RF
16

Apie rungtynes

Teisėjai: G. Mukas, D. Dutkus

Antradienio vakarą "NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos" I diviziono rungtynėse susitiko „Fejaskalbeja.lt“ ir „Čiančia – Apsaugos Spektras“  ekipos.
Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygia kova taškas į tašką, tačiau įpusėjus jam aikštelės šeimininkai spurtavo bei privertė sunerimti „Fejaskalbeja.lt“ trenerį Genadijų Kuliominą, kuris tolimesnę taktiką nutarė aptarti minutinės pertraukėlės metu (14:9). Tačiau ji norimo rezultato nedavė – svečių metimai ir toliau skriejo pro šalį, netrūko ir klaidų. Tiesa, po kelių minučių tylos Š. Totoraičio du dvitaškiai iš eilės tarp komandų paliko vos vieno taško skirtumą. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 18:15.
Antrajame kėlinyje „Čiančia – Apsaugos Spektras“ ir toliau išlaikė kelių taškų persvarą, kuri itin nepatiko svečių treneriui. Ką gi daryti toliau G. Kuliominas dar kartą aptarė minutinės pertraukėlės metu. Jos metu aptarta taktika pasiteisino įpusėjus kėliniui „Fejaskalbėja.lt“ sumažino savo deficitą iki dviejų taškų, o jau netrukus rezultatą persvėrė tolimas M. Vanago metimas (25:26). Prieš didžiąją pertrauką – 29:35.
Trečiąjį kėlinį „Fejaskalbeja.lt“ pradėjo spurtu bei padidino savo atotrūkį iki dviženklio. Tiesa, jau netrukus individualų meistriškumą pademonstravo G. Povilauskas, kurio dėka „Čiančia – Apsaugos Spektras“ skirtumas sumažėjo iki penkių taškų 39:44. Tritaškį pridėjo L. Beliauskas, o D. Pavlovskio du taškai rezultatą persvėrė šeimininkų naudai (46:44). Po trisdešimties žaidimo minučių – 50:44.
Lemiamajame ketvirtyje itin solidžiai pasirodė „Čiančia – Apsaugos Spektras“ žaidėjas D. Pavloskis, kuris ne tik vedė savo komandą į priekį, bet ir negailėjo ekipos draugams rezultatyvių perdavimų. Trečiajame kėlinyje susikrautą persvarą šeimininkams pavyko išsaugoti iki mačo pabaigos. „Fejaskalbeja.lt“ rezultatu 76:57 turėjo pripažinti „Čiančia – Apsaugos Spektro“ pranašumą.

M. Drėgva („Čiančia – Apsaugos Spektras“) po pergalingų rungtynių buvo nekalbus:

Pirmasis rungtynių ketvirtis buvo ganėtinai neblogas, žaidėme savo krepšinį. Antrame kėlinyje patekome į kažkokią duobę, nepataikėme, neapsigynėme, tuomet žaidimo skonį pajutę priešininkai sugebėjo tuo pasinaudoti ir įgijo pranašumą. Tačiau trečiame kėlinyje atsigavome ir įgytas pranašumas per jį leido džiaugtis pergale šį vakarą.

G.Kuliominas („Fejaskalbeja.lt“ komandos treneris):

Na kritome į duobę. Po naujųjų išvis nepalošiame. Pradžioj varžybų buvo lyg ir viskas gerai. Ir pirmavom apie 12 taškų. Paskui scenarijus buvo kaip ir paskutines keletą varžybų, kad pradedame nepataikyt, prasileidžiame taškų, pradedame skubėti, žaisti po vieną. Yra čia ir mano kaltės, nesugebu suvaldyti jų, nesugebu nuteikti. Dar tokio žaidimo priežastis yra, kad jauna komanda, jai reikia subresti, susižaisti. Aš tikrai neturiu bendravime su jais jokių problemų, visi draugiški, viduje klimatas geras. Net po tokių varžybų žaidėjai nesipyksta. Aš tikiu, kad dar viskas prieš akis, ir nuo atkrintamųjų rodysim geresnį krepšinį. Be skaudžių pralaimėjimų nebus ir skambų pergalių.