Raimondas Katulis
VII Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-09-15 | draudimas.lt II - Axis Transport | 21:44 | 1/2 50,00% | 1/10 10,00% | 0/0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | -20 | 5 | 1 | |
| 2020-02-18 | Axis Transport - Vilniaus Vandenys | 25:56 | 3/9 33,33% | 4/9 44,44% | 3/3 100,00% | 0 | 7 | 7 | 6 | 4 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 10 | 21 | 23 | |
| 2020-02-07 | BC Bidarbiai - Axis Transport | ✕ | 33:05 | 3/12 25,00% | 1/5 20,00% | 2/6 33,33% | 1 | 3 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5 | 0 | -15 | 11 | 1 |
| 2020-02-04 | Axis Transport - BC Vikingai | ✕ | 33:35 | 1/3 33,33% | 6/11 54,55% | 4/5 80,00% | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | 3 | 0 | 3 | 7 | 0 | 7 | 24 | 22 |
| 2020-01-26 | BC Mickūnai - Axis Transport | ✕ | 36:47 | 1/11 9,09% | 5/13 38,46% | 1/4 25,00% | 4 | 8 | 12 | 9 | 6 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 | 16 | 18 | 12 |
| 2020-01-20 | Harc Team - Axis Transport | ✕ | 32:11 | 1/7 14,29% | 1/9 11,11% | 1/4 25,00% | 2 | 6 | 8 | 5 | 6 | 3 | 0 | 2 | 5 | 0 | -3 | 6 | 2 |
| 2020-01-07 | Axis Transport - GETJET Airlines | ✕ | 34:39 | 2/10 20,00% | 2/6 33,33% | 1/4 25,00% | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 | 3 | 0 | 2 | 6 | 0 | -20 | 11 | 3 |
| 2020-01-05 | Experienced - Axis Transport | ✕ | 33:29 | 3/12 25,00% | 3/10 30,00% | 0/2 0,00% | 2 | 4 | 6 | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 0 | -14 | 15 | 6 |
| 2019-12-22 | Vakaras - Axis Transport | ✕ | 35:56 | 4/14 28,57% | 3/10 30,00% | 4/5 80,00% | 3 | 2 | 5 | 4 | 1 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 3 | 21 | 15 |
| 2019-12-08 | Universalus Karys - Axis Transport | ✕ | 40:00 | 8/21 38,10% | 0/5 0,00% | 0/0 | 1 | 4 | 5 | 5 | 7 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | -16 | 16 | 4 |
| 2019-11-26 | Axis Transport - VVK | ✕ | 38:04 | 3/12 25,00% | 2/9 22,22% | 2/3 66,67% | 2 | 6 | 8 | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | -11 | 14 | 6 |
| 2019-11-23 | VPX - Axis Transport | ✕ | 36:00 | 5/13 38,46% | 3/6 50,00% | 5/6 83,33% | 1 | 3 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | -18 | 24 | 19 |
| 2019-11-19 | Axis Transport - Antakiai | ✕ | 34:47 | 2/12 16,67% | 3/7 42,86% | 2/2 100,00% | 3 | 7 | 10 | 3 | 5 | 5 | 0 | 4 | 2 | 0 | -8 | 15 | 12 |
| 2019-11-12 | Axis Transport - Sindikatas | ✕ | 35:14 | 6/16 37,50% | 0/9 0,00% | 0/1 0,00% | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 6 | 0 | 5 | 12 | 0 |
| 2019-11-05 | Axis Transport - Tobulėjimo akademija | 27:18 | 3/10 30,00% | 1/3 33,33% | 4/5 80,00% | 2 | 2 | 4 | 4 | 6 | 5 | 0 | 3 | 4 | 0 | 8 | 13 | 11 | |
| 2019-10-29 | Axis Transport - Co2 | ✕ | 35:27 | 1/6 16,67% | 4/11 36,36% | 0/0 | 0 | 5 | 5 | 5 | 6 | 2 | 1 | 2 | 6 | 0 | 2 | 14 | 13 |
VI Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-03-08 | BIL - BC Suppleo | ✕ | 40:00 | 4/10 40,00% | 4/15 26,67% | 1/2 50,00% | 3 | 7 | 10 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | -12 | 21 | 11 |
| 2020-03-06 | UGC - BIL | 24:41 | 0/2 0,00% | 2/8 25,00% | 0/0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | -1 | 6 | 4 | |
| 2020-03-02 | BC Suppleo - BIL | 34:52 | 3/7 42,86% | 2/7 28,57% | 0/0 | 2 | 5 | 7 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | -6 | 12 | 13 | |
| 2020-02-23 | BIL - M.K.Č. | ✕ | 33:28 | 0/4 0,00% | 2/7 28,57% | 0/0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 4 | 2 | 0 | 4 | 3 | 0 | -12 | 6 | 1 |
| 2020-02-15 | ESO - BIL | 25:35 | 2/5 40,00% | 2/7 28,57% | 1/2 50,00% | 3 | 3 | 6 | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 11 | 15 | |
| 2020-02-09 | BIL - TV3 Grupė | ✕ | 29:24 | 2/8 25,00% | 1/4 25,00% | 2/2 100,00% | 0 | 4 | 4 | 1 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | -10 | 9 | 7 |
| 2020-01-27 | Atlantica - BIL | 24:36 | 1/4 25,00% | 1/5 20,00% | 0/0 | 2 | 2 | 4 | 9 | 2 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | -6 | 5 | 12 | |
| 2020-01-19 | BIL - Krepšinio klubas | 19:15 | 2/3 66,67% | 1/7 14,29% | 0/0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 7 | 5 | |
| 2019-12-15 | BIL - ESO | ✕ | 26:55 | 2/7 28,57% | 1/4 25,00% | 4/4 100,00% | 0 | 2 | 2 | 7 | 3 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 14 | 11 | 11 |
| 2019-12-08 | Krepšinio klubas - BIL | 21:05 | 0/3 0,00% | 0/3 0,00% | 0/0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | -11 | 0 | -4 | |
| 2019-11-24 | M.K.Č. - BIL | 18:32 | 2/3 66,67% | 2/4 50,00% | 1/2 50,00% | 2 | 3 | 5 | 1 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | -13 | 11 | 10 | |
| 2019-11-10 | BIL - UGC | ✕ | 26:06 | 2/3 66,67% | 3/7 42,86% | 0/0 | 1 | 3 | 4 | 8 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 23 | 13 | 18 |
| 2019-11-07 | TV3 Grupė - BIL | ✕ | 30:21 | 2/7 28,57% | 2/4 50,00% | 0/0 | 0 | 5 | 5 | 3 | 8 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | -4 | 10 | 4 |
| 2019-11-03 | BIL - Atlantica | 23:32 | 3/12 25,00% | 0/1 0,00% | 1/4 25,00% | 1 | 2 | 3 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 16 | 7 | 5 | |
| 2019-10-27 | BIL - IDELIS | 21:22 | 2/6 33,33% | 2/4 50,00% | 1/4 25,00% | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 5 | 0 | 17 | 11 | 6 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2020-02-18 | VII | Axis Transport - Vilniaus Vandenys | 23 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-04 | VII | Axis Transport - BC Vikingai | 24 |
| 2019-11-23 | VII | VPX - Axis Transport | 24 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-06 | PČ | KK Imperija - BKK Vėjas | 13 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-29 | PČ | KK Imperija - Restrukt | 10 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-05-06 | PČ | KK Imperija - BKK Vėjas | 6 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-11-12 | VII | Axis Transport - Sindikatas | 1 |
| 2019-10-29 | VII | Axis Transport - Co2 | 1 |
| 2019-05-06 | PČ | KK Imperija - BKK Vėjas | 1 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2020-02-18 | VII | Axis Transport - Vilniaus Vandenys | 23 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-04 | VII | Axis Transport - BC Vikingai | 24 |
| 2019-11-23 | VII | VPX - Axis Transport | 24 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-26 | VII | BC Mickūnai - Axis Transport | 12 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-27 | VI | Atlantica - BIL | 9 |
| 2020-01-26 | VII | BC Mickūnai - Axis Transport | 9 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-11-19 | VII | Axis Transport - Antakiai | 5 |
| 2019-11-05 | VII | Axis Transport - Tobulėjimo akademija | 5 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-11-12 | VII | Axis Transport - Sindikatas | 1 |
| 2019-10-29 | VII | Axis Transport - Co2 | 1 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 36 | |
| Efektyvumas | 8,7 | 313 |
| Pelnyta taškų | 12,4 | 447 |
| Dvitaškiai | 30,19% | 96/318 |
| Tritaškiai | 27,89% | 70/251 |
| Baudų metimai | 51,72% | 45/87 |
| Atkovota kamuolių | 5,1 | 185 |
| Rezultatyvių perdavimų | 4,4 | 158 |
| Perimta kamuolių | 2,2 | 79 |
| Blokuota metimų | 0,1 | 3 |
| Pražangų | 2,4 | 87 |
| Išprovokuota praž. | 3,4 | 121 |