Rokas Kasparavičius
VKL taurė
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-03-06 | Atsipūtę - Rumida LLK | ✕ | 33:29 | 3/6 50,00% | 2/5 40,00% | 2/3 66,67% | 1 | 3 | 4 | 5 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 14 | 14 |
| 2018-02-26 | Anna Mesha - Atsipūtę | ✕ | 31:48 | 1/5 20,00% | 3/5 60,00% | 2/2 100,00% | 0 | 3 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 30 | 13 | 16 |
| 2018-01-23 | Atsipūtę - Marijampolis | ✕ | 32:29 | 1/4 25,00% | 3/10 30,00% | 3/4 75,00% | 0 | 7 | 7 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 19 | 14 | 14 |
| 2018-01-09 | Atsipūtę - UwB | ✕ | 18:10 | 1/4 25,00% | 2/3 66,67% | 0/0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 35 | 8 | 8 |
III Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-04-26 | Telšiai - Atsipūtę | ✕ | 34:52 | 2/3 66,67% | 1/8 12,50% | 1/2 50,00% | 1 | 1 | 2 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | -24 | 8 | 6 |
| 2018-04-09 | Vendetta - Atsipūtę | ✕ | 38:37 | 1/5 20,00% | 5/13 38,46% | 6/7 85,71% | 1 | 3 | 4 | 8 | 5 | 7 | 0 | 2 | 4 | 0 | 33 | 23 | 26 |
| 2018-03-27 | Atsipūtę - Brasa | ✕ | 27:38 | 0/2 0,00% | 2/9 22,22% | 0/0 | 0 | 3 | 3 | 7 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6 | 5 |
| 2018-03-18 | Brasa - Atsipūtę | ✕ | 26:19 | 1/4 25,00% | 2/6 33,33% | 0/1 0,00% | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 19 | 8 | 5 |
| 2018-02-27 | Atsipūtę - UNOHUB | ✕ | 37:02 | 3/6 50,00% | 1/5 20,00% | 3/3 100,00% | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 13 | 12 | 6 |
| 2018-02-06 | Atsipūtę - Komfakas | ✕ | 35:51 | 5/15 33,33% | 3/8 37,50% | 11/12 91,67% | 1 | 5 | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 9 | 0 | -13 | 30 | 27 |
| 2018-01-30 | Atsipūtę - vedejasrenginiui.lt | ✕ | 31:14 | 3/4 75,00% | 4/14 28,57% | 3/6 50,00% | 1 | 2 | 3 | 2 | 5 | 3 | 0 | 5 | 5 | 0 | 12 | 21 | 10 |
| 2018-01-02 | Atsipūtę - Embassy | ✕ | 19:58 | 5/7 71,43% | 2/5 40,00% | 0/0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 24 | 16 | 17 |
| 2017-12-05 | Atsipūtę - Telšiai | ✕ | 36:13 | 4/9 44,44% | 3/5 60,00% | 2/4 50,00% | 0 | 1 | 1 | 7 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 19 | 25 |
| 2017-11-21 | Atsipūtę - vedejasrenginiui.lt | ✕ | 29:46 | 2/5 40,00% | 4/9 44,44% | 0/0 | 0 | 9 | 9 | 6 | 4 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 21 | 16 | 16 |
| 2017-11-07 | Atsipūtę - BC Bedugnė | ✕ | 27:35 | 2/5 40,00% | 0/4 0,00% | 5/6 83,33% | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 9 | 11 |
| 2017-10-17 | Atsipūtę - Baltic Ground Services | ✕ | 35:21 | 3/7 42,86% | 6/15 40,00% | 2/2 100,00% | 1 | 5 | 6 | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 9 | 26 | 23 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2014-11-22 | II | Antakalnio RJN - Atsipūtę | 36 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-12-20 | II | 2GEN - Atsipūtę | 40 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-21 | III | Atsipūtę - vedejasrenginiui.lt | 9 |
| 2012-05-05 | PČ | VU Komunikacijos Fakultetas - SKM-1997 Leovira | 9 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2014-11-16 | I + II | Zach Galifianakis - Sadolin | 9 |
| 2014-04-23 | PČ | Kočėlas - Atsipūtę | 9 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2011-12-08 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Stamperija - Sadolin | 8 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-02 | III | Atsipūtę - Embassy | 1 |
| 2015-05-14 | I + II | TA Triumph Adler - Sadolin | 1 |
| 2015-02-02 | I + II | Sadolin - Čiančia - Apsaugos Spektras | 1 |
| 2014-12-08 | I + II | Sadolin - UniClub | 1 |
| 2014-01-13 | I + II | Sadolin - SKM - Haribo | 1 |
| 2013-10-30 | I + II | United Sharks - Sadolin | 1 |
| 2013-04-03 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Vilniaus "Pazintysxxx.com" - Zach Galifianakis | 1 |
| 2012-05-14 | PČ | Akcija - KREPŠINIS (PC) - SKM-1997 Leovira | 1 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2018-02-06 | III | Atsipūtę - Komfakas | 27 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-02-06 | III | Atsipūtę - Komfakas | 30 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-21 | III | Atsipūtę - vedejasrenginiui.lt | 9 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-09 | III | Vendetta - Atsipūtę | 8 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-04-09 | III | Vendetta - Atsipūtę | 7 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-02 | III | Atsipūtę - Embassy | 1 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 114 | |
| Efektyvumas | 11,5 | 1315 |
| Pelnyta taškų | 14,6 | 1661 |
| Dvitaškiai | 42,04% | 346/823 |
| Tritaškiai | 33,93% | 267/787 |
| Baudų metimai | 71,19% | 168/236 |
| Atkovota kamuolių | 3,4 | 387 |
| Rezultatyvių perdavimų | 3,4 | 385 |
| Perimta kamuolių | 1,6 | 178 |
| Blokuota metimų | 0,1 | 8 |
| Pražangų | 1,8 | 207 |
| Išprovokuota praž. | 2,2 | 254 |