Tautvydas Grinkevičius
VK TOP Pavasario Taurė
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-04-23 | www.vilnews.lt - VPX | ✕ | 24:33 | 5/8 62,50% | 0/5 0,00% | 3/4 75,00% | 3 | 5 | 8 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 19 | 13 | 23 |
| 2023-04-16 | Geležinis Vilkas - VPX | ✕ | 35:36 | 1/5 20,00% | 3/13 23,08% | 2/4 50,00% | 2 | 4 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | - | 13 | 11 |
VK
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-04-01 | Amfiteatro baxurai - Krituliai | ✕ | 50:00 | 4/11 36,36% | 3/12 25,00% | 12/18 66,67% | 2 | 7 | 9 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 10 | 0 | -11 | 29 | 26 |
| 2023-03-26 | Amfiteatro baxurai - Peace2bleriai | ✕ | 36:35 | 4/5 80,00% | 7/11 63,64% | 5/5 100,00% | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 5 | 0 | 17 | 34 | 38 |
| 2023-03-13 | LokysEvents - Amfiteatro baxurai | ✕ | 34:58 | 2/8 25,00% | 4/10 40,00% | 4/4 100,00% | 0 | 6 | 6 | 2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 19 | 20 | 15 |
| 2023-03-02 | Amfiteatro baxurai - LokysEvents | ✕ | 31:30 | 0/5 0,00% | 1/4 25,00% | 2/2 100,00% | 5 | 2 | 7 | 2 | 3 | 5 | 0 | 4 | 4 | 0 | 9 | 5 | 8 |
| 2023-02-23 | www.krepsinis.pro - Amfiteatro baxurai | 28:16 | 3/10 30,00% | 2/14 14,29% | 3/3 100,00% | 3 | 6 | 9 | 3 | 3 | 4 | 0 | 2 | 3 | 1 | -10 | 15 | 10 | |
| 2023-02-13 | Amfiteatro baxurai - Krituliai | ✕ | 37:27 | 7/16 43,75% | 3/10 30,00% | 2/2 100,00% | 5 | 1 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 25 | 18 |
| 2023-02-07 | Amfiteatro baxurai - LokysEvents | ✕ | 38:41 | 0/2 0,00% | 7/18 38,89% | 0/0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 21 | 10 |
| 2023-02-05 | KK Juoda Balta - Amfiteatro baxurai | ✕ | 40:00 | 1/3 33,33% | 5/10 50,00% | 3/3 100,00% | 1 | 3 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 15 | 20 | 19 |
| 2023-01-22 | Amfiteatro baxurai - BKK Vėjas | ✕ | 33:43 | 4/5 80,00% | 0/2 0,00% | 2/4 50,00% | 1 | 5 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 12 | 10 | 17 |
| 2023-01-15 | Amfiteatro baxurai - VPX | ✕ | 37:54 | 4/4 100,00% | 4/11 36,36% | 1/2 50,00% | 1 | 5 | 6 | 5 | 4 | 3 | 0 | 2 | 3 | 0 | 9 | 21 | 24 |
| 2022-12-18 | Amfiteatro baxurai - OZAS | 25:12 | 1/1 100,00% | 3/6 50,00% | 0/0 | 0 | 5 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 11 | 15 | |
| 2022-12-13 | Amfiteatro baxurai - VPX | ✕ | 29:19 | 0/1 0,00% | 7/13 53,85% | 2/2 100,00% | 0 | 9 | 9 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 19 | 23 | 27 |
| 2022-12-11 | www.krepsinis.pro - Amfiteatro baxurai | ✕ | 27:28 | 4/4 100,00% | 2/8 25,00% | 0/0 | 1 | 9 | 10 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 31 | 14 | 22 |
| 2022-12-04 | Amfiteatro baxurai - Krituliai | ✕ | 37:44 | 5/11 45,45% | 2/7 28,57% | 0/0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | -21 | 16 | 12 |
| 2022-11-27 | Amfiteatro baxurai - LokysEvents | ✕ | 30:27 | 2/6 33,33% | 8/15 53,33% | 6/6 100,00% | 1 | 6 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 22 | 34 | 36 |
| 2022-11-24 | Amfiteatro baxurai - OZAS | ✕ | 38:16 | 1/8 12,50% | 7/11 63,64% | 9/9 100,00% | 0 | 9 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6 | 32 | 34 |
| 2022-11-20 | KK Juoda Balta - Amfiteatro baxurai | ✕ | 35:11 | 4/7 57,14% | 5/11 45,45% | 3/5 60,00% | 2 | 6 | 8 | 1 | 2 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 | 26 | 27 |
| 2022-11-07 | Amfiteatro baxurai - BKK Vėjas | ✕ | 27:22 | 3/5 60,00% | 6/11 54,55% | 1/1 100,00% | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 22 | 25 | 24 |
| 2022-10-17 | Amfiteatro baxurai - Peace2bleriai | ✕ | 27:54 | 2/8 25,00% | 2/3 66,67% | 7/7 100,00% | 1 | 5 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6 | 17 | 16 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2022-05-17 | VK | VK Independent - Antakiai | 40 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2023-03-26 | VK | Amfiteatro baxurai - Peace2bleriai | 34 |
| 2022-11-27 | VK | Amfiteatro baxurai - LokysEvents | 34 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2022-05-17 | VK | VK Independent - Antakiai | 11 |
| 2022-04-10 | VK | Bachtacor - VK Independent | 11 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2023-04-23 | VK TOP Pavasario Taurė | www.vilnews.lt - VPX | 8 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2023-03-02 | VK | Amfiteatro baxurai - LokysEvents | 5 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2023-04-16 | VK TOP Pavasario Taurė | Geležinis Vilkas - VPX | 1 |
| 2022-05-17 | VK | VK Independent - Antakiai | 1 |
| 2020-01-19 | V | Lyderiai - KK Kardinolai | 1 |
| 2019-12-15 | V | Lyderiai - Abi Kairės | 1 |
| 2019-11-30 | V | X komanda A.M.A.P. - Lyderiai | 1 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2023-03-26 | VK | Amfiteatro baxurai - Peace2bleriai | 38 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2023-03-26 | VK | Amfiteatro baxurai - Peace2bleriai | 34 |
| 2022-11-27 | VK | Amfiteatro baxurai - LokysEvents | 34 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2022-12-11 | VK | www.krepsinis.pro - Amfiteatro baxurai | 10 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2023-04-23 | VK TOP Pavasario Taurė | www.vilnews.lt - VPX | 8 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2023-03-02 | VK | Amfiteatro baxurai - LokysEvents | 5 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2023-04-16 | VK TOP Pavasario Taurė | Geležinis Vilkas - VPX | 1 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 38 | |
| Efektyvumas | 16,1 | 613 |
| Pelnyta taškų | 16,9 | 644 |
| Dvitaškiai | 35,42% | 96/271 |
| Tritaškiai | 37,12% | 121/326 |
| Baudų metimai | 78,76% | 89/113 |
| Atkovota kamuolių | 6,1 | 230 |
| Rezultatyvių perdavimų | 2,4 | 92 |
| Perimta kamuolių | 1,6 | 62 |
| Blokuota metimų | 0,1 | 5 |
| Pražangų | 1,4 | 53 |
| Išprovokuota praž. | 2,7 | 104 |