RF
18

Apie rungtynes

Teisėjai: T. Stankevičius, A. Urbanovič

VKL-Draudimas.lt Pavasario čempionato iššūkio taurės finale susitiko „Pensininkai kretuliai“ ir „Ismegink.lt“ komandos. Rungtynes abi komandos pradėjo apsikeisdamos klaidomis. Pirmuosius taškus „Ismegink.lt“ komandai pelnė N. Adomaitis tritaškiu metimu, tačiau tuo pačiu kitoje aikštės pusėje atsakė T. Minkevičius. Abi komandos apsikeitė taikliais metimais ir esant rezultatui 7:5 „Pensininkų kretulių“ naudai „Ismegink.lt“ paėmė pirmą minutės pertraukėlę. Po minutės pertraukėlės „Pensininkai kretuliai“ vedini G.Puškoriaus, spurtavo 8:0 ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą 15:5. Tačiau svečiai nepasimetė ir po N. Adomaičio bei M. Sutkaus tritaškių metimų sumažino persvarą iki 4 taškų 15:11. Po G. Ubarto taiklaus metimo paskutinę pirmo kėlinio sekundę rezultatas 20:16 „Pensininkų kretulių“ naudai.
Antrame kėlinyje abi komandos žaidė apylygiai ir keitėsi taikliais metimais. Likus trims minutėms, esant rezultatui 34:25 „Pensininkų kretulių“ naudai svečiai paprašė jau antrosios savo minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės naujai it atgimę svečiai vedini M. Sutkaus spurtavo 13:0 ir persvėrė rezultatą 38:34. Po antro kėlinio rezultatu 38:35 priekyje jau „Ismegink.lt“ komanda. Pirmoje rungtynių pusėje nesutabdomai „Pensininkų kretulių“ komandoje rungtyniavo G. Puškorius (14 taškų), priešininkų ekipoje lyderiavo M. Sutkus su 16 taškų.
Trečią kėlinį svečiai pradėjo net neketindami sustoti. V. Jakavičiaus vedami „Ismegink.lt“ pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą 45:35. Sužaidus 7 minutes ir matydami, jog varžovai pradeda vytis 49:41, „Ismegink.lt“ komanda paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje vyko nervinga kova ir kėlinį užbaigė G. Puškorius taikliu  dvitaškiu metimu sušvelninęs rezultatą iki 48:50.
Ketvirtą kėlinį dviem taikliais tritaškiais pradėjo M. Ulevičius, tačiau tuo pačiu atsakė N. Adomaitis ir V. Jakavičius. Viso ketvirto kėlinio metu vyko itin atkakli kova. G. Puškorius smeigė tritaškį ir sumažino savo komandos atsilikimą iki 4 taškų 63:67 likus 1 min 39s. Tačiau V. Jakavičiaus ir M. Sutkaus vedini „Ismegink.lt“ paneigė visas prognozes ir rezultatu 72:63 tapo  VKL Pavasario Iššūkio taurės čempionais!