebėjo įmesti 23 taškus, tačiau, tai buvo absoliuti smulkmena, kadangi rezultatas, nuskambėjus finaliniam švilpukui, buvo 115:58. “Mortal Kombat” komanda dominavo visose statistinėse skiltyse, išskyrus ties klaidų skaičiumi – čia 24:14 jų daugiau padarė “PATRULIŲ RINKTINE – BC KOLEGOS”.  Iš esmės, didžiausia šio stulbinančio pralaimėjimo priežastis buvo svečių komandos žaidėjų lankomumas – nežaidė dauguma komandos lyderių, tiek T.Lukša, D.Ratkevičius ar A.Rakšnys.

Šiandien šeimininkų komadoje labiausiai žibėjo daugelis žaidėjų, tačiau iš jų labiausiai įsiminė L.Motiejūno pasirodymas, jis pelnė 29 taškus, jam antrino ir K.Surgėlas pelnęs 20 taškų ir sugriebęs 11 atkovotų kamuolių. Taip pat, paminėjimo verti ir R.Balbierius surinkęs solidų dvigubą dublį(17 taškų ir 13 rez. perdavimų) bei Ž.Armonas, kuris buvo netoli trigubo dublio(9 pelnyti taškai, 7 atkovoti kamuoliai ir 8 rez. perdavimai).  Pralaimėjusių gretose trys žaidėjai iš visų penkių sugebėjo pelnyti 10 ir daugiau taškų, tai K.Murauskas su 16 pelnytų taškų, bei M.Tenikaitis ir M.Pukelevičius, kurie atitinkamai pelnė po 15 taškų.

Komandos "Mortal Kombat" žaidėjo T.Kundoto komentaras: "Du kartus pralaimėjome pries šią komandą šiame sezone, šiandien buvo trečios varžybos – trečias kartas, kuris nemelavo. Buvom tikrai supykę ir norėjome laimėti, taip pat atkeršijome už prarastą kamuolį."

Komandos "PATRULIŲ RINKTINĖ - BC Kolegos" trenerio M.Gimbickio komentaras: "Na iš tikųjų, noriu atsiprašyti priešininkų už tokias varžybas. Aš neturiu ką pasakyti apie jas, tačiau noriu pasakyti apie savo komandos žaidėjus – jie šiandien žaidė visiškai be charakterio, kaip sakoma “be kiaušų”, net nežinau, baisiau nei mergaitės. Taip žaisti, taip rodyti savo principus ir taip būti sutriuškintiems, tai nežinau, reikia būti tokiomis “mergaitėmis”, kad net gėda šnekėti. Kiek esu anksčiau savo virus giręs už laimėtas ar pralaimėtas varžybas, tai šiandien neturiu jokių pateisinimų jiems. Nesvarbu, kad šiandien susirinkome tik penkiese, bet taip žaisti, rodyti kažkokius principus, nevyriškumą, visiškai ne krepšininkų savybes, tai nežinau, nėra nieko baisiau. Šiandien aikštelėje žaidė tik trys žmonės, man išties buvo graudu žiūrėti. Aš tikrai nusivyliau tiek savo broliu, tiek A.Malichinu. Taip pralošti varžybas tikrai yra baisu."

1 5 6 3 6 0 0 4 4 0 -57 16 3
10 Mindaugas Pukelevičius 40:00 6/11