Nedas Valečka
VI Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-01-27 | Majamis - Duok dėdei vieną | ✕ | 37:33 | 5/9 55,56% | 3/9 33,33% | 3/5 60,00% | 1 | 4 | 5 | 3 | 4 | 2 | 1 | 3 | 4 | 0 | -10 | 22 | 18 |
| 2022-01-12 | Ferratum - Majamis | ✕ | 37:02 | 2/8 25,00% | 2/7 28,57% | 5/7 71,43% | 2 | 2 | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 9 | 15 | 16 |
| 2022-01-09 | Žaibai - Majamis | ✕ | 34:42 | 3/5 60,00% | 1/11 9,09% | 0/0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 | 9 | 8 |
| 2022-01-04 | JUDU - Majamis | ✕ | 34:55 | 2/7 28,57% | 3/5 60,00% | 4/4 100,00% | 0 | 5 | 5 | 3 | 3 | 2 | 2 | 4 | 3 | 0 | -6 | 17 | 18 |
| 2021-12-12 | Majamis - KK Juoda Balta 2 | ✕ | 40:00 | 2/7 28,57% | 5/10 50,00% | 1/1 100,00% | 0 | 6 | 6 | 2 | 6 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | -9 | 20 | 17 |
| 2021-12-09 | Majamis - Ferratum | ✕ | 40:00 | 6/10 60,00% | 3/7 42,86% | 6/7 85,71% | 0 | 5 | 5 | 3 | 3 | 5 | 0 | 2 | 6 | 0 | 15 | 27 | 32 |
| 2021-12-05 | KK Jėgeris - Majamis | ✕ | 27:16 | 0/2 0,00% | 2/5 40,00% | 3/4 75,00% | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 3 | 0 | -21 | 9 | 3 |
| 2021-11-25 | Majamis - Marijampolis | ✕ | 40:00 | 5/8 62,50% | 2/4 50,00% | 0/0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 | 13 | 16 | 14 |
| 2021-11-11 | Duok dėdei vieną - Majamis | ✕ | 30:31 | 3/3 100,00% | 4/6 66,67% | 0/1 0,00% | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 28 | 18 | 20 |
VKL Rudens Taurė
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-11-07 | Krepšinio klubas - Majamis | ✕ | 31:00 | 0/1 0,00% | 1/4 25,00% | 4/5 80,00% | 0 | 3 | 3 | 2 | 4 | 2 | 0 | 4 | 6 | 0 | -14 | 7 | 7 |
| 2021-10-21 | BC Vikingai - Majamis | ✕ | 45:00 | 6/10 60,00% | 2/7 28,57% | 3/4 75,00% | 1 | 11 | 12 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 5 | 0 | 4 | 21 | 32 |
| 2021-10-12 | Antakiai - Majamis | ✕ | 30:04 | 0/2 0,00% | 2/6 33,33% | 2/4 50,00% | 2 | 6 | 8 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 9 | 8 | 13 |
| 2021-10-03 | Majamis - Krepšinio klubas | ✕ | 32:16 | 3/4 75,00% | 2/7 28,57% | 5/7 71,43% | 0 | 4 | 4 | 5 | 2 | 4 | 1 | 2 | 5 | 0 | 18 | 17 | 24 |
| 2021-09-26 | Vakaras - Majamis | ✕ | 37:30 | 9/11 81,82% | 1/6 16,67% | 2/4 50,00% | 4 | 4 | 8 | 6 | 3 | 3 | 0 | 1 | 5 | 0 | 8 | 23 | 32 |
| 2021-09-19 | Vilnius Majami - Majamis | ✕ | 35:52 | 3/10 30,00% | 3/10 30,00% | 8/10 80,00% | 4 | 11 | 15 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 9 | 0 | - | 23 | 33 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2021-09-19 | Ruduo | Vilnius Majami - Majamis | 33 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-09 | VI | Majamis - Ferratum | 27 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2021-09-19 | Ruduo | Vilnius Majami - Majamis | 15 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-12 | VI | Ferratum - Majamis | 6 |
| 2021-09-26 | Ruduo | Vakaras - Majamis | 6 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-12-09 | VI | Majamis - Ferratum | 5 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-09 | VI | Žaibai - Majamis | 2 |
| 2022-01-04 | VI | JUDU - Majamis | 2 |
| 2021-12-12 | VI | Majamis - KK Juoda Balta 2 | 2 |
| 2021-10-21 | Ruduo | BC Vikingai - Majamis | 2 |
| 2021-10-12 | Ruduo | Antakiai - Majamis | 2 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2021-09-19 | Ruduo | Vilnius Majami - Majamis | 33 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-09 | VI | Majamis - Ferratum | 27 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2021-09-19 | Ruduo | Vilnius Majami - Majamis | 15 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-12 | VI | Ferratum - Majamis | 6 |
| 2021-09-26 | Ruduo | Vakaras - Majamis | 6 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-12-09 | VI | Majamis - Ferratum | 5 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-09 | VI | Žaibai - Majamis | 2 |
| 2022-01-04 | VI | JUDU - Majamis | 2 |
| 2021-12-12 | VI | Majamis - KK Juoda Balta 2 | 2 |
| 2021-10-21 | Ruduo | BC Vikingai - Majamis | 2 |
| 2021-10-12 | Ruduo | Antakiai - Majamis | 2 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 15 | |
| Efektyvumas | 19,1 | 287 |
| Pelnyta taškų | 16,8 | 252 |
| Dvitaškiai | 50,52% | 49/97 |
| Tritaškiai | 34,62% | 36/104 |
| Baudų metimai | 73,02% | 46/63 |
| Atkovota kamuolių | 5,7 | 85 |
| Rezultatyvių perdavimų | 2,9 | 43 |
| Perimta kamuolių | 2,3 | 34 |
| Blokuota metimų | 0,9 | 13 |
| Pražangų | 2,3 | 35 |
| Išprovokuota praž. | 4,5 | 67 |