Mindaugas Majauskas

Mindaugas  Majauskas
Amžius: 40
Pozicija: 3 - 4
Ūgis: 180cm
Svoris: 78kg

III Lyga Pavasaris

Data Rungtynės St Min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
2026-05-30 Aktyvi veikla - Šoninė linija ✕ 20:15 3/5 60,00% 0/1 0,00% 1/1 100,00% 0 3 3 3 2 2 0 3 1 0 -6 7 8
2026-05-28 Liejam - Aktyvi veikla ✕ 31:17 4/12 33,33% 1/6 16,67% 1/2 50,00% 3 4 7 4 4 3 2 3 3 0 -2 12 10
2026-05-24 Savas Kiemas - Aktyvi veikla ✕ 30:18 2/6 33,33% 2/8 25,00% 0/2 0,00% 4 3 7 4 6 2 0 4 1 0 5 10 2
2026-05-17 Savas Kiemas - Aktyvi veikla ✕ 27:18 2/10 20,00% 1/5 20,00% 2/5 40,00% 1 3 4 0 3 2 0 4 4 0 -15 9 -3
2026-05-10 Aktyvi veikla - BKK Vėjas 24:41 3/0 3/6 50,00% 4/6 66,67% 1 8 9 0 2 4 0 3 3 0 8 19 28
2026-05-03 New Generation - Aktyvi veikla ✕ 28:20 1/5 20,00% 3/5 60,00% 3/7 42,86% 2 7 9 2 5 0 0 3 5 0 -9 14 12
2026-04-29 Last Minute - Aktyvi veikla 19:03 1/3 33,33% 2/4 50,00% 1/2 50,00% 0 6 6 0 2 0 2 5 4 0 -5 9 9
2026-04-26 Aktyvi veikla - Liejam ✕ 20:14 2/8 25,00% 0/3 0,00% 1/4 25,00% 1 2 3 1 1 1 0 2 2 0 -12 5 -3
2026-04-19 Antakiai - Aktyvi veikla ✕ 32:16 3/9 33,33% 2/8 25,00% 0/1 0,00% 2 7 9 3 2 4 4 2 2 0 5 12 17
2026-04-13 Aktyvi veikla - Šoninė linija ✕ 21:15 1/8 12,50% 1/2 50,00% 4/6 66,67% 3 1 4 4 4 3 1 4 6 0 -1 9 9

II Lyga

Data Rungtynės St Min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
2026-03-16 Aktyvi veikla - Peace2bleriai ✕ 22:53 1/7 14,29% 0/2 0,00% 3/4 75,00% 2 4 6 1 3 1 0 5 5 0 -9 5 1
2026-03-08 Sudervė TEAM - Aktyvi veikla ✕ 33:58 2/11 18,18% 1/6 16,67% 0/2 0,00% 2 3 5 4 3 4 0 4 4 0 -12 7 1
2026-03-03 Aktyvi veikla - Peace2bleriai 30:55 3/9 33,33% 3/6 50,00% 1/1 100,00% 3 3 6 3 4 2 0 2 5 0 2 16 17
2026-02-25 Aktyvi veikla - VPX ✕ 38:20 7/14 50,00% 0/6 0,00% 0/2 0,00% 4 5 9 6 3 3 0 2 4 0 17 14 16
2026-02-22 Antakiai - Aktyvi veikla ✕ 30:23 4/10 40,00% 2/5 40,00% 7/10 70,00% 2 4 6 1 1 2 0 5 6 0 -1 21 18
2026-02-16 Bachtacor - Aktyvi veikla ✕ 27:34 6/13 46,15% 1/2 50,00% 0/0 4 6 10 4 6 4 0 1 2 0 13 15 20
2026-01-29 KK Juoda Balta 2 - Aktyvi veikla ✕ 32:30 3/5 60,00% 1/4 25,00% 3/9 33,33% 0 8 8 5 6 1 0 3 9 0 4 12 15
2026-01-25 Aktyvi veikla - BC Padėvėti 28:17 2/6 33,33% 0/3 0,00% 0/0 1 4 5 2 5 5 0 4 1 0 -12 4 1
2026-01-13 VYTIS Force - Aktyvi veikla 16:02 1/4 25,00% 0/3 0,00% 1/2 50,00% 1 4 5 0 4 1 1 3 1 0 -6 3 -3
2025-12-17 Aktyvi veikla - BKK Vėjas ✕ 31:43 3/7 42,86% 0/6 0,00% 0/0 3 5 8 4 2 6 0 2 4 0 7 6 14
2025-12-14 Aktyvi veikla - KK Juoda Balta 2 ✕ 22:00 1/8 12,50% 0/5 0,00% 1/4 25,00% 3 6 9 1 3 2 0 4 5 0 -13 3 -2
2025-11-16 Aktyvi veikla - VYTIS Force 27:53 8/11 72,73% 0/3 0,00% 1/2 50,00% 0 6 6 0 6 1 1 4 2 0 -2 17 10
2025-11-11 BC Padėvėti - Aktyvi veikla 14:15 1/10 10,00% 0/1 0,00% 3/6 50,00% 5 0 5 2 2 2 0 3 3 0 -12 5 -1
2025-11-05 BKK Vėjas - Aktyvi veikla ✕ 22:53 1/5 20,00% 1/9 11,11% 2/3 66,67% 4 5 9 2 2 1 1 3 4 0 5 7 6
GP Žaidė rungtynių
2PT Dvitaškiai (pataikyta/mesta)
3PT Tritaškiai (pataikyta/mesta)
BM Baudų metimai (pataikyta/mesta)
OR Atkovota kamuolių puolime
DR Atkovota kamuolių ginyboj
TR Viso atkovuota kamuolių
AS Rezultatyvūs perdavimai
TO Prarasti kamiuoliai
ST Perimti kamuoliai
BS Blokuoti metimai
PF Asmeninės pražangos
RF Išprovokuotos pražangos
TF Techninės pražangos
TTF Komandai skirtos techninės
+/- Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje
Pts Pelnyta taškų
Ef Efektyvumo koeficientas

Efektyvumas

Pelnyta taškų

Atkovota kamuolių

Data Lyga Komandos Kamuoliai
2025-02-19 II Lyga Antakiai - Aktyvi veikla 15

Rezultatyvių perdavimų

Data Lyga Komandos Rez. perdavimai
2025-05-18 II Lyga Pavasaris Antakiai - Aktyvi veikla 7

Perimta kamuolių

Blokuota metimų

Efektyvumas

Data Lyga Komandos Efektyvumas
2026-05-10 III Lyga Pavasaris Aktyvi veikla - BKK Vėjas 28

Pelnyta taškų

Data Lyga Komandos Taškai
2026-02-22 II Lyga Antakiai - Aktyvi veikla 21

Atkovota kamuolių

Data Lyga Komandos Kamuoliai
2026-02-16 II Lyga Bachtacor - Aktyvi veikla 10

Rezultatyvių perdavimų

Data Lyga Komandos Rez. perdavimai
2026-02-25 II Lyga Aktyvi veikla - VPX 6

Perimta kamuolių

Data Lyga Komandos Perimta
2025-12-17 II Lyga Aktyvi veikla - BKK Vėjas 6

Blokuota metimų

Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
Statistinis rodiklis Vidurkis Viso
Sužaista rungtynių 93
Efektyvumas 6,4 599
Pelnyta taškų 8,3 773
Dvitaškiai 35,16% 238/677
Tritaškiai 20,24% 68/336
Baudų metimai 34,96% 93/266
Atkovota kamuolių 6,2 577
Rezultatyvių perdavimų 2,0 187
Perimta kamuolių 2,0 182
Blokuota metimų 0,4 36
Pražangų 3,0 279
Išprovokuota praž. 2,8 261

Komentarai

2010 - 2021 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009