Svarbi informacija turnyro dalyviams

2022-03-01

Vasario mėnesį buvo laikinai sustabdytos VKL pirmenybės. Pirmą kartą dirbdami su tokio dydžio projektu padarėme daug klaidų ir neįvertinome savo gebėjimų bei žinių. Žinoma, jog naudos nepridėjo ir kelis kartus dėl COVID-19 perkėlinėti čempionatai, tačiau esminė klaida buvo padaryta šiemet - kuomet kartu su mokėjimo prašymu Sporto Rėmimo Fondui pateikėme ir veiklos ataskaitą. Su ja buvo pavėluota, o išsamus patikrinimas leido mokėjime patvirtinti tik labai mažą dalį išlaidų. Tokiu būdu biudžete susidarė skirtumas, kurio padengti lyga neturi jokių galimybių, nors dėjo tam visas įmanomas pastangas.

Dabartinė situacija tokia, jog kitas mokėjimo prašymas, kai gali būti išmokėtos lygai skirtos lėšos, bus tik vasaros pradžioje, todėl apgailestaudami turime pranešti, jog VKL sportinė veikla yra laikinai stabdoma iki Birželio 1d., t.y. iki kito mokėjimo prašymo gegužės pabaigoje. Būtent tuomet su komandomis ir spręsime, ar tęsti pirmenybes, ar priimti  kažkokį kitokį sprendimą, nes dalis komandų vasarą rungtyniauti gali negalėti. Dėsime visas pastangas, kad ataskaita ir kitos reikalingos procedūros būtų atliktos tinkamai ir VKL dalyviai vienokiu ar kitokiu būdu vėl galėtų dalyvauti lygos veikloje. Dar kartą nuoširdžiai atsiprašome visų, kas mumis pasitikėjo ir kurių pasitikėjimą sulaužėme. Tikime, kad turėsime galimybę jį susigrąžinti, reabilituotis ir išspręsti visas iškilusias problemas.

Svarbi informacija turnyro dalyviams

Komentarai

2010 - 2021 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009