Edvinas Kušleika
IV Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-02-24 | MKK - UNOHUB | ✕ | 34:53 | 4/8 50,00% | 0/4 0,00% | 1/3 33,33% | 4 | 5 | 9 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 | -3 | 9 | 11 |
| 2020-02-16 | Žiemgala - UNOHUB | ✕ | 37:00 | 1/7 14,29% | 1/3 33,33% | 0/3 0,00% | 5 | 5 | 10 | 1 | 5 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | -13 | 5 | 4 |
| 2020-02-05 | UNOHUB - BC Irsana II | ✕ | 33:11 | 3/6 50,00% | 0/1 0,00% | 0/2 0,00% | 3 | 3 | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 | 2 | 6 | 4 |
| 2020-01-29 | UNOHUB - Tirola Basketball | 18:48 | 0/1 0,00% | 0/1 0,00% | 0/0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | |
| 2020-01-15 | UNOHUB - Avedus | 16:27 | 1/3 33,33% | 0/2 0,00% | 3/4 75,00% | 3 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 12 | 5 | 5 | |
| 2020-01-08 | UNOHUB - MKK | 21:42 | 3/3 100,00% | 0/0 | 0/0 | 3 | 3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 13 | |
| 2019-12-18 | UNOHUB - Nesakyk Žmonai | 16:17 | 1/2 50,00% | 0/0 | 0/0 | 1 | 4 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 27 | 2 | 12 | |
| 2019-12-04 | Nunner Logistics UAB - UNOHUB | 19:42 | 3/5 60,00% | 2/3 66,67% | 0/0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 12 | 15 | |
| 2019-11-27 | UNOHUB - Tirola Basketball | 16:18 | 1/3 33,33% | 0/1 0,00% | 2/2 100,00% | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 4 | 1 | |
| 2019-11-20 | UNOHUB - Žiemgala | ✕ | 25:44 | 1/5 20,00% | 1/2 50,00% | 3/4 75,00% | 3 | 4 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4 | 8 | 13 |
III Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-02-21 | Ką vakare? - BC Spartakas | ✕ | 36:30 | 1/3 33,33% | 1/6 16,67% | 1/2 50,00% | 0 | 6 | 6 | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | -5 | 6 | 4 |
| 2020-02-09 | BC Spartakas - X Komanda | ✕ | 32:29 | 2/5 40,00% | 3/9 33,33% | 1/2 50,00% | 3 | 4 | 7 | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | -8 | 14 | 17 |
| 2020-02-07 | Melingos Keliai - BC Spartakas | ✕ | 32:03 | 2/7 28,57% | 1/4 25,00% | 2/2 100,00% | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | -19 | 9 | 6 |
| 2020-02-02 | BC Spartakas - KK Kuršėnai | ✕ | 39:00 | 1/1 100,00% | 2/10 20,00% | 0/2 0,00% | 1 | 7 | 8 | 5 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 12 | 8 | 9 |
| 2020-01-26 | BC Spartakas - BC Šalčininkai | ✕ | 29:44 | 1/4 25,00% | 0/4 0,00% | 0/0 | 2 | 7 | 9 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 5 |
| 2020-01-19 | Embassy - BC Spartakas | ✕ | 26:58 | 1/6 16,67% | 0/7 0,00% | 0/0 | 1 | 1 | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 | -1 | 2 | -3 |
| 2020-01-12 | BC Spartakas - BC Bedugnė | ✕ | 25:24 | 0/0 | 3/6 50,00% | 0/0 | 1 | 6 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 21 | 9 | 16 |
| 2020-01-05 | BC Spartakas - Ką vakare? | ✕ | 34:00 | 1/2 50,00% | 2/8 25,00% | 1/2 50,00% | 0 | 5 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | - | 9 | 11 |
| 2019-12-15 | KK Kuršėnai - BC Spartakas | ✕ | 16:25 | 0/0 | 0/4 0,00% | 0/0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -13 | 0 | 2 |
| 2019-12-08 | BC Spartakas - Embassy | ✕ | 25:43 | 2/3 66,67% | 1/7 14,29% | 0/1 0,00% | 1 | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 12 | 7 | 9 |
| 2019-12-01 | BC Spartakas - X Komanda | ✕ | 22:47 | 2/3 66,67% | 4/7 57,14% | 0/0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 17 | 16 | 17 |
| 2019-11-24 | BC Spartakas - Melingos Keliai | ✕ | 30:35 | 5/6 83,33% | 1/3 33,33% | 0/0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | -28 | 13 | 10 |
| 2019-11-12 | BC Šalčininkai - BC Spartakas | ✕ | 28:22 | 1/2 50,00% | 0/2 0,00% | 1/2 50,00% | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 9 | 3 | 8 |
| 2019-10-27 | BC Spartakas - www.imperialstone.com | 20:59 | 0/2 0,00% | 1/1 100,00% | 2/4 50,00% | 1 | 4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | -2 | 5 | 7 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2019-04-03 | IV | BC Burokėliai - BC Spartakas | 23 |
| 2018-12-06 | III | Bebrusai - UNOHUB | 23 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-03 | IV | BC Burokėliai - BC Spartakas | 20 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2016-05-10 | PČ | BC Spartakas - Socialinės dirbtuvės | 19 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-19 | III | Embassy - BC Spartakas | 7 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-02-21 | III | Ką vakare? - BC Spartakas | 3 |
| 2020-02-09 | III | BC Spartakas - X Komanda | 3 |
| 2019-12-01 | III | BC Spartakas - X Komanda | 3 |
| 2019-07-08 | VKL Vasara | Litresta - BC Spartakas | 3 |
| 2019-02-13 | III | UNOHUB - Naudingi | 3 |
| 2018-12-06 | III | Bebrusai - UNOHUB | 3 |
| 2016-05-24 | PČ | BC Spartakas - Meridianas | 3 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-12-04 | IV | Nunner Logistics UAB - UNOHUB | 3 |
| 2019-07-07 | VKL Vasara | BC Spartakas - Sudervė TEAM | 3 |
| 2019-04-03 | IV | BC Burokėliai - BC Spartakas | 3 |
| 2019-01-17 | IV | BC Salininkai - BC Spartakas | 3 |
| 2019-01-06 | IV | BC Spartakas - X Komanda | 3 |
| 2016-06-11 | PČ | ismegink.lt - BC Spartakas | 3 |
| 2016-06-07 | PČ | BC Spartakas - Vilko Brolija | 3 |
| 2016-05-24 | PČ | BC Spartakas - Meridianas | 3 |
| 2016-05-15 | PČ | Nesakyk Žmonai - BC Spartakas | 3 |
| 2016-05-10 | PČ | BC Spartakas - Socialinės dirbtuvės | 3 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2020-02-09 | III | BC Spartakas - X Komanda | 17 |
| 2019-12-01 | III | BC Spartakas - X Komanda | 17 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-12-01 | III | BC Spartakas - X Komanda | 16 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-16 | IV | Žiemgala - UNOHUB | 10 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-19 | III | Embassy - BC Spartakas | 7 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-02-21 | III | Ką vakare? - BC Spartakas | 3 |
| 2020-02-09 | III | BC Spartakas - X Komanda | 3 |
| 2019-12-01 | III | BC Spartakas - X Komanda | 3 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-12-04 | IV | Nunner Logistics UAB - UNOHUB | 3 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 73 | |
| Efektyvumas | 10,2 | 741 |
| Pelnyta taškų | 8,5 | 624 |
| Dvitaškiai | 40,97% | 118/288 |
| Tritaškiai | 26,17% | 101/386 |
| Baudų metimai | 58,22% | 85/146 |
| Atkovota kamuolių | 5,8 | 427 |
| Rezultatyvių perdavimų | 2,5 | 184 |
| Perimta kamuolių | 1,0 | 72 |
| Blokuota metimų | 1,2 | 86 |
| Pražangų | 2,1 | 153 |
| Išprovokuota praž. | 2,2 | 158 |