16
16
23

Rungtynių teisėjai: I.Baltušis ir E.Bogdanovič

Vilniaus krepšinio I lygoje sužaistos rungtynės tarp devintąją vietą reguliariajame čempionate užimančios “VSC – Elteros projektai” komandos ir aštuntoje pozicijoje esančios “Fejaskalbeja.lt” komandos. Pirmajame rungtynių ketvirtyje pirmaujanti komanda keitėsi labai dažnai nei vienai nepavykstant įsiveržti į priekį didesniu taškų skirtumu, kol po penktą kėlinio minutę svečiuose rungtyniavusios “Fejaskalbeja.lt” komandos nario įmestų dviejų taškų šeimininkai buvo priversti pasiimti pirmąją minutės pertraukėlę šiose rungtynėse (7:8). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis svečiams pavyko savo pranašumą padidinti iki 7 taškų, kuris buvo didžiausias pirmąjį kėlinį. Vis dėlto, ketvirtis baigtas rezultatu 15:20.

Antrasis ketvirtis sėkmingiau susiklostė "Fejaskalbeja.lt" komandai, kuri jau po dviejų minučių turėjo dviženklį pranašumą (17:27). Nepavykus atrasti savo žaidimo ir sumažinti atsilikimą „VSC – Elteros projektai“ komandos treneris I.Pagalys buvo priverstas pasiimti dar vieną minutės pertraukėlę (25:37). Vaizdas aikštelėje likusį kėlinio laiką nesikeitė ir svečiams pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą iki pat antrojo ketvirčio pabaigos (31:43).

Intriga prasidėjo trečiajame ketvirtyje, kai šeiminkai sužaidė sėkmingą atkarpą 6:0 ir įspūdingai pasirodęs V.Lodziato du kartus iš eilės sugebėjo pelnyti taškus iš po krepšio su baudomis, kurias taip pat pavyko realizuoti ir taip priartinti savo komandą prie priešininkų. Likus keturioms minutėms iki kėlinio galo „VSC –Elteros projetai“ komandą atstovaujantis M.Beniušis pelnė du taškus su sėkmingai realizuotu baudos metimu ir šeiminkai pirmą kartą po ilgo laiko tarpo įsiveržė į priekį minimaliu skirtumu (49:47). Likusį kėlinio laiką jiems pavyko išlaikyti nors ir mažą, tačiau jau apčiuopiamą persvarą.

Ketvirtasis ketvirtis buvo itin atkaklus ir sėkmingai jį pradėję svečiai atkarpa 0:5 išlygina ir persveria rezultatą į savo pusę ir vėl susigražina iniciatyvą į savo rankas. Toliau „Fejaskalbeja.lt“ komandą atstovaujantiems vyrukams puikiai sekėsi rinkti taškus ir išplėšti pergalę iš varžovo rankų. Rungtynės baigtos rezultatu 62:71.

“VSC – Elteros projektai” komandos nario M.Mankevičiaus komentaras:

“Nesužaidėme savo varžybų, savo salėje nepataikėme nei vieno tritaškio. Varžovai, kad ir buvo be savo aukščiausio žmogaus, bet kovojo ir laimėjo.“

“Fejaskalbeja.lt”komandos trenerio G.Kuliomino komentaras:

“Buvo varžybos dėl patekimo į antkrintamąsias, nes dabar mūsų daug geresni šansai nei jų, jie buvo mūsų tiesioginiai oponentai tuo atžvilgiu. Turėjome varžyboms planą ir viskas gerai ėjosi iki tol, kol mūsų pagrindinis aukštaūgis susitraumavo ir likome be aukštų žmonių. Vėliau jų centras pradėjo vieną po kito iš po krepšio kamuolius versti, labai sunku buvo apsiginti. Galiausiai pavyko jį išbauduoti ir paimti varžybas į savo rankas.”