Deividas Jurkus
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-06-03 | Kažkur Sugerta - Mad Lamb | 7:37 | 1/1 100,00% | 0/0 | 0/0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 4 | |
| 2018-05-12 | Geležinis Vilkas - Kažkur Sugerta | ✕ | 23:03 | 3/7 42,86% | 0/0 | 0/0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 6 | 6 |
| 2018-04-30 | Anna Mesha - Kažkur Sugerta | ✕ | 19:05 | 0/4 0,00% | 0/0 | 0/0 | 4 | 3 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 | 0 | 2 |
| 2018-04-12 | Telšiai - Kažkur Sugerta | ✕ | 17:49 | 0/1 0,00% | 0/0 | 0/0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -4 | 0 | 3 |
IV Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-04-04 | Elektrėnų PGT - TGLAB | ✕ | 32:50 | 3/9 33,33% | 0/0 | 0/0 | 5 | 7 | 12 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | -17 | 6 | 19 |
| 2018-03-28 | TGLAB - Elektrėnų PGT | ✕ | 37:18 | 2/7 28,57% | 0/0 | 2/6 33,33% | 3 | 11 | 14 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 | 13 |
| 2018-03-11 | Lewben - TGLAB | ✕ | 31:19 | 3/13 23,08% | 0/0 | 2/4 50,00% | 5 | 7 | 12 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | -31 | 8 | 12 |
| 2018-03-07 | TGLAB - UwB | ✕ | 34:52 | 4/7 57,14% | 0/0 | 2/2 100,00% | 4 | 10 | 14 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 19 | 10 | 34 |
| 2018-02-21 | TGLAB - BC Carmita (diskval.) | ✕ | 23:55 | 2/5 40,00% | 0/0 | 0/1 0,00% | 5 | 6 | 11 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 14 |
| 2018-02-15 | Atea / Bitdefender - TGLAB | ✕ | 35:27 | 0/0 | 0/0 | 1/2 50,00% | 1 | 18 | 19 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 0 | 12 | 1 | 26 |
| 2018-02-07 | TGLAB - Abi Kairės | ✕ | 35:14 | 2/7 28,57% | 0/0 | 4/10 40,00% | 3 | 14 | 17 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 8 | 0 | -11 | 8 | 23 |
| 2018-01-11 | SK Skaidiškės - TGLAB | ✕ | 40:00 | 2/8 25,00% | 0/0 | 2/4 50,00% | 6 | 8 | 14 | 2 | 1 | 2 | 5 | 1 | 6 | 0 | -10 | 6 | 25 |
| 2018-01-03 | TGLAB - Svajonių turintys | ✕ | 35:09 | 7/12 58,33% | 0/0 | 0/5 0,00% | 6 | 10 | 16 | 0 | 3 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | -10 | 14 | 19 |
| 2017-12-12 | Karolinos boulingas / kegliai.lt - TGLAB | ✕ | 40 | 7/11 63,64% | 0/0 | 6/11 54,55% | 9 | 20 | 29 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 9 | 0 | -5 | 20 | 49 |
| 2017-11-29 | TGLAB - BC Carmita (diskval.) | ✕ | 39:26 | 7/13 53,85% | 0/0 | 1/1 100,00% | 7 | 18 | 25 | 2 | 5 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 14 | 15 | 35 |
| 2017-11-22 | TGLAB - Atea / Bitdefender | ✕ | 40 | 2/7 28,57% | 0/0 | 7/12 58,33% | 4 | 17 | 21 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 8 | 0 | 11 | 11 | 33 |
| 2017-11-14 | Abi Kairės - TGLAB | ✕ | 39:42 | 7/12 58,33% | 0/1 0,00% | 2/6 33,33% | 6 | 7 | 13 | 4 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5 | 16 | 26 |
| 2017-11-08 | TGLAB - M.K.Č. | ✕ | 38:50 | 9/15 60,00% | 0/0 | 4/6 66,67% | 9 | 14 | 23 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 7 | 22 | 43 |
| 2017-11-03 | UwB - TGLAB | ✕ | 40 | 6/12 50,00% | 0/0 | 2/11 18,18% | 8 | 13 | 21 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 7 | 0 | 2 | 14 | 27 |
| 2017-10-25 | TGLAB - SK Skaidiškės | ✕ | 33:29 | 1/6 16,67% | 0/0 | 2/4 50,00% | 3 | 1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | -39 | 4 | 2 |
| 2017-10-22 | Svajonių turintys - TGLAB | ✕ | 43:27 | 9/21 42,86% | 0/0 | 8/14 57,14% | 17 | 14 | 31 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 8 | 0 | 1 | 26 | 53 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2016-12-13 | Įm | TGLAB - Wisdom Events | 68 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-01-03 | Įm | TGLAB - VTD ir URM | 29 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2016-12-13 | Įm | TGLAB - Wisdom Events | 46 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-01-17 | Įm | TGLAB - Baltic Ground Services | 6 |
| 2016-12-13 | Įm | TGLAB - Wisdom Events | 6 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-02-14 | Įm | TGLAB - PATRULIŲ RINKTINĖ Imperialstone.com | 7 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2016-12-15 | Įm | Western Union - TGLAB | 9 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2017-10-22 | IV | Svajonių turintys - TGLAB | 53 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-10-22 | IV | Svajonių turintys - TGLAB | 26 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-10-22 | IV | Svajonių turintys - TGLAB | 31 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-03-07 | IV | TGLAB - UwB | 4 |
| 2017-11-14 | IV | Abi Kairės - TGLAB | 4 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-11-14 | IV | Abi Kairės - TGLAB | 3 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-03-07 | IV | TGLAB - UwB | 5 |
| 2018-01-11 | IV | SK Skaidiškės - TGLAB | 5 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 91 | |
| Efektyvumas | 26,1 | 2372 |
| Pelnyta taškų | 11,3 | 1024 |
| Dvitaškiai | 50,97% | 419/822 |
| Tritaškiai | 7,14% | 1/14 |
| Baudų metimai | 49,33% | 183/371 |
| Atkovota kamuolių | 16,5 | 1504 |
| Rezultatyvių perdavimų | 1,6 | 142 |
| Perimta kamuolių | 1,7 | 155 |
| Blokuota metimų | 1,7 | 155 |
| Pražangų | 1,6 | 145 |
| Išprovokuota praž. | 3,3 | 302 |