II LYGA - KOMANDŲ APTARIMAS, LYDERIAI BEI PROGNOZĖS (II DALIS - B pogrupis)

2020-11-27

Vilniaus krepšinio lygos komanda dar kartą sveikinasi su oranžinio sviedinio mylėtojais ir tęsia apžvalginę kiekvienos artėjančio čempionato lygos rubriką. Jūsų dėmesiui - II-osios lygos tęsinys, kuriame susipažinsime su dar septyniais B grupės kolektyvais, turinčiais tik vieną tikslą - laimėti! Kuo šis pogrupis išskirtinis?

 

 

BC Tarzanai

Apžvalgą iš karto pradedame nuo jauniausios šio pogrupio komandos pavadinimu "BC Tarzanai". Jaunieji talentai, kuriems patinka karstytis ne tik po medžius, bet ir per varžovų galvas, jau po debiutinio sezono yra metami į labai karštą ugnį ir savo jėgas išmėgins antrajame pagal stiprumą VKL divizione. 2019-2020 metų sezone save VKL Rudens ir Vasaros pirmenybėse išsibandę jaunuoliai sužaidė du labai skirtingus turnyrus, kurie tuo pačiu sudaro ir dvejopą įspūdį. Rudens taurėje dėka nuostabaus Donato Radžiūno žaidimo "BC Tarzanai" iškovojo 3 pergales ir patyrė 1 pralaimėjimą, tačiau karštojo metų sezono metu suklupo visus 6 sykius. Šių metų klubo sudėtyje nebus ne tik paminėtojo D.Radžiūno, bet ir dar kelių labai svarbių krepšininkų, rungtyniavusių praeitąmet - tai Justinas Polikša, rungtyniaujantis ir pirmoje VKL lygoje, taip pat Rokas Urbelis ir kiti. Visgi tarpsezonio metu "BC Tarzanai" ekipos vadovybė surado būdų pasistiprinti ir vienas labiausiai intriguojančių komandos naujokų neabejotinai bus Ernestas Umbra, kuris, būdamas vos 23-ejų, taps vyriausiu komandos žaidėju. Ant Ernesto pečių, kurie praėjusiame sezone tvirtai laikė trečioje lygoje žaidusios VK VKSK (vid. 25,3 tšk.) vairą, šiemet kris turbūt dar diesnė našta. Komandos priekinę liniją neabejotinai sustiprins dar vienas galingų fizinių duomenų - 203 cm ūgio vidurio puolėjas Lukas Čepanonis, kuriam tai bus debiutas mūsų turnyruose. O šiems krepšininkams įsilieti į "BC Tarzanų" klubo žaidimą padės Erikas Urbanovič bei Domantas Darius Ridikas, kurie jau praėjusiame sezone buvo vieni pagrindinių klubo krepšininkų. Nepatyrusiam jaunimui bus be galo sunku, tačiau tikimės, kad jaunatviškas maksimalizmas paneigs mūsų prognozes.

Potencialūs lyderiai: Ernestas Umbra, Erikas Urbanovič, Domantas Darius Ridikas.

Prognozuojama vieta: 7

Domantas Darius Ridikas

"BC Tarzanų" naujienomis sutiko pasidalinti Erikas Urbanovič.

- Kuri komanda, Jūsų nuomone, yra antros lygos favoritė? Dėl favoritų tai čia yra slidus klausimas. Nes neaišku kaip čia bus su šituo virusu. Kai kurie serga, kai kurie - ne. Kai kurie treniruojasi, o kai kurie nesitreniruoja.

- Ko tikitės iš krepšinio sezono pradžios? Ar karantino metu sunku ruoštis artėjančioms kovoms krepšinio aikštelėje? Pas mus taip pat neaišku kaip bus, nes yra susirgimų. Kai viskas prasidės - atsiųsim naują pakoreguotą čempionato paraišką.

 - Ar komandos sudėtyje yra neužbaigtumų prieš sezoną? Neaišku, kada prasidės sezonas. Dėl sudėties labai sunku pasakyti.

Craptors

Dar vienas labai jaunas VKL II-osios lygos kolektyvas, pavadinimu "Craptors". Reikia tikėtis, kad pirmosios keturios komandos pavadinimo raidės neiliustruos ekipos pasirodymo artėjančiame sezone, o jeigu kalbant rimčiau, tai varžovams reikėtų ryškiai pasižymėti šį daug potencialo turintį klubą. "Craptors", skirtingai nei aukščiau aptarta komanda, turi kur kas daugiau patirties VKL varžybose, tačiau nors ekipa kartu skaičiuos jau penktą sezoną, klubui tai pirmasis kartas, kai ji dalyvaus viso sezono metu trunkančioje lygoje, o ne Pavasario, Vasaros ar Rudens čempionatuose. Su šia užduotimi iš karto kyla ir daugiau iššūkių, su kuriais "Craptors" sieks susitvarkyti. Pagrindiniais krepšininkais puolime turėtų likti praėjusioje Vasaros lygoje siautėję Ignas Cibulskas (22,7 tšk., 36 naud. bal.) ir Povilas Vilkas (24,2 tšk.), kurie yra vyresni už savo kolegas ir VKL čempionatuose jau sukaupta patirtimi dalinasi su jaunesniais žaidėjais. Tačiau telkti dėmesį tik ties šiais žaidėjais būtų pražūtinga, o "Craptors" oponentus nuskausminti turi ne vieną ir ne du būdus. Praėjusiais metais komandoje sėkmingai debiutavo Mantas Jakelis, kuris artėjančiame sezone įžaidėjų duetą turėtų sudaryti su turbūt skambiausiu komandos pirkiniu Petru Jasiūnu. Po krepšiu grumtis turėtų 202 cm ūgio milžinas Arnas Jankūnas, o ties perimetru tritaškių salves paleidinėti galės Džiugas Maslenikas. Tai labai kruopščiai ir nuodugniai sukomplektuota komanda, kuri bus labai ambicinga ir taikysis tik į aukščiausias lygos vietas.

Potencialūs lyderiai: Povilas Vilkas, Ignas Cibulskas, Petras Jasiūnas

Prognozuojama vieta: 1

Povilas Vilkas

"Craptors" atstovas Martynas Pakštas buvo nusiteikęs kovingai.

- Kurią ekipą išskirtumėte kaip čempionato stipriausią komandą? Negalėčiau konkrečiai kažkurios komandos išskirti kaip konkrečios favoritės, nes visi varžovai yra įveikiami, todėl galima laukti daug permainingų dvikovų ir nenuspėjamų rezultatų. Manau, kad laukia labai įdomus sezonas.

- Kokie yra Craptors tikslai šiemet ?  Esame ganėtinai patenkinti savo komandos komplektacija šiam sezonui ir viliamės, kad visi pagrindiniai žaidėjai sezono metu galės stabiliai prisidėti prie ekipos pasirodymo čempionate. Žinome, kad jei žaidėjai bus sveiki, o komandos mikroklimatas išliks toks geras, koks ir buvo iki šiol, galime pasiekti puikių rezultatų. Tikrai nesame lygos favoritai, tačiau kovosime su visais ir žingsnis po žingsnio sieksime kuo geresnio rezultato turnyre.

- Kas gali būti sunkiausia kovojant su kitomis antros lygos ekipomis?  Daugelis ekipų tokiame lygyje kartu žaidžia ne pirmą sezoną ir yra puikiai susižaidę. Niekada negali žinoti, kokia bus žaidėjų sportinė forma po karantino, tačiau lengvo pasivaikščiojimo nesuteiksime nė vienam varžovui. Mūsų komandos varomasis motyvas yra mūsų charakteris. Tinkamas nusiteikimas ir motyvacija, kurios mums tikrai netrūksta, neretai tampa kertiniais veiksniais, lemiančiais komandos rezultatus. Turime daug skirtingų resursų, kuriais galime nustebinti varžovus, todėl tikimės duoti lygią kovą, net ir patiems geriausiems.

Devynetai

VKL bendruomenę supažindiname su dar viena visiškai naujai susikūrusia komanda - "Devynetais", kurie iš karto pasiruošę šturmuoti antrąją pagal pajėgumą mūsų lygą. Spėliones, ar šis klubo pavadinimas reiškia kiekvieno krepšininko grožį, ar sugebėjimus aikštelėje dešimtbalėje vertinimo skalėje paliksime jums, o mes plačiau įlįskime į šios komandos vidų. Ekipoje galime rasti duetą krepšininkų, kurie praėjusiame sezone sėkmingai vilkėjo "Citco BC" klubo marškinėlius - Andrius Kolesnikovas ir Vytautas Saulevičius. Net neabejojame, kad ir artėjančiame 2020-2021 metų sezone būtent šie žaidėjai taps didžiausiu varžovų skausmu. Abu krepšininkai mėgsta žaisti fiziškai, dominuoti aikštėje, o pagrindiniu klausimu čia išlieka tai, kaip gerai aplink save apsistatyti pagalbininkais pavyks "Devynetų" lyderiams? Komandos sudėtyje intriguoja ir Džiugo Paškevičiaus atsiradimas, kuris praėjusiame sezone III-lygoje fiksavo beveik 20 naud. bal. vidurkį. Be abejonės, Džiugo kolega praėjusiais metais Edgaras Kochas, kuris yra vyriausias komandos krepšininkas, taip pat bus tarp lyderių. Neapsigaukite - šis 200 cm ūgio aukštaūgis praėjusiame sezone tritaškius mėtė fantastišku 54% taiklumu (20/37), todėl gali tapti tikru košmaru varžovams "pick&pop" situacijose. Tai nauja komanda, kuriai prireiks laiko pajausti vienas kitą, tačiau žaidėjų pavardės kalba pačios už save. 

Potencialūs lyderiai: Vytautas Saulevičius, Andrius Kolesnikovas, Edgaras Kochas. 

Prognozuojama vieta: 4

Vytautas Saulevičius

"Devynetų" žaidėjas Džiugas Paškevičius pabandė nuspėti vienus čempionato favoritų.

- Kuri antros lygos komanda šiemet turi didžiausius šansus laimėti visą čempionatą? Eiti iki galo, mano nuomone, daugiausia šansų turi "BC Burokėliai".

- Kaip Devynetų komanda tikisi pasirodyti artėjančiame čempionate? Tikimės kovoti dėl medalių. Mūsų sudėtis surinkta konkurencinga. Didelių skylių pozicijose neturime, dauguma žaidėjų kartu žaidžia jau daug metų. Vis dėl to nemažai kas priklausys nuo to, kokioje sportinėje formoje grįšime po karantino ir kiek patys įdėsime darbo.

- Ar Jūsų komanda turi išreikštą lyderį, o galbūt tokio nėra ir iššauti gali bet kas? Aiškaus lyderio neturime, sezono eigoje gal jis ir atsiras, bet kaip ir minėjau ankščiau, sudėtis surinkta konkurencinga ir nebūsime priklausomi nuo vieno ar dviejų žaidėjų.

Krituliai

Na ir pagaliau - prie trijų II-osios lygos debiutančių jungiasi kolektyvas, sukaupęs didelį patirties bagažą ir puikiai žinantis, ką reiškia rungtyniauti aukščiausiuose VKL divizionuose - tai mums gerai pažįstami "Krituliai". Dukart per vieną mažą žingsnelį nuo antrojo diviziono bronzos medalių buvusi ekipa praėjusiame sezone ryžtingai siekė šią nesėkmių seriją galiausiai nutraukti, bet viską sustabdė koronavirusas ir visuotinis karantinas. Su 10 laimėjimų per 16 akistatų II-oje lygoje "Krituliai" rikiavosi tarp savojo pogrupio lyderių ir turėjo gerus šansus kėsintis į aukščiausias čempionato vietas. Nematome, kodėl taip negalėtų nutikti ir šiemet, nors pavojingų varžovų yra nemažai. Tai komanda, pasižyminti puikiu tarpusavio supratimu ir įprastai išlaikanti tą pačią sudėtį. "Kritulių" pagrindinė jėga - broliai Vaičiuliai, kurie yra tikras siaubas oponentų priekinei linijai. Praėjusiame sezone vyresnėlis Vaidas sužaidė daugiausiai rungtynių komandoje ir fiksavo dvigubio dublio rodiklius. Aurimas Vaičiulis buvo dar pastebimesnis (rezultatyviausias ir naudingiausias komandoje), tačiau problema - jog sužaidė tik šešerias rungtynes, tad užduotis vyresniajam broliui - paragingti jaunėlį rinktis į rungtynes! Prie šių krepšininkų puikiai įsipaišė ir įžaidėjas Almantas Stankevičius, kuris per mačą sugriebdavo po daugiau nei 12 kamuolių ir rinkdavo po 24 naud. bal. "Krituliai" yra puikiai subalansuota ekipa, norinti pagaliau perrašyti savo klubo istoriją. Galbūt būtent artėjantis sezonas taps tuo lemiamu - to ir palinkėsime.

Potencialūs lyderiai: Aurimas ir Vaidas Vaičiuliai, Almantas Stankevičius, Edgaras Žemaitis.

Prognozuojama vieta: 2

Vaidas Vaičiulis

Ilgametis "Kritulių" atstovas Mindaugas Žilionis jau pasiilgo sugrįžtančio krepšinio ir mielai sutiko pasidalinti savo mintimis.

- Ar esate išskyrę kažkurią antros lygos ekipą kaip čempionato favoritę? Kol kas dar tikrai nenagrinėjome kitų komandų sudėčių. Dabar apskritai svarbiausias klausimas yra - kada mes galėsime pradėti sportuoti. Ir visai nesvarbu, prieš ką. Tokiu metu net rezultatai tampa nesvarbūs. Svarbiausia, kad vėl galėtume mėgautis mylimu sportu.

- Kuriuo aspektu Jūsų komanda yra pranašesnė už kitus kolektyvus? Šį sezoną turėtume būti gana aukšta komanda. Manau bus momentų, kai visi aikštelėje esantys žaidėjai bus virš 190cm ūgio. Bus paprasčiau keistis gynyboje. Bet, žinoma, pradžioje reikia susirinkti į krepšinio aikštę ir nesirgti.

- Nesusikaupimas ir motyvacijos stygius - dažna problema krepšinio pasaulyje. Kaip su šiais keblumais susitvarkyti sekasi Kritulių krepšininkams? Deja, bet su nesusikaupimu ir motyvacijos trūkumu esame susidūrę ne kartą. Dažniausia tai pasireikšdavo pavasarį, kuomet kai kurie pavargdavo nuo krepšinio, o sušilęs oras versdavo galvoti apie kitus malonumus, tačiau nieko čia juk nepadarysi. Algų žaidėjams tai nemoka. Šiemet manau, kad bus paprasčiau, nes bus gerokai sunkiau atsivalgyti krepšinio dėl dabartinės pandemijos. Komanda suburta tikrai nebloga, tad trūksta tik susirinkti į aikštelę ir ten kovoti dėl pergalių kiekvienoje dvikovoje.

Naujininkų kiemas

Dar 2012-2013 metų sezone suburtas "Naujininkų kiemas" turbūt mažiausiai norėtų kapstytis po savo istoriją ir tiesiog pabandyti versti naują bei švarų balto popieriaus lapą. Tik 54 laimėjimai per 162 rungtynes reiškia, kad klubas laimi tik kas trečiose rungtynėse. Neypatingai gerai sekėsi ir praėjusiame II-osios lygos sezone, kuomet buvo iškovotos 5 pergalės ir patirta 11 pralaimėjimų. Tačiau naujas sezonas - nauja istorija, juk visada reikia bandyti. Komandoje netrūksta fiziškai labai stipriai sudėtų vyrukų, iš kurių labiausiai išsiskiria tik praėjusiame sezone prie "Naujininkų kiemo" prisijungęs, tačiau iš karto komandos tvirtu lyderiu tapęs Lukas Patašius. Šis 201 cm ūgio baudos aikštelės siaubūnas pelnydavo po beveik 16 tšk., sugriebdavo 12 kamuolių ir nuoširdžiai dirbdavo abiejose aikštelės pusėse, ką rodo ir skaičiai - vid. 2 perimti kamuoliai ir net 3,7 bloko! Nereikia būti aiškiaregiu, jog suprastum, kad ir artėjančiame sezone Lukas bus "Naujininkų kiemo" vėliavnešiu. Svarbu tai, kiek pagalbos jam suteikti galės krepšininko bendraklubiai, turintys taip pat tikrai įdomios medžiagos. Visų pirma tai antrosios linijos žaidėjas Paulius Kazlovas, kuris buvo rezultatyviausias komandos krepšininkas (beveik 19 tšk.). Gynybą cementuos Andrej Kovalevskij, kuris yra tikras VKL rekordininkas. Nepatikėsite, tačiau atkovotų kamuolių grafoje Andrej beveik visu tūkstančiu sviedinių lenkia antroje vietoje esančią kitą legendą - Povilą Kaminską. Panašu, kad pastaraisiais sezonais "Naujininkų kiemas" pasirinko už Atlanto vadinamą "rebuildinimo" procesą, kai sudėtį papildė jaunais krepšininkais. Kuomet šie talentai pagaliau apsistumdys, klubas tikrai gali tikėtis pagerinti pergalių ir pralaimėjimų balansą.

Potencialūs lyderiai: Lukas Patašius, Paulius Kazlovas, Andrej Kovalevskij.

Prognozuojama vieta: 5

"Naujininkų kiemo" krepšininkas Lukas Adomėnas

"Naujininkų Kiemo" idėjinis vadas Saulius Jeruslanovas taip pat mielai pasidalino komandos nuotaikomis ir planais.

- Kuri ekipa Jūsų nuomone bus stipriausia šiemet antroje lygoje? Manau, jog pajėgiausios nuveikti daug II lygoje ir gal net patekti į finalo ketvertą bus labiausiai susižaidusios ir daugiausia patirties ypatingai daug rokiruotės esminių pokyčių pastaraisiais metais neturėjusios ekipos. Patirties bagažo ir kokybiško žaidimo geru santykiu išskirčiau „Kritulius “ ir „SK Skaidiškių“ ekipas.

- Ko Jūsų komandos žaidėjai tikisi iš ateinančio krepšinio sezono? Kokybiškesnio susižaidimo, apsišlifavimo, aikštelėje komandos, kaip vieno darinio, buvimo. Turime nemažai naujų veidų tiek iš praeito sezono, tiek ir šiais metais prisijungusių bei grįžusių naujininkiečių. Tai lemia nestabilų žaidimą, tad tikimės kuo greičiau apsitrinti ar parketo. Aišku šiuo metu esama sunki situacija šalyje dėl pandemijos tuos planus pakoregavo iš esmės, tačiau vos tik grįžę į aikštelę bandysime susigrąžinti tą komandinę dvasią, kurią turėjome prieš įvedant visuotinį karantiną. Manau visi Naujininkų „Kieme“ žino, kad galime įkasti bet kam, tą ne vieną kartą įrodėme žaisdami su stipresnėmis "ant popieriaus" komandomis, tačiau šį agresyvumą reikia paversti labiau tendencija, o ne pavieniais atvejais. Didesnį stabilumą rungtyniaujant įgausime tik sunkiu darbu treniruotėse, derinių šlifavimu ir bent kiek visiems priartėjant prie panašios optimalios fizinės formos norint, kad žaidėjų keitimai mačo metu užtikrintų tolygesnį žaidimą.

- Kaip komandos žaidėjai motyvuoja vieni kitus prieš kiekvienas rungtynes? Skiriamės nuo daugelio komandų II lygoje, nes Naujininkų „Kiemą“ suveda bendruomenės žmonės, tai yra - šio rajono gyventojai. Jei kitos ekipos įvairaus lygio žaidėjus renkasi kaip panorėjusios, mes tai darome principingai ir legionierius t.y. žaidėjus ne iš Naujininkų mūsų rikiuotėje įdiegiame labai retu atveju. Tad manau tas bendras klubo žaidėjų žinojimas, kad jie atstovauja savo rajono vienintelei krepšinio komandai, kuri kitais metais švęs 20 - tąjį jubiliejų, yra pagrindinis motyvacijos variklis prieš kiekvienas rungtynes.

Tirola

Priešpaskutinė VKL II-osios lygos ekipa - "Tirola", kuriai mūsų čempionatuose tai bus jau šeštasis sezonas. Debiutiniais sezonais šis klubas taip pat varžėsi antrajame pagal stiprumą divizione, tačiau tuomet liko nieko nepešęs - iškovojo 29 ir 42 vietas, bet 2019-2020 metų sezonas nuteikinėjo labai pozityviai. "Tirola" per 16 dvikovų pergalę šventė 10 kartų ir buvo įsitaisiusi tarp pirmaujančių lygos komandų. Nieko keisto, šis tarpsezonis savo ekipos branduoliu pasitinkinčiam žaidžiančiajam strategui Linui Stepanauskui buvo labai ramus ir be didesnių pokyčių. Tiesa, prie komandos prisijungia puolėjas Sergej Semaško, kuris dar prieš keletą sezonų su "BC Irsana" rungtyniavo antroje lygoje ir ten fiksuodavo dviženklius taškų bei naudingumo balų rodiklius. Be šio krepšininko komandos žaidimą savo rankose laikys klubo senbūviai, kurie nesiruošia užleisti savo sosto kitiems krepšininkams. Pirmiausia dėmesį atkreipti reiktų į du rezultatyviausius krepšininkus - Vladislav Piskariov ir Romuald Zemlianskij. Beje, pastarojo skaičiai praėjusiame sezone tikrai yra neeiliniai - 44 mesti dvitaškiai, vos 2 baudų metimai ir net 196 tritaškiai! Prie šių krepšininkų puolime jungiasi ir Edvinas Urkis, o visai kapelai sėkmingai vadovauja ne kas kitas, o dar vienas VKL rekordininkas - Denisas Oliferas. 40-metis įžaidėjas yra daugiausiai rezultatyvių perdavimų per visą VKL istoriją atlikęs krepšininkas, nuo savo artimiausio oponento atitolęs per 200 assist'ų. "Tirola" neabejotinai stengsis pratęsti praėjusiame sezone pradėtus darbus ir bus kietu riešutėliu visiems oponentams.

Potencialūs lyderiai: Vladislav Piskariov, Romuald Zemlianskij, Edvinas Urkis.

Prognozuojama vieta: 3

Denisas Oliferas

"Tirolos" milžinas Egidijus Mažeika taip pat buvo vienas tų, kuris apgailestavo dėl karantino.

- Kurią antros lygos ekipą galima išskirti kaip favoritę laimėti visą čempionatą? Sunku pasakyti. Yra daug lygių komandų, bet mano akimis jeigu susižaistų ir rinktųsi pilna sudėtimi, tai manau, kad "Krituliai" yra vieni iš favoritų laimėti čempionatą, nes jie turi visose pozicijose individualiai stiprių žaidėjų.

- Kaip Tirolos kolektyvui sekasi laukti krepšinio sezono pradžios? Deja karantinas nepadeda sezono pasiruošimui, todėl visų sportinė forma bus kritusi. Tačiau vis tiek nekantriai laukiame sezono pradžios, nes jau visi norime pajudėti aikštelėje.

- Kokių pasirodymų aikštelėje tikitės iš kitų lygos komandų? Manau, kad sezono startas visiems bus sunkus ir nelabai gražus akiai, tad čia turbūt ir bus momentas, kuomet visos komandos bus lygios (nebent yra komandų, kurioms pavyksta kažkur pasportuoti). O sezono eigoje kurie greičiau pagaus žaidimo ritmą, tie ir turės realiausius šansus pasikabinti medalius ant kaklo.

Vendetta

Kai kuriems VKL mylėtojams gal dar geriau žinomi kaip "KK Sinano Kebabai", tačiau dabar atstovaujantys "Vendettos" klubui. Pirmaisiais klubo įsikūrimo metais apsistumdžiusi trečiajame VKL divizione, praėjusiame sezone "Vendetta" pakėlė sparnus į antrąją lygą, kurioje šiek tiek dažniau klydo, nei džiaugėsi laimėjimais (7 pergalės per 16 susitikimų). Tačiau visa tai labai greitai ištaisoma. Strategas Ugnius Stulginskas savo gretose turi keletą labai jaunų krepšininkų, kurie dar tik įsibėgėja mėgėjų krepšinyje. Labai svarbu jauniesiems talentams suteikti kuo daugiau progų pasireikšti ir nebijoti užmesti papildomos naštos ant nepatyrusių pečių, nes tai tik tai juos užgrūdins. Tokių pavyzdžių šiame klube yra du - tai trenerio jaunesnysis brolis Kipras, kuris praėjusiame sezone žaisdavo po 28 min. ir bene daugiausiai laiko savo rankose turėdavo oranžinį sviedinį. Taip pat ir vidurio puolėjas Erikas Jatkūnas, petys petin grumdavęsis su labiau patyrusiais vidurio puolėjais baudos aikštelėje. Šiems 20-mečiams patarimus dalija ne tik U.Stulginskas, bet ir kiti, šiek tiek vyresni komandos lyderiai aikštėje - naudingiausias "Vendettos" žaidėjas Rokas Klabis, taip pat Justas Tilvikas. Deja, bet komanda neteko dviejų Lukų - Čibinsko ir Jonkaus - kurie praėjusiame sezone taip pat rinkdavo dviženklius taškų skaičius. Kaip atsilieps šių krepšininkų netektis ir ar nereiks dažniau į aikštę žengti pačiam U.Stulginskui, pamatysime artėjančiame sezone, tačiau iššūkių jame "Vendettai" tikrai netruks.

Potencialūs lyderiai: Rokas Klabis, Justas Tilvikas, Kipras Stulginskas. 

Prognozuojama vieta: 6

Ugnius Stulginskas

"Vendetta" klube Ugnius Stulginskas užima ne tik žaidėjo, tačiau ir trenerio pareigas, todėl vyrukas mielai pasidalino savo įžvalgomis pandemijos metu.

- Kuri ekipa Jūsų nuomone turi didžiausius šansus laimėti artėjantį antros lygos sezoną? Sunku pasakyti, nes karantinas jaukia daugelio komandų pasiruošimus sezonui. Bet daugiausia šansų pakovoti dėl patekimo į FINAL 4 turės tos komandos, kurios rinksis gausiausiai ir bent kažkaip individualiai bus sportavusios karantino metu. Manau, kad bus daug gerų rungtynių ir daug siurprizų.

- Ar bus pasikeitimų iš taktinės pusės artėjančių dvikovų metu? Kiekvienais metais, stengiuosi į komandą įnešti naujovių. Turime pasikeitimų sudėtyje, kai kurie žaidėjai grįžta po traumų. Tenka prisitaikyti prie visų komandos narių bei išlaikyt balansą. Manau, kad šiemet naujovių bus daugiau, nei anksčiau.

- Ko tikitės iš savo komandos vaikinų šiame sezone? Tikiuosi, kad vaikinai kiekvieną kartą atėję į aikštelę atiduos visas jėgas, kovos iki galo, bei gerai praleis laiką. Svarbiausia, kad turėtumėm noro ir tikėtumėm vieni kitais. Tada ateis ir norimi rezultatai.

II LYGA - KOMANDŲ APTARIMAS, LYDERIAI BEI PROGNOZĖS (II DALIS - B pogrupis)

Komentarai

2010 - 2021 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009