14
14
16

Teisėjai: P.Janavičius, V.Mižigurskis.

„NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos“ I diviziono varžybose vėlų sekmadienio vakarą „LKNUC“ centre susitiko „VSC- Elteros projektų“ ir Pabradės „Intersurgical“ komandos. Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai vedami M.Mankevičiaus, kuris per pirmą kėlinį pelnė 10 taškų, komanda pirmavo 12:6. Tačiau svečiai spurtavo 8:2 ir po taiklaus E.Turicos taiklaus tritaškio metimo rezultatas jau buvo 16:14. Svečių komanda nesustojo ir baigė kėlinį pirmaudama 22:18.

Antrajame kėlinyje šeimininkai atsigavo, laimėjo kėlinį 14:4 ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 32:26. Šeimininkus į priekį vedė M.Mankevičius, kuris po dviejų kėlinių jau buvo pelnęs  15 taškų ir atkovojęs 3 kamuolius. Š.Žala pridėjo 6 taškus. Svečių gretose rezultatyviausiai pirmoje rungtynių pusėje žaidė E.Turica, pelnęs 10 taškų. R.Vainickas pridėjo 7 taškus bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Antroje rungtynių pusėje po akrobatinio L.Ralio metimo su pražanga šeimininkai įgijo rekordinę persvarą (35:26). Tačiau svečiai nebuvo nusiteikę pasiduoti, spurtavę 10:1 išlygino rezultatą 35:35. Abi komandos apsikeitė keliais taikliais metimais ir po juvelyrinio S.Liepinaičio perdavimo bei V.Lodziato pelnytų taškų skirtumas siekė 5 taškus ir privertė svečius prašyti minutės pertraukėlės (43:38). Tačiau Pabradės komanda ir vėl parodė charakterį, po taiklaus M.Komaiško dvitaškio metimo persvėrė rezultatą savo komandos naudai 44:43 ir privertė „VSC“ komandos trenerį I.Pagalį imti minutės pertraukę. Komandos apsikeitė taikliais metimais ir po 3 kėlinio „VSC“ atsilikinėjo (45:46).

Ketvirtą kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po P.Troščenkos dvitaškio metimo pirmavo 50:46. Abi komandos buvo nusiteikusios kovingai,ir kaip buvo galima tikėtis, vyko kova taškas į tašką. Po V.Kacevičiaus dvitaškio metimo likus 2 minutėms komandas skyrė 6 taškai (61:55). Vėliau sekė keli taiklūs šeimininkų metimai ir rezultatas šoktelėjo iki 68:55. Nors keli paskutiniai Pabradės žaidėjų dvitaškiai metimai sumažino atsilikimą iki vienženklio, bet rungtynės baigėsi rezultatu 68:59 „VSC -Elteros projektų“ komandos naudai.

Šeimininkų gretose M.Mankevičius įmetė 19 taškų, L.Ralys 14 taškų ir V.Lodziato pridėjęs dvigubą dublį (14 taškų ir 12 atkovotų kamuolių).

Pabradės komandoje E.Turica pelnė 23 taškus, P.Kamarauskas 9 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai.