Lukas Liubavičius
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-06-14 | Karolinos boulingas / kegliai.lt - KK Panevėžys | ✕ | 36:17 | 3/10 30,00% | 0/1 0,00% | 5/8 62,50% | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | 7 | 11 | 10 |
| 2017-06-06 | BC NOL SEMKERS - KK Panevėžys | ✕ | 37:37 | 4/7 57,14% | 0/1 0,00% | 0/0 | 2 | 5 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | -13 | 8 | 14 |
| 2017-05-29 | MKK - KK Panevėžys | ✕ | 31:39 | 5/9 55,56% | 0/1 0,00% | 2/6 33,33% | 3 | 4 | 7 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 4 | 0 | 12 | 12 | 20 |
| 2017-04-23 | Pensininkai - KK Panevėžys | ✕ | 35:27 | 6/11 54,55% | 1/1 100,00% | 1/2 50,00% | 3 | 3 | 6 | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | -15 | 16 | 16 |
| 2017-04-22 | Sugar Tepalai - KK Panevėžys | ✕ | 28:11 | 7/10 70,00% | 0/1 0,00% | 4/6 66,67% | 4 | 3 | 7 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 21 | 18 | 20 |
VKL taurė
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-02-02 | Taurus - SK Želva | ✕ | 30:24 | 8/10 80,00% | 0/2 0,00% | 0/0 | 4 | 2 | 6 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 7 | 16 | 24 |
III Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-03-16 | BC Vilnius - Vendetta | ✕ | 37:54 | 9/12 75,00% | 0/0 | 2/3 66,67% | 2 | 7 | 9 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | -5 | 20 | 29 |
| 2017-03-15 | Vendetta - BC Vilnius | ✕ | 34:25 | 5/13 38,46% | 0/1 0,00% | 6/8 75,00% | 5 | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | 0 | 8 | 16 | 25 |
| 2017-02-27 | Lentvaris - Vendetta | ✕ | 38:20 | 10/18 55,56% | 0/2 0,00% | 2/3 66,67% | 5 | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 9 | 22 | 26 |
| 2017-02-23 | Bebrusai - Vendetta | ✕ | 30:34 | 8/11 72,73% | 0/1 0,00% | 0/0 | 1 | 5 | 6 | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 19 | 16 | 23 |
| 2017-02-15 | Vendetta - Agmeka | ✕ | 36:14 | 8/16 50,00% | 1/2 50,00% | 4/4 100,00% | 5 | 3 | 8 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 | 10 | 23 | 26 |
| 2017-02-08 | Vendetta - BC DUV reklama | ✕ | 38:35 | 7/11 63,64% | 0/2 0,00% | 3/5 60,00% | 5 | 5 | 10 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | -38 | 17 | 20 |
| 2017-02-01 | Vendetta - Vaikinai | ✕ | 28:35 | 8/10 80,00% | 1/1 100,00% | 0/0 | 1 | 5 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 19 | 25 |
| 2017-01-19 | Safetystyle - Vendetta | 07:41 | 1/5 20,00% | 0/0 | 0/0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 |
II Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-02-07 | PLASTA.LT - Taurus | ✕ | 30:15 | 10/15 66,67% | 1/4 25,00% | 0/0 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | -5 | 23 | 23 |
| 2017-01-30 | Ridikas - Taurus | ✕ | 34:07 | 4/11 36,36% | 0/1 0,00% | 0/0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | -16 | 8 | 6 |
| 2017-01-24 | Verslo spaudos centras - R2P Sport - Taurus | ✕ | 21:44 | 0/2 0,00% | 0/0 | 0/0 | 3 | 4 | 7 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 |
| 2017-01-19 | Taurus - Mad Lamb | 24:55 | 2/8 25,00% | 0/2 0,00% | 2/4 50,00% | 4 | 5 | 9 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 4 | 6 | 8 | |
| 2017-01-08 | Penktukas - Taurus | 15:00 | 2/4 50,00% | 0/0 | 0/0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | -9 | 4 | 7 | |
| 2016-12-22 | Taurus - Elektrėnų Sporto Centras | ✕ | 22:50 | 0/2 0,00% | 0/0 | 0/0 | 3 | 3 | 6 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -2 | 0 | 4 |
| 2016-12-15 | Taurus - Kumštis | ✕ | 24:50 | 0/6 0,00% | 0/1 0,00% | 0/0 | 4 | 6 | 10 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | -5 | 0 | 9 |
| 2016-12-06 | Taurus - KK Trakai | ✕ | 33:36 | 3/8 37,50% | 1/2 50,00% | 0/0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | 0 | 0 | 5 | 9 | 11 |
| 2016-11-17 | Taurus - Jamam - OPK | ✕ | 25:21 | 6/13 46,15% | 0/0 | 1/1 100,00% | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 26 | 13 | 13 |
| 2016-11-03 | Taurus - Mad Lamb | ✕ | 28:01 | 2/6 33,33% | 0/0 | 0/0 | 2 | 4 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | -11 | 4 | 8 |
| 2016-10-27 | Taurus - Electrolux II | 19:03 | 0/1 0,00% | 0/0 | 0/0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 12 | 0 | 7 | |
| 2016-10-20 | Taurus - Intersurgical Junior | 21:30 | 3/6 50,00% | 0/0 | 0/0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 10 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2016-05-07 | PČ | Karolinos boulingas / kegliai.lt - KK Panevėžys | 31 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-15 | III | Vendetta - Agmeka | 23 |
| 2017-02-07 | II | PLASTA.LT - Taurus | 23 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2016-04-18 | II | Vievio Žiedas - Taurus | 19 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2016-02-25 | II | Taurus - Atlantica | 4 |
| 2016-02-14 | II | 2GEN - Taurus | 4 |
| 2015-12-10 | II | Taurus - NK Gaugija | 4 |
| 2015-11-19 | II | Taurus - Lentvaris | 4 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2015-01-29 | II | Socialinių MK - Taurus ir Draugai | 4 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2016-12-06 | II | Taurus - KK Trakai | 6 |
| 2016-03-29 | Taurė | Taurus - Kažkur Matyti PRO | 6 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2017-03-16 | III | BC Vilnius - Vendetta | 29 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-15 | III | Vendetta - Agmeka | 23 |
| 2017-02-07 | II | PLASTA.LT - Taurus | 23 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-27 | III | Lentvaris - Vendetta | 10 |
| 2017-02-08 | III | Vendetta - BC DUV reklama | 10 |
| 2016-12-15 | II | Taurus - Kumštis | 10 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-03-15 | III | Vendetta - BC Vilnius | 3 |
| 2017-02-27 | III | Lentvaris - Vendetta | 3 |
| 2017-02-23 | III | Bebrusai - Vendetta | 3 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-02-02 | Taurė | Taurus - SK Želva | 2 |
| 2016-12-15 | II | Taurus - Kumštis | 2 |
| 2016-11-03 | II | Taurus - Mad Lamb | 2 |
| 2016-10-20 | II | Taurus - Intersurgical Junior | 2 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2016-12-06 | II | Taurus - KK Trakai | 6 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 70 | |
| Efektyvumas | 14,6 | 1025 |
| Pelnyta taškų | 10,0 | 699 |
| Dvitaškiai | 48,29% | 296/613 |
| Tritaškiai | 16,47% | 14/85 |
| Baudų metimai | 57,02% | 65/114 |
| Atkovota kamuolių | 7,2 | 505 |
| Rezultatyvių perdavimų | 1,2 | 86 |
| Perimta kamuolių | 1,1 | 74 |
| Blokuota metimų | 2,3 | 161 |
| Pražangų | 1,1 | 80 |
| Išprovokuota praž. | 1,4 | 98 |