14
14
23

Rungtynių teisėjai: A.Borusas ir I.Davainis

Vilniaus krepšinio I lygoje sužaistos rungtynės tarp “BC Kolegos” ir “Kažkur matyti PRO ” komandų. Rungtynių pradžią sėkmingai pradėjo namuose žaidusi “BC Kolegos” komanda, kuri per pirmąsias kelias minutes po taiklių M.Pukelevičiaus ir D.Ratkevičiaus metimų iš trijų taškų zonos įsiveržė į priekį penkiais taškais (11:6). Tačiau svečiuose žaidusi “Kažkur matyti PRO ” komanda neketino pasiduoti ir po sėkmingos 4:0 atkarpos privertė priešininkus pasiimti pirmąją minutės pertraukėlę (19:14). Tolimesnė rungtynių eiga buvo palankesnė šeimininkams, kurie pirmąjį kėlinuką užbaigė devynių taškų persvarą (25:16).

Antrąjį ketvirtį komandos pradėjo sėkimingomis atakomis, kai „Kažkur matyti PRO ” komandą atstovaujantis J.Mikelkevičius įmetė du taškus, o jam taikliu tritaškiu atsakė šeimininkų komandą atstovaujantis D.Ratkevičius. “Kažkur matyti PRO ” komanda nemažino tempo ir sugebėjo sumažinti persvarą iki šešių taškų (32:26) priversdami “BC Kolegos” komandos trenerį M.Gimbickį pasiimti jau antrąją minutės pertraukėlę. Tačiau pertraukėlė tik dar labiau sustiprino išvykoje žaidžiančius žaidėjus, kurie sugebėjo persvarą sumažinti iki minimalios trijų taškų (41:38). Po dviejų kėlinių rezultatu 51:41 dviženklę persvarą susikrauna “BC Kolegos” komanda. Rezultatyviausi šioje komandoje buvo 18 taškų pelnęs D.Ratkevičius  ir po 12 taškų pelnę M.Pukelevičius ir A.Rakšnys.

Trečiąjį rungtynių ketvirtį pirmaujanti komanda nesikeičia, sėkminga atkarpa (8:0) dar labiau nutolina komandas vieną nuo kitos. Šio kėlinio didvyriu pelnytai galima laikyti “BC Kolegos” komandai atstovaujantį K.Murauską, kuris buvo visiškai nesustabdomas ir vieną po kito šaudė taiklius metimus iš trijų taškų zonos.

Ketvirtasis kėlinukas panašu, kad buvo tik formalumas, namuose žaidžianti komanda stengėsi surinkti 100 taškų, kuriuos pavyko įmesti paskutinę kėlinio minutę, o priešininkai stengėsi kaip įmanydami sumažinti savo atsilikimą. Rezultatu 100:81 pergalę švenčia „BC Kolegos“ komanda.

„BC Kolegos“ komandos trenerio M.Gimbickio komentaras:

„Viską lėmė lūžis trečiajame kėlinyje, kuriame K.Murauskas įmetė 6-7 taiklius tritaškius. Rungtynės tikrai buvo geros. Trūko mums Tado, bet A.Rakšnys gerai atstovėjo už Tadą. Gynyba tikrai nebuvo labai pasakiška, bet vyrai sužaidė kaip sužaidė. Džiaugiamės pergale ir ačiū varžovams už kovą.“

„Kažkur matyti PRO“ komandos nario G.Saročkos komentaras:

„Įtakoti M.A.M.O.S apdovanojimų ir savaitgalio šiandien, kaip ir dažnai pastaruoju metu, mūsų susirinko labai mažai. Pradžia buvo visai nebloga, du kėlinius atsilaikėme, bet po antrojo kėlinio 10 minučių atkarpą pralaimėjome gal 28 taškais. Tos 10 minučių buvo lemiamos per kurias praleidome 7-8 tritaškius. O vėliau buvo tik formalumas. Priešininkai norėjo įmesti 100, o mes norėjome sumažinti persvarą.“

0/0 0 7 7 4 3 1 1 3 1 0 28 32 34
10 Mindaugas Pukelevičius 32:34 5/10