15

Rungtynių teisėjai:

Simonas Šteinys
Mindaugas Žilinskis

Vėlų antradienio vakarą III lygoje susitiko “Mėgėjų” ir “ KK Žaibo” ekipos. Po ypač nerezultatyvaus pirmojo kėlinio (4:8) pirmavo “KK Žaibo” komanda. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo daug aktyviau ir prieš didžiąją pertrauką svečiai tik padidino savo pranašumą iki 13 taškų(16:29). Po didžiosios pertraukos “Mėgėjų” komanda pradėjo kibiau gintis, greičiau pulti ir per trečiąjį ketvirtį sumažino deficit iki 4 taškų(33:37). Likus žaisti 5 minutėms iki susitikimo pabaigos, “KK Žaibo” komanda pataikė keletą labai svarbių metimų, padidino persvarą ir ją išlaikė iki rungtynių pabaigos, taip įsirašydami pirmąją pergalę rezultatu 40:52. Po rungtynių abiejų komandų žaidėjai sutiko pasidalinti įspūdžiais apie pirmąsias sezono rungtynes.

“Mėgėjų” komandos žaidėjas Valius Klimavičius:

Mano manymu varžovai geriau išpildė derinius, statė geras užtvaras, gerai išleidinėjo žmones, geriau judėjo be kamuolio. Mes irgi bandėm daryt derinius, bet viskas šlubavo, buvom lėti, statėm nekokybiškas užtvaras. Ketvirtam kėlinyje priartėjom, bet pradėjom eksperimentuoti, tada varžovai vėl atsiplešė ir mums tiesiog pritrūko laiko. Tolimesni komandos tikslai, tai gerinti žaidimą ir tikėtis kuo daugiau perdavimų.

“KK Žaibo” komandos žaidėjas Vytautas Maliukevičius:

Dėkui varžovams už rungtynes. Sunku  buvo žaist, visgi pirmosios rungtynės. Galbūt geriau pataikėm, geriau gynėmės, žiurėsim kaip bus, kai žaisim namie. Kol kas nežinom kitų komandų, kaip jos žaidžia. Žiurėsim ir stengsimės gerinti žaidimą. Kol kas tikslų sezonui nesame išsikėlę.

0 5 5 0 3 0 0 3 3 0 -12 0 0
9 Mindaugas Ivanauskas 14:51 0/1

Likęs laikas: 00:00 4-o kėlinio pabaiga
Likęs laikas: 00:17 [MĖG] J. Cegelis - netaiklus 3tšk metimas. V. Sereda - puolime atkovotas kamuolys (6 AK)
Likęs laikas: 00:21 [ŽAI] J. Ignatavičius - taiklus 2tšk metimas (greita ataka, 12 Tšk). R. Svirbutas - rezultatyvus perdavimas (1 RP)
Likęs laikas: 00:21 [MĖG] V. Klimavičius - prarastas kamuolys (blogas perdavimas, 6 KL). R. Svirbutas - perimtas kamuolys (1 PK)
Likęs laikas: 00:21 [ŽAI] M. Pūras - netaiklus 2tšk metimas. M. Ivanauskas - gynyboje atkovotas kamuolys (2 AK)
Likęs laikas: 00:48 [ŽAI] J. Ignatavičius - netaiklus 3tšk metimas. J. Ignatavičius - puolime atkovotas kamuolys (4 AK)
Likęs laikas: 00:56 [MĖG] V. Sereda - prarastas kamuolys (užribis, 6 KL)
Likęs laikas: 01:10 [ŽAI] L. Kriaučiūnas - netaiklus 3tšk metimas. M. Ivanauskas - gynyboje atkovotas kamuolys (1 AK)
Likęs laikas: 01:21 [MĖG] J. Cegelis - netaiklus 2tšk metimas. R. Svirbutas - gynyboje atkovotas kamuolys (5 AK)
Likęs laikas: 01:30 [ŽAI] J. Ignatavičius - netaiklus 2tšk metimas. V. Belevičius - gynyboje atkovotas kamuolys (4 AK)
Likęs laikas: 01:41 [MĖG] J. Cegelis - taiklus baudos metimas (17 Tšk)
Likęs laikas: 01:49 [MĖG] J. Cegelis - netaiklus baudos metimas
Likęs laikas: 01:49 [ŽAI] R. Svirbutas - asmeninė pražanga (2 P, 4-a komandinė pražanga). 2 baudų metimai. Pražangą išprovokavo J. Cegelis
Likęs laikas: 02:02 [ŽAI] M. Pūras - taiklus baudos metimas (9 Tšk)
Likęs laikas: 02:02 [ŽAI] M. Pūras - netaiklus baudos metimas
Likęs laikas: 02:02 [MĖG] V. Sereda - asmeninė pražanga (4 P, 7-a komandinė pražanga). 2 baudų metimai. Pražangą išprovokavo M. Pūras
Likęs laikas: 02:15 [MĖG] V. Klimavičius - taiklus 3tšk metimas (5 Tšk). J. Cegelis - rezultatyvus perdavimas (1 RP)
Likęs laikas: 02:19 [ŽAI] R. Svirbutas - asmeninė pražanga (1 P, 3-a komandinė pražanga). Pražangą išprovokavo G. Kvedaravičius
Likęs laikas: 02:19 [MĖG] keitimas - išeina G. Kvedaravičius, įeina V. Sereda
Likęs laikas: 02:19 [MĖG] keitimas - išeina D. Mulskas, įeina V. Belevičius
Likęs laikas: 02:29 [MĖG] V. Klimavičius - netaiklus 2tšk metimas. G. Kvedaravičius - puolime atkovotas kamuolys (10 AK)
Likęs laikas: 02:45 [ŽAI] L. Kriaučiūnas - taiklus 2tšk metimas (greita ataka, 10 Tšk). J. Ignatavičius - rezultatyvus perdavimas (2 RP)
Likęs laikas: 02:47 [MĖG] J. Cegelis - prarastas kamuolys (blogas perdavimas, 4 KL). M. Pūras - perimtas kamuolys (5 PK)
Likęs laikas: 03:04 [ŽAI] M. Pūras - prarastas kamuolys (blogas perdavimas, 2 KL). V. Klimavičius - perimtas kamuolys (3 PK)