VKL Vasaros Lyga: varžybų sistemos

2021-07-16

Pagaliau sulaukėme to momento, kai krepšinis ir VILNIAUS KREPŠINIO LYGOS - VASAROS TAURĖ grįžta į sporto sales ! Prie starto linijos išsirikiavo net 46 komandos, kurios šešiuose pajėgumo divizionuose kausis dėl skirtingų apdovanojimų komplektų. Rekordinis dalyvių skaičius automatiškai iškėlė aukštą kartelę turnyro organizatoriams, kurie nieko nelaukdami puolė prie parengiamųjų darbų. Ketvirtadienio vakare buvo ištraukti burtai, kurie reikalingi numatytoms varžybų sistemoms 2-6 Lygose. Tuo tarpu komandos į pajėgumo divizionus buvo paskirstytos maksimaliai atsižvelgiant į jų stiprumą bei rezultatus ankstesnėse pirmenybėse.

 

VARŽYBŲ SISTEMA

 

1 LYGA


Stipriausioje - 1 Lygoje šią vasarą varžysis šešios komandos. Pasirodymą jos pradės reguliariuoju čempionatu, kuriam kiekviena prieš kitą sužais po kartą. Vėliau 1 ir 2 vietą užėmusios ekipos iš karto pateks į pusfinalį, o 3-6, 4-5 vietos žais ketvirtfinalio mačą. Pusfinalyje 1 vieta susitiks su 4-5 poicijos laimėtojais, o 2 vieta su 3-6 pozicijų poros nugalėtojais. Čempionatas pabaigiamas finalo rungtynėmis ir dvikova dėl 3 vietos. Visoms trims prizinėms vietoms skiriamos taurės bei medaliai.

2 - 6 LYGOS

Visose lygose nuo 2 iki 6 diviziono varžybų sistemos bus identiškos. Komandos kiekvienoje lygoje burtų keliu buvo paskirstytos į A ir B pogrupius. Juose ekipos su kiekviena sužaidžia po vieną kartą ir išsiaiškina savo pozicijas grupėje. 1-osios vietos iš karto keliauja į Didžiosios Taurės pusfinalį, automatiškai 4-osios pozicijos - krenta į Paguodos Taurę. Likusios komandos žaidžia ketvirtfinalį tokia seka: A 2 - B 3 ir B 2 - A 3. Nugalėtojai prisijungia prie Didžiosios Taurės ketvertuko, o pralaimėtojai krenta žaisti dėl Paguodos Taurės.  Vėliau abiejose Taurėse žaidžiami pusfinaliai iš vienerių rungtynių. Didžiojoje Taurėje varžybos pabaigiamos finalu ir maču dėl trečiosios vietos, ir visi trys prizininkai apdovanojami taurėmis bei medaliais. Paguodos Taurėje apdovanojamas TIK laimėtojas, kuriam atitenka taurė, tačiau žaidžiamos ir rungtynės dėl 7 vietos tarp pusfinalius Paguodos Taurėje pralaimėjusių komandų.

 
DĖMESIO:

* - Nuo Liepos 16d. naujų žaidėjų registracija kainuoja 20 EUR žmogui.

* - Techninė pražanga kainuoja 15 EUR - už jas susimokėti galima TIK PAVEDIMU iki rungtynių pradžios. Kitu atveju komandai gali būti įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20.

* - Rungtynių perkėlimas įmanomas likus ne mažiau, nei 3 paroms iki jų pradžios, jeigu su tuo sutinka organizatoriai ir varžovai. Kaina - 50 EUR. Play - Off varžybų metu datos keitimas negalimas.

* - Komandai neatvykus į rungtynes, mačo išlaidas už ABI KOMANDAS (140 EUR) apmoka nesusirinkusi komanda.

* - Kad žaistų atkrintamosiose varžybose, krepšininkas privalo reguliaraus sezono metu sužaisti bent 1 susitikimą.

REKVIZITAI MOKĖJIMAMS ATLIKTI:

VšĮ "VILNIAUS KREPŠINIO LYGA"
Juridinio asmens kodas: 302525576
Banko sąskaita: AB „Swedbank" a/s LT06 7300 0101 2311 9914

 

VISIEMS KUO DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS IR SMAGAUS BEI SAUGAUS ČEMPIONATO !

 

VKL Vasaros Lyga: varžybų sistemos

Komentarai

2010 - 2021 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009