Deivis Kumparskas
I Lyga
| Komanda | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
KK Juoda Balta |
1 | 25:02 |
3/6 50,00% |
0/2 0,00% |
4/8 50,00% |
2,0 | 3,0 | 5,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | -1,0 | 10,0 | 5,0 |
Friendly
| Komanda | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
KK Juoda Balta |
1 | 20:32 |
3/7 42,86% |
1/1 100,00% |
2/8 25,00% |
2,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 2,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 33,0 | 11,0 | 1,0 |
I Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | KK Juoda Balta - BC Vytis | ✕ | 25:02 | 3/6 50,00% | 0/2 0,00% | 4/8 50,00% | 2 | 3 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | -1 | 10 | 5 |
Friendly
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-10-08 | Savas Kiemas - KK Juoda Balta | ✕ | 20:32 | 3/7 42,86% | 1/1 100,00% | 2/8 25,00% | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | 1 | 0 | 33 | 11 | 1 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2020-02-29 | V | Socialinių MK - Ferratum | 28 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-29 | V | Socialinių MK - Ferratum | 26 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2025-02-16 | II Lyga | KK Juoda Balta 2 - Pukutis TEAM | 18 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-04-08 | II Lyga | Peace2bleriai - KK Juoda Balta 2 | 6 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2025-01-12 | VK Taurė | KK Juoda Balta 2 - VPX | 4 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-03-15 | V | Tobulėjimo akademija - Socialinių MK | 6 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | I Lyga | KK Juoda Balta - BC Vytis | 5 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-08 | Friendly | Savas Kiemas - KK Juoda Balta | 11 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | I Lyga | KK Juoda Balta - BC Vytis | 5 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | I Lyga | KK Juoda Balta - BC Vytis | 1 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-08 | Friendly | Savas Kiemas - KK Juoda Balta | 1 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-08 | Friendly | Savas Kiemas - KK Juoda Balta | 2 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 62 | |
| Efektyvumas | 9,5 | 589 |
| Pelnyta taškų | 7,3 | 451 |
| Dvitaškiai | 45,88% | 156/340 |
| Tritaškiai | 23,23% | 23/99 |
| Baudų metimai | 44,03% | 70/159 |
| Atkovota kamuolių | 7,3 | 452 |
| Rezultatyvių perdavimų | 1,7 | 104 |
| Perimta kamuolių | 1,0 | 62 |
| Blokuota metimų | 0,5 | 33 |
| Pražangų | 2,2 | 134 |
| Išprovokuota praž. | 2,1 | 131 |