Aurimas Guiga
IV Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-03-04 | Avedus - Žiemgala | ✕ | 40:00 | 6/11 54,55% | 2/9 22,22% | 2/2 100,00% | 3 | 10 | 13 | 4 | 6 | 5 | 0 | 4 | 3 | 1 | 20 | 20 | 23 |
| 2020-03-02 | MKK - Avedus | ✕ | 32:19 | 5/8 62,50% | 3/8 37,50% | 0/0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | -2 | 19 | 21 |
| 2020-02-26 | Avedus - Nesakyk Žmonai | ✕ | 26:48 | 10/12 83,33% | 1/5 20,00% | 1/2 50,00% | 1 | 10 | 11 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 23 | 24 | 30 |
| 2020-02-12 | Avedus - Nunner Logistics UAB | ✕ | 21:43 | 4/7 57,14% | 1/5 20,00% | 3/5 60,00% | 1 | 6 | 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 4 | 0 | 2 | 14 | 15 |
| 2020-01-28 | KK Luksara - Avedus | ✕ | 35:55 | 10/16 62,50% | 1/7 14,29% | 5/5 100,00% | 4 | 6 | 10 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 | 28 | 34 |
| 2020-01-22 | Avedus - Tirola Basketball | ✕ | 37:18 | 9/16 56,25% | 4/11 36,36% | 4/5 80,00% | 1 | 8 | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6 | 34 | 32 |
| 2020-01-15 | UNOHUB - Avedus | ✕ | 38:45 | 6/15 40,00% | 2/7 28,57% | 4/6 66,67% | 5 | 6 | 11 | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 0 | -29 | 22 | 20 |
| 2020-01-08 | Avedus - BC Irsana II | ✕ | 40:00 | 7/14 50,00% | 3/7 42,86% | 2/2 100,00% | 3 | 9 | 12 | 1 | 6 | 2 | 1 | 4 | 5 | 0 | -10 | 25 | 25 |
| 2019-12-19 | BC Irsana II - Avedus | ✕ | 38:06 | 9/14 64,29% | 1/7 14,29% | 2/3 66,67% | 3 | 11 | 14 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 8 | 0 | 16 | 23 | 33 |
| 2019-12-15 | Žiemgala - Avedus | ✕ | 33:29 | 7/12 58,33% | 1/4 25,00% | 3/7 42,86% | 3 | 6 | 9 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 4 | 0 | -24 | 20 | 16 |
| 2019-12-11 | Avedus - MKK | ✕ | 37:22 | 8/12 66,67% | 2/8 25,00% | 3/5 60,00% | 2 | 8 | 10 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | -3 | 25 | 23 |
| 2019-12-08 | Tirola Basketball - Avedus | ✕ | 36:51 | 3/10 30,00% | 0/5 0,00% | 3/4 75,00% | 2 | 6 | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | -17 | 9 | 7 |
| 2019-12-04 | Avedus - Nesakyk Žmonai | 21:57 | 7/11 63,64% | 0/2 0,00% | 2/6 33,33% | 1 | 3 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 16 | 9 | |
| 2019-11-27 | Nunner Logistics UAB - Avedus | ✕ | 40:00 | 5/13 38,46% | 1/3 33,33% | 3/5 60,00% | 2 | 11 | 13 | 1 | 4 | 2 | 0 | 3 | 7 | 1 | -7 | 16 | 20 |
| 2019-11-06 | Avedus - UNOHUB | ✕ | 37:32 | 9/14 64,29% | 0/3 0,00% | 2/5 40,00% | 0 | 7 | 7 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 0 | -5 | 20 | 22 |
| 2019-10-23 | Avedus - KK Luksara | 31:37 | 8/13 61,54% | 0/4 0,00% | 6/8 75,00% | 1 | 9 | 10 | 3 | 6 | 4 | 1 | 3 | 7 | 0 | 12 | 22 | 27 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2020-01-28 | IV | KK Luksara - Avedus | 34 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-22 | IV | Avedus - Tirola Basketball | 34 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-12-19 | IV | BC Irsana II - Avedus | 14 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-03-04 | IV | Avedus - Žiemgala | 4 |
| 2020-01-22 | IV | Avedus - Tirola Basketball | 4 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-03-04 | IV | Avedus - Žiemgala | 5 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-28 | IV | KK Luksara - Avedus | 2 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2020-01-28 | IV | KK Luksara - Avedus | 34 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-22 | IV | Avedus - Tirola Basketball | 34 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-12-19 | IV | BC Irsana II - Avedus | 14 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-03-04 | IV | Avedus - Žiemgala | 4 |
| 2020-01-22 | IV | Avedus - Tirola Basketball | 4 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-03-04 | IV | Avedus - Žiemgala | 5 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-28 | IV | KK Luksara - Avedus | 2 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 16 | |
| Efektyvumas | 22,3 | 357 |
| Pelnyta taškų | 21,1 | 337 |
| Dvitaškiai | 57,07% | 113/198 |
| Tritaškiai | 23,16% | 22/95 |
| Baudų metimai | 64,29% | 45/70 |
| Atkovota kamuolių | 9,4 | 151 |
| Rezultatyvių perdavimų | 1,7 | 27 |
| Perimta kamuolių | 1,7 | 27 |
| Blokuota metimų | 0,4 | 6 |
| Pražangų | 2,4 | 38 |
| Išprovokuota praž. | 5,0 | 80 |