20
20
14

Teisejai: A. Šimonis, S. Litvinavičius

Ketvirtadienio vakarą "NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos" I diviziono rungtynėse susitiko žvaigdžių pilna „Kažkur Matytų PRO“ ekipa ir A.Sventickij treniruojama „Reaktoriaus smogikai-vezumalkas.lt“ komanda.

Rungtynės prasidėjo nuožmia ir nelabai rezultatyvia kova, kurioje nors ir nežymiai, tačiau menką persvarą demonstravo penkiese susirinkę namų krepšininkai. A. Barono vedami sugebėjo persvarą padidinti iki 9:4 ir priversti svečių komandos trenerį prašyti minutės pertraukėlės. Po kurios „Reaktoriaus smogikai-vezumalkas.lt“ komanda įjungė antrą pavarą ir jau 7-tą žaidimo minutę rezultatas aikštelėje buvo lygus. Pirmąjį kėlinį komandos baigė rezultatu 16:16.

Antrasis kėlinys nežadėjo rezultatyvesnio žaidimo. Po 2 minučių abiejų komandų tylos, G. Petriko penlyti du taškai su pražanga išvedė svečių ekipą į priekį. Kuomet jau atrodė, kad Reaktoriaus krepšininkai perėmė iniciatyvą, pasireiškė priešininkų ekipos lyderis J. Mikelkevičius, kuris pradėjo savo komandą tempti į priekį. Ir jau 8-tą kėlinio minutę „Kažkur Matytų PRO“ ekipa susikrovė rekordinę persvarą (33:23). Pirmąją rungtynių dalį komandos baigė rezultatu 36:27, komandose labiausiai išsiskyrė J. Mikelkevičius ir A Baronas po 10 taškų „Kažkur Matyti PRO“, ir I. Juškevičius 14 taškų „Reaktoriaus smogikai-vezumalkas.lt“ .

Po Ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o persvara nei tirpo nei didėjo. Tačiau antroje kėlinio dalyje svečių ekipa suagresyvino gynybą, pradėjo žaisti aštriau puolime, kas iš karto atnešė rezultatus, nes 8-tą kelinio minutę rezultatas jau siekė 49:47. O pačioje ketvirčio pabaigoje G. Petrikui pavyko persverti rezultatą ir komandos kėlinį baigė rezultatu 49:51 svečių naudai.

Visus tris kėlinius aktyviai besipriešinę „Kažkur Matyti PRO“ ekipos vyrai paskutiniame ketvirtyje matyt jau pavargo, o tuo Reaktoriaus ekipa pasinaudojo žaisdama savo žaidimą ir didindama pranašumą. Ketvirtąjį kėlinį „Reaktoriaus smogikai“ laimėjo rezultatu 22:11. Ir aikštės šeimininkams rezultatu 60:73 teko pripažinti aikštelės svečių „Reaktoriaus smogikai-vezumalkas.lt“ komandos pranašumą.