Netrukus startuos Vilniaus krepšinio lygos populiariausio visų laikų žaidėjo rinkimai

2020-04-17
 

2019-2020 m. krepšinio sezonas dėl šalyje susiklosčiusios situacijos pakibo ant plauko. Krepšinio aikštelėje, deja, sportuoti negalime, tačiau galime virtualiai išrinkti ir prieš kito sezono startą apdovanoti populiariausią Vilniaus krepšinio lygos visų laikų žaidėją. Jau rytoj prasidės itin įnirtingos varžybos, kurios neleis nuobodžiauti net ir karantino metu! 

Populiariausią krepšininką išrinks "Facebook" vartotojai balsuodami Vilniaus krepšinio lygos "Facebook" puslapyje esančiose kovose, o trys populiariausi visų laikų Vilniaus krepšinio lygos žaidėjai, prieš prasidedant naujam sezonui, bus apdovanoti simbolinėmis atminimo taurėmis ir firminiais Vilniaus krepšinio lygos marškinėliais. 
Deja, visiems lygos žaidėjams dalyvauti nėra galimybių, todėl, kad pritaikytumėme sistemą, atrinkome 60 dalyvių: tai yra 50 daugiausiai iki šios akimirkos per visą VKL istoriją rungtynių sužaidusių krepšininkų, 5 viso šio sezono naudingiausi visos dienos žaidėjai ir 5 vienerių rungtynių skirtingų statistinių kategorijų visų laikų VKL rekordininkai.
Pirmąjį etapą sudarys 12 pogrupių. Kiekviename iš jų susikaus po 5 žaidėjus. Skirtingos kovos vyks dvylika dienų iš eilės (pradedant nuo rytojaus). Oponentai savo varžymosi metu turės lygiai 12 valandų (nuo 10:00 ryto iki 22:00 vakaro) rinkti savo gerbėjų balsus. Daugiausiai balsų surinkęs kiekvieno pogrupio atstovas taps nugalėtoju ir žygiuos į pusfinalio etapą. Pusfinaliuose tokiu pat principu varžysis trys pirmojoje etapo nugalėtojų ketvertai, o jų laimėtojai užsitikrins apdovanojimus bei tryse finale susikaus dėl populiariausio visų laikų Vilniaus krepšinio lygos žaidėjo vardo. 
Pagal taisykles kiekvieną kovą laimės daugiausiai balsų surinkęs krepšininkas, tačiau organizatoriai pasilieka teisę stebėti balsavimo eigą ir savo nuožiūra, argumentuojant, panaikinti nesąžiningus balsus. Agituoti galima pačiais įvairiausiais būdais, tačiau pirkti ar klastoti balsus yra griežtai draudžiama. Taip pat apie nesąžiningus balsus gali pranešti ir visi dalyviai paskutinę tos dienos konkurso valandą parašydami žinutę į Vilniaus krepšinio lygos "Facebook" paskyrą.    
Kviečiame įsitraukti į šiuos pirmą kartą VKL istorijoje vyksiančius rinkimus ir patirti daug azartiškų akimirkų palaikant savo mėgstamus krepšininkus! Tenugali populiariausias!
Netrukus startuos Vilniaus krepšinio lygos populiariausio visų laikų žaidėjo rinkimai

Komentarai

2010 - 2021 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009