RF
9

Apie rungtynes

Teisėjai: E. Vasiliauskas, P. Jonušas

Kuomet vėlyvą pirmadienio vakarą už lango siautėjo pūga "NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos" I diviziono rungtynėse susitiko "PZU-B" ir "Reaktoriaus smogikai-vezumalkas.lt" ekipos. Negausiai tik penkiese susirinkę "PZU-B" krepšininkai rungtynes pradėjo iš kart keliais taikliais tritaškiais metimais, tačiau svečių komandos lyderiu tituluojamas I. Juškevičius neketino priešininkams leisti įsibėgėti ir po iš eilės dviejų pelnytų dvitaškių metimų rezultatą atstatė - 6:4. Tačiau "PZU-B" ekipa ir toliau žaidė rezultatyvų žaidimą ir persvarą padidinę iki 10:4 privertė svečių komandos trenerį A. Sventickij prašyti minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės komanda tarsi pabudo iš letargo miego, o tiksliau pabudo jų žaidėjas G. Petrikas, kurio iš eilės pelnyti 8 taškai persvėrė rezultatą ir leido kėlinį užbaigti rezultatu 14:15.
Antrame kėlinyje pagreitį įgavę "Reaktoriaus smogikai" pradėjo rungtyniauti ne tik greičiau, tačiau ir žymiai rezultatyviau. Antro ketvirčio viduryje rezultatas jau siekė 14:26 Reaktoriaus naudai. "PZU-B" komandai niekaip nerandant priešnuodžių prieš pagreitėjusį "Reaktoriaus" žaidimą kėlinys baigėsi rezultatu 23:35.
Po ilgosios petraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, įspūdingai žaidžiantis "Reaktoriaus" žaidėjas G. Petrikas ir toliau didino savo komandos atotrūkį nuo priešininkų. Per 23 žaidimo minutes G. Petrikas jau buvo pelnęs 16 taškų ir sėkmingai vedė savo komandą į pergalę. Simboliška, tačiau trečiąjį kėlinį užbaigė to paties G. Petriko tolimas metimas aidint kėlinio sirenai ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 35:58.
Paskutinysis ketvirtis turėjo būti jau tik formalumas, tačiau kovingieji "PZU-B" vyrai nusprendė pranašumą mažinti tolimais metimais. Ir tai daryti jiems sekėsi labai neblogai, per 5 kėlinio minutes komanda pataikė 5 iš 6 tritaškių metimų.  Labiausiai tolimais metimais "Reaktoriaus" ekipą baudė A. Gaidys per rungtynes pataikęs 9 iš 20 tolimų tritaškių metimų.
Rezultatu 55:74 pergalę svečių aikštelėje iškovojo "Reaktoriaus smogikai-vezumalkas.lt" ekipa.

A. Gaidys ("PZU-B") po rungtynių sakė:

Manome, kad šį vakarą žaidėme savo galimybių ribose. Susirinkome negausiai, mat klubas nemoka pinigų lyderiams, todėl jie ir nepasirodė rungtynėse (šypsosi). Tiek varžovų, tiek savo žaidimą šį vakarą vertiname teigiamai, jie stengėsi žaisti gražų krepšinį, nebuvo labai grubios kovos, o čia labai gerai. Teisėjų darbą vertiname gerai, priekaištų neturime. Šį vakarą teko verstis ir be centro, ir be įžaidėjo, tai buvo iš tiesų sunku. Neatsikovojome labai daug kamuolių tiek po savo, tiek po varžovų krepšiais. Sveikiname varžovus su pergale ir perduodame likėjimus kitiems ekipos nariams, kurie rezultatą, tikimės, sekė internetu.

D. Petrikas ("Reaktoriaus smogikai-vezumalkas.lt"):

Ganėtinai neblogai susiklostė šios vėlyvos pirmadienio rungtynės. Šį vakarą nebuvo nei vieno mūsų komandos įžaidėjo, tikėjomės sunkesnės kovos, bet varžovai taip pat nesusirinko, dėl to ir laimėjome. Džiausiuosi, kad šį vakarą aištelėje pasirodė komandos lyderis I. Juškevičius, kurio žaidimą kaip ir įprastai vertiname nepriekaištingai, nes vien jo buvimas aikštelėje ir šou darymas visiems prideda papildomos energijos.
Taip pat, šiandien mūsų komandą sukrėtė svarbi žinia: komandos vadovas, tai yra aš, pateko į šauktinių sąrašus, beje, vienintelis iš komandos. Taigi, jau skelbiame snaiperio ir "Reaktoriaus" komandos vadovo paieškas, jeigu yra norinčių vadovauti ekipai, prašau, kreiptis asmenine žinute, nes, deja, aš išvykstu 9 mėnesiams.