Giedrius Knyšas
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012-06-29 | United Sharks (PC) - VU Komunikacijos Fakultetas | ✕ | - | 3/6 50,00% | 0/0 | 2/4 50,00% | 7 | 6 | 13 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | - | 8 | 21 |
| 2012-06-25 | United Sharks (PC) - SKM 94 | ✕ | - | 3/9 33,33% | 0/0 | 2/9 22,22% | 8 | 6 | 14 | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 7 | 0 | - | 8 | 21 |
| 2012-06-21 | United Sharks (PC) - St.Justiniškės | ✕ | - | 9/14 64,29% | 0/0 | 0/0 | 6 | 8 | 14 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | - | 18 | 28 |
| 2012-06-20 | St.Justiniškės - United Sharks (PC) | ✕ | - | 8/13 61,54% | 0/0 | 2/4 50,00% | 8 | 8 | 16 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 | - | 18 | 28 |
| 2012-06-06 | NK Gaugija - United Sharks (PC) | ✕ | - | 6/10 60,00% | 0/0 | 0/2 0,00% | 11 | 13 | 24 | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | - | 12 | 34 |
| 2012-05-30 | United Sharks (PC) - 2 Religija (PC) | ✕ | - | 6/11 54,55% | 0/0 | 1/4 25,00% | 8 | 16 | 24 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 6 | 0 | - | 13 | 38 |
| 2012-05-09 | United Sharks (PC) - VKTS-gernesys.lt | ✕ | - | 11/14 78,57% | 0/0 | 2/6 33,33% | 10 | 14 | 24 | 3 | 5 | 2 | 0 | 2 | 8 | 0 | - | 24 | 47 |
| 2012-05-08 | KK Jurgenborgas - United Sharks (PC) | ✕ | - | 21/26 80,77% | 0/0 | 2/3 66,67% | 14 | 10 | 24 | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | - | 44 | 74 |
| 2012-04-05 | Charazay - United Sharks (PC) | ✕ | - | 3/3 100,00% | 0/0 | 3/4 75,00% | 6 | 7 | 13 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | - | 9 | 24 |
II Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012-06-02 | United Sharks - Elektrėnų Sporto Centras | ✕ | - | 10/11 90,91% | 0/0 | 4/4 100,00% | 11 | 6 | 17 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | - | 24 | 43 |
| 2012-06-01 | Duok dėdei vieną - United Sharks | ✕ | - | 11/15 73,33% | 0/0 | 5/9 55,56% | 11 | 7 | 18 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | - | 27 | 40 |
| 2012-05-23 | VPP-Imperialstone.com - United Sharks | ✕ | - | 6/9 66,67% | 0/0 | 2/3 66,67% | 7 | 9 | 16 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 4 | 0 | - | 14 | 29 |
| 2012-05-16 | United Sharks - VPP-Imperialstone.com | ✕ | - | 6/11 54,55% | 0/0 | 5/8 62,50% | 10 | 12 | 22 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | - | 17 | 34 |
| 2012-05-01 | Litresta - United Sharks | ✕ | - | 5/7 71,43% | 0/0 | 3/3 100,00% | 3 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | - | 13 | 18 |
| 2012-04-26 | United Sharks - Litresta | ✕ | - | 7/8 87,50% | 0/0 | 0/4 0,00% | 5 | 11 | 16 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | - | 14 | 29 |
| 2012-04-15 | SK Skaidiškės - United Sharks | ✕ | - | 6/10 60,00% | 0/0 | 4/5 80,00% | 5 | 10 | 15 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | - | 16 | 38 |
| 2012-04-11 | United Sharks - SK Skaidiškės | ✕ | - | 8/11 72,73% | 0/0 | 2/4 50,00% | 8 | 5 | 13 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | - | 18 | 26 |
| 2012-03-21 | United Sharks - reUnited | - | 8/10 80,00% | 0/0 | 0/0 | 3 | 2 | 5 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 16 | 24 | |
| 2012-03-18 | United Sharks - OMNITEL | ✕ | - | 4/7 57,14% | 0/0 | 4/6 66,67% | 5 | 5 | 10 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 5 | 0 | - | 12 | 18 |
| 2012-03-04 | United Sharks - Ginio pajėgos | ✕ | - | 8/10 80,00% | 0/0 | 1/1 100,00% | 3 | 6 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | - | 17 | 26 |
| 2012-02-24 | Duok dėdei vieną - United Sharks | ✕ | - | 12/16 75,00% | 0/0 | 3/3 100,00% | 12 | 10 | 22 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | - | 27 | 49 |
| 2012-02-17 | BORGA - Merkurijus 2 - United Sharks | ✕ | - | 5/12 41,67% | 0/1 0,00% | 4/11 36,36% | 8 | 12 | 20 | 2 | 3 | 8 | 0 | 2 | 8 | 0 | - | 14 | 32 |
| 2012-02-08 | United Sharks - BC Salininkai | ✕ | - | 7/9 77,78% | 1/1 100,00% | 4/6 66,67% | 2 | 12 | 14 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 5 | 0 | - | 21 | 34 |
| 2012-02-02 | Vievio Žiedas - United Sharks | ✕ | - | 8/11 72,73% | 0/0 | 4/6 66,67% | 5 | 8 | 13 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 | - | 20 | 32 |
| 2012-01-23 | Socialinių MK - United Sharks | ✕ | - | 8/12 66,67% | 0/1 0,00% | 2/3 66,67% | 6 | 11 | 17 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 3 | 0 | - | 18 | 37 |
| 2012-01-20 | ŠMKA - Myls - United Sharks | ✕ | - | 3/4 75,00% | 0/0 | 2/5 40,00% | 6 | 8 | 14 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | - | 8 | 16 |
| 2012-01-11 | United Sharks - OPK - Alitis | ✕ | - | 6/11 54,55% | 0/0 | 0/2 0,00% | 5 | 11 | 16 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | - | 12 | 18 |
| 2011-12-21 | United Sharks - VPP-Imperialstone.com | ✕ | - | 8/15 53,33% | 0/0 | 3/6 50,00% | 9 | 5 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | - | 19 | 27 |
| 2011-12-15 | Charazay - United Sharks | ✕ | - | 10/12 83,33% | 0/0 | 2/5 40,00% | 6 | 5 | 11 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | - | 22 | 32 |
| 2011-12-13 | Elektrėnų Sporto Centras - United Sharks | ✕ | - | 9/10 90,00% | 0/0 | 2/8 25,00% | 6 | 5 | 11 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 7 | 0 | - | 20 | 30 |
| 2011-11-30 | United Sharks - Socialinių MK | ✕ | - | 5/6 83,33% | 0/0 | 2/4 50,00% | 3 | 6 | 9 | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | - | 12 | 17 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2012-05-08 | PČ | KK Jurgenborgas - United Sharks (PC) | 74 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-05-08 | PČ | KK Jurgenborgas - United Sharks (PC) | 44 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2012-06-06 | PČ | NK Gaugija - United Sharks (PC) | 24 |
| 2012-05-30 | PČ | United Sharks (PC) - 2 Religija (PC) | 24 |
| 2012-05-09 | PČ | United Sharks (PC) - VKTS-gernesys.lt | 24 |
| 2012-05-08 | PČ | KK Jurgenborgas - United Sharks (PC) | 24 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-06-25 | PČ | United Sharks (PC) - SKM 94 | 5 |
| 2012-05-08 | PČ | KK Jurgenborgas - United Sharks (PC) | 5 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2012-02-17 | II | BORGA - Merkurijus 2 - United Sharks | 8 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-01-23 | II | Socialinių MK - United Sharks | 4 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2012-05-08 | PČ | KK Jurgenborgas - United Sharks (PC) | 74 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-05-08 | PČ | KK Jurgenborgas - United Sharks (PC) | 44 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2012-06-06 | PČ | NK Gaugija - United Sharks (PC) | 24 |
| 2012-05-30 | PČ | United Sharks (PC) - 2 Religija (PC) | 24 |
| 2012-05-09 | PČ | United Sharks (PC) - VKTS-gernesys.lt | 24 |
| 2012-05-08 | PČ | KK Jurgenborgas - United Sharks (PC) | 24 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-06-25 | PČ | United Sharks (PC) - SKM 94 | 5 |
| 2012-05-08 | PČ | KK Jurgenborgas - United Sharks (PC) | 5 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2012-02-17 | II | BORGA - Merkurijus 2 - United Sharks | 8 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-01-23 | II | Socialinių MK - United Sharks | 4 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 31 | |
| Efektyvumas | 31,1 | 964 |
| Pelnyta taškų | 17,3 | 535 |
| Dvitaškiai | 69,07% | 230/333 |
| Tritaškiai | 33,33% | 1/3 |
| Baudų metimai | 50,70% | 72/142 |
| Atkovota kamuolių | 15,2 | 471 |
| Rezultatyvių perdavimų | 1,8 | 56 |
| Perimta kamuolių | 1,4 | 43 |
| Blokuota metimų | 0,4 | 11 |
| Pražangų | 1,7 | 52 |
| Išprovokuota praž. | 4,5 | 138 |