Martynas Mackevičius
VKL taurė
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-01-10 | Sportuokime LT - Lentvaris | 27:59 | 3/7 42,86% | 0/9 0,00% | 1/6 16,67% | 0 | 7 | 7 | 1 | 4 | 2 | 0 | 5 | 3 | 0 | -14 | 7 | -7 |
III Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-03-13 | Lentvaris - BC Irsana II | ✕ | 37:23 | 4/10 40,00% | 3/7 42,86% | 6/8 75,00% | 3 | 8 | 11 | 7 | 5 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | -40 | 23 | 27 |
| 2017-02-27 | Lentvaris - Vendetta | ✕ | 36:50 | 7/13 53,85% | 1/8 12,50% | 0/3 0,00% | 1 | 3 | 4 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6 | 17 | 12 |
| 2017-02-20 | Lentvaris - Safetystyle | ✕ | - | 4/7 57,14% | 2/4 50,00% | 3/3 100,00% | 0 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5 | 0 | 4 | 2 | 0 | - | 17 | 18 |
| 2017-02-05 | Vaikinai - Lentvaris | ✕ | 37:35 | 5/11 45,45% | 4/11 36,36% | 0/0 | 3 | 2 | 5 | 5 | 6 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | -23 | 22 | 16 |
| 2017-01-23 | Lentvaris - Ego Forte | ✕ | 32:22 | 5/11 45,45% | 3/9 33,33% | 4/7 57,14% | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 1 | 6 | 0 | -4 | 23 | 23 |
| 2017-01-14 | KK Jurgenborgas - Lentvaris | ✕ | 34:49 | 1/6 16,67% | 1/6 16,67% | 3/4 75,00% | 1 | 4 | 5 | 4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 11 | 8 | 3 |
| 2017-01-05 | Bebrusai - Lentvaris | ✕ | 33:12 | 4/11 36,36% | 2/5 40,00% | 0/0 | 3 | 5 | 8 | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | -17 | 14 | 13 |
| 2016-12-19 | Lentvaris - Agmeka | ✕ | 18:56 | 1/3 33,33% | 2/5 40,00% | 2/2 100,00% | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | 2 | 0 | 5 | 2 | 0 | -14 | 10 | 4 |
| 2016-12-14 | Vendetta - Lentvaris | ✕ | 29:15 | 1/5 20,00% | 1/6 16,67% | 0/0 | 0 | 6 | 6 | 3 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | -9 | 5 | 0 |
| 2016-12-08 | Safetystyle - Lentvaris | ✕ | 32:51 | 2/5 40,00% | 2/9 22,22% | 3/4 75,00% | 1 | 7 | 8 | 5 | 5 | 3 | 0 | 3 | 6 | 0 | -9 | 13 | 16 |
| 2016-12-07 | Agmeka - Lentvaris | ✕ | 25:20 | 2/2 100,00% | 1/7 14,29% | 3/6 50,00% | 0 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | -16 | 10 | 6 |
| 2016-12-05 | Lentvaris - BC DUV reklama | ✕ | 34:51 | 4/13 30,77% | 4/7 57,14% | 4/6 66,67% | 2 | 6 | 8 | 2 | 5 | 3 | 0 | 1 | 5 | 0 | -11 | 24 | 22 |
| 2016-11-28 | Lentvaris - Vaikinai | ✕ | 25:31 | 4/7 57,14% | 1/7 14,29% | 0/2 0,00% | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | -15 | 11 | 0 |
| 2016-11-16 | Ego Forte - Lentvaris | ✕ | 30:19 | 4/9 44,44% | 0/6 0,00% | 3/4 75,00% | 2 | 5 | 7 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 11 | 13 |
| 2016-10-24 | Lentvaris - Bebrusai | ✕ | 25:01 | 7/7 100,00% | 3/8 37,50% | 4/5 80,00% | 1 | 4 | 5 | 3 | 2 | 3 | 0 | 3 | 6 | 0 | 19 | 27 | 33 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2016-10-24 | III | Lentvaris - Bebrusai | 33 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-10-24 | III | Lentvaris - Bebrusai | 27 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2016-01-10 | II | Naujininkų kiemas - Lentvaris | 13 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-03-13 | III | Lentvaris - BC Irsana II | 7 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-02-20 | III | Lentvaris - Safetystyle | 5 |
| 2017-01-23 | III | Lentvaris - Ego Forte | 5 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-27 | III | Lentvaris - Vendetta | 1 |
| 2016-02-09 | II | Lentvaris - EPA - Elektronikos Platintojų Asociacija | 1 |
| 2013-11-08 | II | Lentvaris - OMNITEL | 1 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2016-10-24 | III | Lentvaris - Bebrusai | 33 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-10-24 | III | Lentvaris - Bebrusai | 27 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-03-13 | III | Lentvaris - BC Irsana II | 11 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-03-13 | III | Lentvaris - BC Irsana II | 7 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-02-20 | III | Lentvaris - Safetystyle | 5 |
| 2017-01-23 | III | Lentvaris - Ego Forte | 5 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-27 | III | Lentvaris - Vendetta | 1 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 72 | |
| Efektyvumas | 8,1 | 581 |
| Pelnyta taškų | 10,3 | 740 |
| Dvitaškiai | 44,79% | 185/413 |
| Tritaškiai | 24,86% | 88/354 |
| Baudų metimai | 57,61% | 106/184 |
| Atkovota kamuolių | 4,8 | 343 |
| Rezultatyvių perdavimų | 1,8 | 128 |
| Perimta kamuolių | 1,7 | 119 |
| Blokuota metimų | 0,0 | 3 |
| Pražangų | 2,5 | 178 |
| Išprovokuota praž. | 3,0 | 215 |