Deividas Šermukšnis
Amžius:
26
Pozicija: 4 - 5
Ūgis: 193cm
Svoris: 90kg
I Lyga Pavasaris
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-29 | Vilniaus rajono sporto centras - BC For Fun | ✕ | 26:56 | 7/10 70,00% | 0/1 0,00% | 3/6 50,00% | 1 | 7 | 8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 13 | 17 | 23 |
| 2026-05-25 | Vilniaus rajono sporto centras - Vėjas United | ✕ | 35:57 | 11/13 84,62% | 0/0 | 0/1 0,00% | 4 | 9 | 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 18 | 22 | 35 |
| 2026-05-17 | BC For Fun - Vilniaus rajono sporto centras | ✕ | 24:31 | 2/6 33,33% | 1/3 33,33% | 0/0 | 1 | 4 | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 7 | 7 | 11 |
| 2026-05-04 | Vilniaus rajono sporto centras - KK Juoda Balta | ✕ | 40:00 | 8/13 61,54% | 2/5 40,00% | 1/2 50,00% | 6 | 13 | 19 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 8 | 23 | 36 |
| 2026-04-29 | Vilniaus rajono sporto centras - Vėjas United | ✕ | 36:54 | 6/12 50,00% | 0/2 0,00% | 3/8 37,50% | 4 | 5 | 9 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 8 | 0 | - | 15 | 19 |
| 2026-04-20 | VKSK - Vilniaus rajono sporto centras | ✕ | 40:00 | 9/13 69,23% | 1/3 33,33% | 3/4 75,00% | 5 | 8 | 13 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 12 | 24 | 28 |
| 2026-04-16 | Vilniaus rajono sporto centras - Peace2bleriai | ✕ | 40:00 | 8/13 61,54% | 0/1 0,00% | 2/4 50,00% | 8 | 6 | 14 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 18 | 18 | 26 |
II Lyga Pavasaris
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-30 | BC Dragon ball - Sudervė TEAM | ✕ | 40:00 | 9/23 39,13% | 5/14 35,71% | 4/12 33,33% | 0 | 9 | 9 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | 0 | -14 | 37 | 19 |
| 2026-05-27 | BC Dešimt Batų - Sudervė TEAM | ✕ | 40:00 | 17/28 60,71% | 0/2 0,00% | 6/9 66,67% | 3 | 10 | 13 | 2 | 4 | 1 | 1 | 4 | 10 | 0 | -8 | 40 | 43 |
| 2026-05-19 | VPX - Sudervė TEAM | ✕ | 38:08 | 10/18 55,56% | 0/3 0,00% | 3/10 30,00% | 1 | 7 | 8 | 3 | 3 | 3 | 0 | 3 | 9 | 0 | 11 | 23 | 22 |
| 2026-05-07 | VPX - Sudervė TEAM | ✕ | 36:17 | 9/20 45,00% | 0/7 0,00% | 5/6 83,33% | 5 | 11 | 16 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 7 | 0 | -14 | 23 | 29 |
| 2026-04-27 | Sudervė TEAM - BC Dragon ball | ✕ | 40:00 | 7/17 41,18% | 0/3 0,00% | 4/10 40,00% | 1 | 15 | 16 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | -23 | 18 | 18 |
| 2026-04-19 | Sudervė TEAM - BC Dešimt Batų | ✕ | 40:00 | 14/22 63,64% | 0/3 0,00% | 2/4 50,00% | 6 | 16 | 22 | 9 | 2 | 4 | 1 | 2 | 5 | 0 | 42 | 30 | 54 |
| 2026-04-15 | KK Juoda Balta 2 - Sudervė TEAM | ✕ | 35:58 | 11/19 57,89% | 0/4 0,00% | 2/4 50,00% | 4 | 11 | 15 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 6 | 1 | -4 | 24 | 28 |
ALL STAR GAME
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01-17 | All Stars WHITE (Žvaigždės) - All Stars BLACK (Žvaigždės) | ✕ | 22:16 | 2/4 50,00% | 2/3 66,67% | 1/4 25,00% | 0 | 8 | 8 | 2 | 2 | 3 | 2 | 4 | 3 | 0 | -8 | 11 | 17 |
VK taurė
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-02-19 | Vilniaus rajono sporto centras - VKSK | ✕ | 35:38 | 3/9 33,33% | 0/1 0,00% | 1/2 50,00% | 4 | 8 | 12 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 2 | 7 | 10 |
| 2026-02-03 | The Score - Vilniaus rajono sporto centras | ✕ | 21:10 | 3/5 60,00% | 0/0 | 2/4 50,00% | 4 | 3 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 30 | 8 | 14 |
| 2026-01-18 | BC For Fun - Vilniaus rajono sporto centras | ✕ | 33:34 | 4/9 44,44% | 0/3 0,00% | 5/10 50,00% | 5 | 6 | 11 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 1 | 7 | 13 | 12 |
| 2026-01-06 | Vilniaus rajono sporto centras - Antakiai | 26:05 | 10/13 76,92% | 0/1 0,00% | 2/5 40,00% | 5 | 6 | 11 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 37 | 22 | 33 | |
| 2025-11-25 | Vilniaus rajono sporto centras - BC Sakei Sakei | ✕ | 21:53 | 6/10 60,00% | 0/0 | 4/5 80,00% | 4 | 7 | 11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 23 | 16 | 29 |
II Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-12 | KK Juoda Balta 2 - Sudervė TEAM | ✕ | 31:35 | 6/11 54,55% | 0/1 0,00% | 4/13 30,77% | 1 | 5 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 10 | 0 | -23 | 16 | 22 |
| 2026-04-07 | Sudervė TEAM - VYTIS Force | ✕ | 40:00 | 12/26 46,15% | 0/2 0,00% | 3/6 50,00% | 4 | 13 | 17 | 2 | 0 | 4 | 0 | 3 | 4 | 0 | 23 | 27 | 32 |
| 2026-03-29 | VYTIS Force - Sudervė TEAM | ✕ | 40:00 | 13/21 61,90% | 1/5 20,00% | 2/6 33,33% | 2 | 5 | 7 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | -22 | 31 | 25 |
| 2026-03-19 | Sudervė TEAM - BC Padėvėti | ✕ | 40:00 | 8/14 57,14% | 3/5 60,00% | 3/5 60,00% | 4 | 8 | 12 | 4 | 3 | 3 | 0 | 3 | 8 | 0 | -18 | 28 | 39 |
| 2026-03-08 | Sudervė TEAM - Aktyvi veikla | ✕ | 36:30 | 8/15 53,33% | 0/0 | 1/5 20,00% | 4 | 11 | 15 | 2 | 5 | 2 | 2 | 3 | 4 | 0 | 11 | 17 | 23 |
| 2026-03-05 | KK Juoda Balta 2 - Sudervė TEAM | ✕ | 40:00 | 7/16 43,75% | 0/2 0,00% | 5/10 50,00% | 2 | 9 | 11 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 6 | 0 | -5 | 19 | 17 |
| 2026-03-03 | Sudervė TEAM - VYTIS Force | ✕ | 34:12 | 6/16 37,50% | 0/3 0,00% | 1/9 11,11% | 5 | 14 | 19 | 2 | 1 | 2 | 1 | 3 | 7 | 0 | 6 | 13 | 19 |
| 2026-02-22 | BKK Vėjas - Sudervė TEAM | ✕ | 45:00 | 11/12 91,67% | 0/0 | 9/12 75,00% | 0 | 23 | 23 | 6 | 9 | 5 | 2 | 4 | 11 | 0 | 13 | 31 | 61 |
| 2026-02-15 | Sudervė TEAM - BC Padėvėti | ✕ | 34:15 | 6/11 54,55% | 0/0 | 0/1 0,00% | 2 | 20 | 22 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 45 | 12 | 33 |
| 2026-01-20 | Antakiai - Sudervė TEAM | ✕ | 24:28 | 9/10 90,00% | 0/0 | 0/0 | 0 | 12 | 12 | 6 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 47 | 18 | 34 |
| 2026-01-12 | Bachtacor - Sudervė TEAM | ✕ | 38:07 | 7/10 70,00% | 1/5 20,00% | 1/5 20,00% | 1 | 8 | 9 | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 | 5 | 0 | 14 | 18 | 25 |
| 2026-01-08 | Sudervė TEAM - VPX | ✕ | 36:19 | 13/16 81,25% | 0/1 0,00% | 6/10 60,00% | 4 | 5 | 9 | 3 | 4 | 2 | 1 | 3 | 9 | 0 | 15 | 32 | 41 |
| 2025-12-22 | Peace2bleriai - Sudervė TEAM | ✕ | 40:00 | 9/16 56,25% | 0/3 0,00% | 2/10 20,00% | 4 | 13 | 17 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 9 | 0 | -2 | 20 | 27 |
| 2025-12-10 | Sudervė TEAM - Antakiai | ✕ | 30:21 | 11/16 68,75% | 2/4 50,00% | 4/9 44,44% | 4 | 15 | 19 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 7 | 0 | 22 | 32 | 51 |
| 2025-11-19 | Sudervė TEAM - Peace2bleriai | ✕ | 38:00 | 6/11 54,55% | 0/1 0,00% | 2/5 40,00% | 3 | 8 | 11 | 3 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5 | 0 | 2 | 14 | 19 |
| 2025-11-17 | Bachtacor - Sudervė TEAM | ✕ | 28:55 | 6/17 35,29% | 0/3 0,00% | 9/11 81,82% | 5 | 7 | 12 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | 0 | -4 | 21 | 29 |
| 2025-11-04 | VPX - Sudervė TEAM | ✕ | 42:45 | 11/14 78,57% | 1/5 20,00% | 5/9 55,56% | 4 | 19 | 23 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 0 | 11 | 30 | 48 |
I Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-12 | Vilniaus rajono sporto centras - Vėjas United | ✕ | 32:02 | 4/8 50,00% | 1/2 50,00% | 5/8 62,50% | 2 | 7 | 9 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 3 | 16 | 21 |
| 2026-04-09 | Vilniaus rajono sporto centras - VKSK | ✕ | 24:22 | 2/8 25,00% | 0/1 0,00% | 0/2 0,00% | 1 | 7 | 8 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | -7 | 4 | 5 |
| 2026-03-31 | VKSK - Vilniaus rajono sporto centras | ✕ | 40:00 | 6/12 50,00% | 1/3 33,33% | 2/9 22,22% | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 7 | 0 | -1 | 17 | 14 |
| 2026-03-26 | Vilniaus rajono sporto centras - KK Juoda Balta | ✕ | 30:01 | 3/4 75,00% | 0/1 0,00% | 4/8 50,00% | 2 | 7 | 9 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | -10 | 10 | 15 |
| 2026-03-22 | KK Juoda Balta - Vilniaus rajono sporto centras | ✕ | 40:00 | 8/19 42,11% | 0/6 0,00% | 6/8 75,00% | 6 | 15 | 21 | 9 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | 0 | 29 | 22 | 37 |
| 2026-03-01 | VKSK - Vilniaus rajono sporto centras | ✕ | 37:25 | 5/12 41,67% | 0/2 0,00% | 0/0 | 1 | 12 | 13 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | -3 | 10 | 13 |
| 2026-02-16 | Vilniaus rajono sporto centras - The Score | ✕ | 41:41 | 11/20 55,00% | 0/1 0,00% | 5/10 50,00% | 9 | 9 | 18 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 9 | 0 | 7 | 27 | 41 |
| 2026-02-08 | KK Juoda Balta - Vilniaus rajono sporto centras | ✕ | 33:14 | 8/10 80,00% | 0/0 | 1/4 25,00% | 5 | 9 | 14 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 7 | 0 | 10 | 17 | 35 |
| 2026-02-01 | Transtira - Vilniaus rajono sporto centras | ✕ | 40:00 | 10/17 58,82% | 0/2 0,00% | 7/13 53,85% | 3 | 18 | 21 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 11 | 0 | 3 | 27 | 42 |
| 2026-01-25 | Vilniaus rajono sporto centras - BC Vytis | ✕ | 32:25 | 7/14 50,00% | 0/2 0,00% | 5/6 83,33% | 3 | 4 | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 | 11 | 19 | 22 |
| 2026-01-12 | Vilniaus rajono sporto centras - BC Arena | 18:28 | 5/7 71,43% | 0/1 0,00% | 0/0 | 1 | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | - | 10 | 10 | |
| 2025-12-23 | BC For Fun - Vilniaus rajono sporto centras | ✕ | 37"00 | 6/15 40,00% | 1/2 50,00% | 2/2 100,00% | 7 | 12 | 19 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 14 | 17 | 31 |
| 2025-12-09 | BC Vytis - Vilniaus rajono sporto centras | ✕ | 29:01 | 7/11 63,64% | 1/5 20,00% | 2/4 50,00% | 3 | 2 | 5 | 5 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 | 2 | 19 | 20 |
| 2025-11-18 | BC Arena - Vilniaus rajono sporto centras | ✕ | 31:37 | 4/6 66,67% | 0/3 0,00% | 0/2 0,00% | 3 | 9 | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 8 | 15 |
| 2025-11-10 | Vilniaus rajono sporto centras - Transtira | ✕ | 28:25 | 9/13 69,23% | 0/0 | 2/3 66,67% | 7 | 5 | 12 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 35 | 20 | 30 |
| 2025-10-26 | Vilniaus rajono sporto centras - BC For Fun | ✕ | 16:57 | 4/8 50,00% | 0/3 0,00% | 1/2 50,00% | 6 | 7 | 13 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 0 | -10 | 9 | 11 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2026-02-22 | II Lyga | BKK Vėjas - Sudervė TEAM | 61 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-05-27 | II Lyga Pavasaris | BC Dešimt Batų - Sudervė TEAM | 40 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-02-22 | II Lyga | BKK Vėjas - Sudervė TEAM | 23 |
| 2025-11-04 | II Lyga | VPX - Sudervė TEAM | 23 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-04-19 | II Lyga Pavasaris | Sudervė TEAM - BC Dešimt Batų | 9 |
| 2026-03-22 | I Lyga | KK Juoda Balta - Vilniaus rajono sporto centras | 9 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-02-22 | II Lyga | BKK Vėjas - Sudervė TEAM | 5 |
| 2025-12-10 | II Lyga | Sudervė TEAM - Antakiai | 5 |
Blokuota metimų
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2026-02-22 | II Lyga | BKK Vėjas - Sudervė TEAM | 61 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-05-27 | II Lyga Pavasaris | BC Dešimt Batų - Sudervė TEAM | 40 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-02-22 | II Lyga | BKK Vėjas - Sudervė TEAM | 23 |
| 2025-11-04 | II Lyga | VPX - Sudervė TEAM | 23 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-04-19 | II Lyga Pavasaris | Sudervė TEAM - BC Dešimt Batų | 9 |
| 2026-03-22 | I Lyga | KK Juoda Balta - Vilniaus rajono sporto centras | 9 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-02-22 | II Lyga | BKK Vėjas - Sudervė TEAM | 5 |
| 2025-12-10 | II Lyga | Sudervė TEAM - Antakiai | 5 |
Blokuota metimų
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 53 | |
| Efektyvumas | 26,7 | 1413 |
| Pelnyta taškų | 19,4 | 1029 |
| Dvitaškiai | 56,66% | 404/713 |
| Tritaškiai | 17,29% | 23/133 |
| Baudų metimai | 47,95% | 152/317 |
| Atkovota kamuolių | 12,7 | 673 |
| Rezultatyvių perdavimų | 2,3 | 122 |
| Perimta kamuolių | 1,5 | 82 |
| Blokuota metimų | 0,6 | 30 |
| Pražangų | 2,4 | 127 |
| Išprovokuota praž. | 5,4 | 285 |