Gintautas Narbutas
VKL Rudens Taurė
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-10-15 | Meridianas II - Tobulėjimo akademija | ✕ | 21:59 | 3/5 60,00% | 1/3 33,33% | 0/0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 9 | 4 |
| 2020-09-27 | Nemuno Banga KK - Tobulėjimo akademija | ✕ | 14:13 | 3/5 60,00% | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 5 |
| 2020-09-22 | Tobulėjimo akademija - BC Vikingai | 15:56 | 3/5 60,00% | 0/1 0,00% | 1/1 100,00% | 5 | 3 | 8 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 7 | 15 | |
| 2020-09-18 | Tobulėjimo akademija - Vilnius Majami | ✕ | 23:33 | 3/6 50,00% | 0/2 0,00% | 1/2 50,00% | 2 | 5 | 7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 5 | 7 | 9 |
VKL Vasaros Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-08-19 | NTK Biuras - VKV Tobulėjimo Akademija | ✕ | 28:52 | 2/5 40,00% | 0/5 0,00% | 0/0 | 5 | 4 | 9 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | -32 | 4 | 6 |
| 2020-08-17 | BC Vikingai - VKV Tobulėjimo Akademija | 11:44 | 1/1 100,00% | 0/3 0,00% | 0/0 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -10 | 2 | 5 | |
| 2020-08-02 | Vilnius Majami - VKV Tobulėjimo Akademija | ✕ | 24:57 | 0/3 0,00% | 1/5 20,00% | 0/0 | 4 | 4 | 8 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | -7 | 3 | 3 |
| 2020-07-15 | VKV Tobulėjimo Akademija - Nemuno Banga KK | ✕ | 18:07 | 1/4 25,00% | 0/4 0,00% | 1/1 100,00% | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | -3 | 3 | -3 |
VII Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-09-24 | UwB - Tobulėjimo akademija | 20:01 | 5/10 50,00% | 2/6 33,33% | 0/0 | 4 | 5 | 9 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | -4 | 16 | 13 | |
| 2020-09-20 | CARGLASS® - Tobulėjimo akademija | ✕ | 40:00 | 3/12 25,00% | 3/11 27,27% | 2/4 50,00% | 2 | 6 | 8 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 5 | 0 | 4 | 17 | 10 |
| 2020-02-28 | Tobulėjimo akademija - BC Vikingai | ✕ | 29:29 | 1/7 14,29% | 0/3 0,00% | 1/2 50,00% | 3 | 2 | 5 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | -6 | 3 | 2 |
| 2020-02-25 | Experienced - Tobulėjimo akademija | ✕ | 21:38 | 1/7 14,29% | 0/3 0,00% | 2/4 50,00% | 2 | 5 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | -7 | 4 | 2 |
| 2020-02-17 | GETJET Airlines - Tobulėjimo akademija | ✕ | 31:03 | 1/8 12,50% | 1/6 16,67% | 0/0 | 3 | 6 | 9 | 1 | 6 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | -54 | 5 | -8 |
| 2020-02-09 | Tobulėjimo akademija - Co2 | ✕ | 37:46 | 2/5 40,00% | 3/11 27,27% | 0/0 | 2 | 6 | 8 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -4 | 13 | 10 |
| 2020-01-26 | Tobulėjimo akademija - VVK | ✕ | 33:49 | 3/5 60,00% | 1/4 25,00% | 1/1 100,00% | 1 | 8 | 9 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | -4 | 10 | 15 |
| 2020-01-06 | Tobulėjimo akademija - BC Bidarbiai | ✕ | 30:40 | 6/11 54,55% | 1/2 50,00% | 1/3 33,33% | 1 | 3 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | -31 | 16 | 11 |
| 2019-12-15 | Tobulėjimo akademija - Universalus Karys | ✕ | 26:11 | 0/5 0,00% | 2/6 33,33% | 0/0 | 1 | 7 | 8 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | -17 | 6 | 12 |
| 2019-12-04 | Vakaras - Tobulėjimo akademija | ✕ | 33:25 | 3/8 37,50% | 2/5 40,00% | 0/0 | 1 | 6 | 7 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | -23 | 12 | 8 |
| 2019-11-30 | Tobulėjimo akademija - VPX | ✕ | 32:37 | 4/6 66,67% | 0/5 0,00% | 1/1 100,00% | 1 | 5 | 6 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | -17 | 9 | 6 |
| 2019-11-14 | Tobulėjimo akademija - Harc Team | ✕ | 17:60 | 0/8 0,00% | 2/3 66,67% | 0/0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | -9 | 6 | -2 |
| 2019-11-10 | BC Mickūnai - Tobulėjimo akademija | ✕ | 19:14 | 2/3 66,67% | 0/4 0,00% | 0/0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | -8 | 4 | 4 |
| 2019-11-05 | Axis Transport - Tobulėjimo akademija | ✕ | 24:03 | 0/2 0,00% | 0/5 0,00% | 2/2 100,00% | 2 | 8 | 10 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | -9 | 2 | 4 |
| 2019-10-28 | Vilniaus Vandenys - Tobulėjimo akademija | 21:00 | 2/4 50,00% | 2/7 28,57% | 1/2 50,00% | 2 | 4 | 6 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | -11 | 11 | 12 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2017-11-28 | V | VKM 2002 - II - Na pabandom | 25 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-28 | V | VKM 2002 - II - Na pabandom | 18 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-11 | PČ | SKM Gervės - Tobulėjimo akademija | 15 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-07-28 | VKL Vasara | Tobulėjimo akademija - Antakiai | 3 |
| 2019-05-11 | PČ | SKM Gervės - Tobulėjimo akademija | 3 |
| 2019-02-07 | V | VKM 2002 - II - Tobulėjimo akademija | 3 |
| 2018-05-27 | PČ | Tobulėjimo akademija - KK Juoda Balta | 3 |
| 2018-01-13 | V | Na pabandom - BC Bombers | 3 |
| 2017-11-28 | V | VKM 2002 - II - Na pabandom | 3 |
| 2017-11-13 | V | Na pabandom - Sėkmės Džentelmenai | 3 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-11-13 | V | Na pabandom - Sėkmės Džentelmenai | 4 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-07-02 | VKL Vasara | Antakiai - Tobulėjimo akademija | 4 |
| 2017-11-28 | V | VKM 2002 - II - Na pabandom | 4 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2020-09-22 | Ruduo | Tobulėjimo akademija - BC Vikingai | 15 |
| 2020-01-26 | VII | Tobulėjimo akademija - VVK | 15 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-09-20 | VII | CARGLASS® - Tobulėjimo akademija | 17 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-11-05 | VII | Axis Transport - Tobulėjimo akademija | 10 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-09-20 | VII | CARGLASS® - Tobulėjimo akademija | 2 |
| 2020-09-18 | Ruduo | Tobulėjimo akademija - Vilnius Majami | 2 |
| 2020-08-02 | VKL Vasara | Vilnius Majami - VKV Tobulėjimo Akademija | 2 |
| 2020-02-28 | VII | Tobulėjimo akademija - BC Vikingai | 2 |
| 2020-02-09 | VII | Tobulėjimo akademija - Co2 | 2 |
| 2020-01-26 | VII | Tobulėjimo akademija - VVK | 2 |
| 2019-12-15 | VII | Tobulėjimo akademija - Universalus Karys | 2 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-09-22 | Ruduo | Tobulėjimo akademija - BC Vikingai | 3 |
| 2020-02-28 | VII | Tobulėjimo akademija - BC Vikingai | 3 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-12-15 | VII | Tobulėjimo akademija - Universalus Karys | 3 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 81 | |
| Efektyvumas | 5,4 | 438 |
| Pelnyta taškų | 6,7 | 539 |
| Dvitaškiai | 34,98% | 163/466 |
| Tritaškiai | 21,71% | 61/281 |
| Baudų metimai | 45,45% | 30/66 |
| Atkovota kamuolių | 6,5 | 526 |
| Rezultatyvių perdavimų | 0,9 | 76 |
| Perimta kamuolių | 0,9 | 75 |
| Blokuota metimų | 0,8 | 62 |
| Pražangų | 2,2 | 175 |
| Išprovokuota praž. | 0,8 | 65 |