Ernestas Zakarevičius
IV Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-04-02 | Senieji Trakai - Zulu team | 5:13 | 1/3 33,33% | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | 2 | -1 | |
| 2019-03-31 | Zulu team - Senieji Trakai | ✕ | 14:45 | 2/2 100,00% | 0/2 0,00% | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -12 | 4 | 2 |
| 2019-03-20 | Žalgiris 1410 - Senieji Trakai | ✕ | 34:37 | 5/5 100,00% | 0/1 0,00% | 1/5 20,00% | 2 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 11 | 18 |
| 2019-03-12 | Senieji Trakai - Žalgiris 1410 | 20:54 | 3/6 50,00% | 0/1 0,00% | 1/2 50,00% | 2 | 5 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 15 | 7 | 10 | |
| 2019-02-20 | Avedus - Senieji Trakai | ✕ | 29:50 | 3/9 33,33% | 2/5 40,00% | 0/4 0,00% | 5 | 11 | 16 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 15 | 12 | 20 |
| 2019-02-17 | Vaikinai - Senieji Trakai | ✕ | 28:19 | 2/5 40,00% | 1/3 33,33% | 0/2 0,00% | 1 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | -1 | 7 | 2 |
| 2019-02-05 | Senieji Trakai - Sudervė TEAM | ✕ | 29:15 | 1/7 14,29% | 0/2 0,00% | 2/4 50,00% | 1 | 5 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 11 | 4 | -6 |
| 2019-01-30 | BC Pilaitė - Senieji Trakai | ✕ | 34:30 | 2/5 40,00% | 1/2 50,00% | 2/3 66,67% | 0 | 7 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 9 | 12 |
| 2019-01-22 | draudimas.lt - Senieji Trakai | ✕ | 21:30 | 4/8 50,00% | 0/3 0,00% | 0/0 | 2 | 3 | 5 | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | 8 | 10 |
| 2019-01-15 | Senieji Trakai - Elektrėnų PGT | ✕ | 20:47 | 2/3 66,67% | 0/1 0,00% | 0/0 | 1 | 6 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 11 | 4 | 10 |
| 2019-01-08 | Senieji Trakai - Žiemgala | ✕ | 18:51 | 2/5 40,00% | 0/1 0,00% | 0/0 | 3 | 6 | 9 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | -1 | 4 | 6 |
| 2019-01-05 | BC Bedugnė - Senieji Trakai | 30:18 | 1/5 20,00% | 0/3 0,00% | 0/4 0,00% | 1 | 7 | 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | -9 | 2 | 0 | |
| 2018-12-18 | Senieji Trakai - Avedus | ✕ | 26:21 | 1/4 25,00% | 0/3 0,00% | 0/0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 6 | 2 | -1 |
| 2018-12-05 | KK Juoda Balta - Senieji Trakai | ✕ | 32:13 | 3/6 50,00% | 1/6 16,67% | 1/2 50,00% | 4 | 3 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 10 | 10 |
| 2018-11-27 | Senieji Trakai - Geležinis Vilkas | ✕ | 27:41 | 3/9 33,33% | 1/4 25,00% | 1/2 50,00% | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 | -3 | 10 | 1 |
| 2018-11-20 | Senieji Trakai - BC Bokalaurai | ✕ | 34:12 | 3/6 50,00% | 1/6 16,67% | 1/5 20,00% | 1 | 6 | 7 | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 1 | 4 | 10 | 5 |
| 2018-11-13 | Senieji Trakai - BC Bedugnė | ✕ | 29:31 | 7/12 58,33% | 1/1 100,00% | 0/0 | 3 | 6 | 9 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | -3 | 17 | 18 |
| 2018-11-12 | MKK - Senieji Trakai | ✕ | 36:53 | 5/6 83,33% | 0/2 0,00% | 0/3 0,00% | 0 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | -16 | 10 | 5 |
| 2018-11-07 | BC Pilaitė - Senieji Trakai | ✕ | 15:17 | 0/3 0,00% | 0/2 0,00% | 1/2 50,00% | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | -7 | 1 | -3 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2019-02-20 | IV | Avedus - Senieji Trakai | 20 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-11-13 | IV | Senieji Trakai - BC Bedugnė | 17 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-02-20 | IV | Avedus - Senieji Trakai | 16 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-03-20 | IV | Žalgiris 1410 - Senieji Trakai | 5 |
| 2019-01-22 | IV | draudimas.lt - Senieji Trakai | 5 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-03-20 | IV | Žalgiris 1410 - Senieji Trakai | 5 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-03-31 | IV | Zulu team - Senieji Trakai | 1 |
| 2019-01-05 | IV | BC Bedugnė - Senieji Trakai | 1 |
| 2018-12-18 | IV | Senieji Trakai - Avedus | 1 |
| 2018-12-05 | IV | KK Juoda Balta - Senieji Trakai | 1 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2019-02-20 | IV | Avedus - Senieji Trakai | 20 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-11-13 | IV | Senieji Trakai - BC Bedugnė | 17 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-02-20 | IV | Avedus - Senieji Trakai | 16 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-03-20 | IV | Žalgiris 1410 - Senieji Trakai | 5 |
| 2019-01-22 | IV | draudimas.lt - Senieji Trakai | 5 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-03-20 | IV | Žalgiris 1410 - Senieji Trakai | 5 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-03-31 | IV | Zulu team - Senieji Trakai | 1 |
| 2019-01-05 | IV | BC Bedugnė - Senieji Trakai | 1 |
| 2018-12-18 | IV | Senieji Trakai - Avedus | 1 |
| 2018-12-05 | IV | KK Juoda Balta - Senieji Trakai | 1 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 19 | |
| Efektyvumas | 6,2 | 118 |
| Pelnyta taškų | 7,1 | 134 |
| Dvitaškiai | 45,87% | 50/109 |
| Tritaškiai | 16,67% | 8/48 |
| Baudų metimai | 26,32% | 10/38 |
| Atkovota kamuolių | 5,8 | 111 |
| Rezultatyvių perdavimų | 2,1 | 40 |
| Perimta kamuolių | 1,1 | 21 |
| Blokuota metimų | 0,2 | 4 |
| Pražangų | 2,8 | 54 |
| Išprovokuota praž. | 1,8 | 34 |