VI Lyga: PLAY - OFF varžybų medis

2020-03-09

Pasibaigė reguliarusis VKL - Top Sport VI Lygos čempionatas. Po jo liko 16 komandų, kurios pratęs kovą dėl lygos apdovanojimų. Žemesnėse, nei 8 vietoje grupėse likę kolektyvai savo pasirodymą pirmenybėse jau pabaigė - tad jiems dėkojame už dalyvavimą ir su nekantrumu lauksime netrukus startuosiančiame Pavasario Čempionate. Tuo tarpu šiandien kviečiame visus susipažinti su VI Lygos PLAY-OFF etapo atkrintamųjų varžybų medžiu.

 

Kas bus toliau ? - PLAY-OFF

Atkrintamosiose varžybose pradedama nuo 1/8 (aštuntfinalio) etapo. Čia žaidžiamos dvejos rungtynės, skaičiuojant bendrą taškų santykį. Pirmoji dvijkova (jei komandos nesutarė kitaip) žaidžiama žemesnį reitingą turinčios komandos aikštelėje. Vienos iš rungtynių gali baigtis lygiosiomis - tokiu atveju pratęsimas nežaidžiamas. Jis vykdomas tik tuo atveju, jeigu sumuojant dviejų rungtynių baigtį rezultatas būna lygus: pvz. pirmoje akistatoje A komanda laimėjo 6 taškais, o antroje - komanda B 6 taškais. Tuomet žaidžiamas pratęsimas iki tol, kol kėlinukui pasibaigus viena iš ekipų įgyja bent minimalią persvarą bendroje sumoje. Tokiu pat principu vėliau bus vykdomos ir 1/8 finalo (aštuntfinalio) ir 1/4 finalo (ketvirtfinalio) varžybos. Čempionatas bus pabaigiamas FINAL-4 etapu, kuriame nuo pusfinalio bus žaidžiamos vienos rungtynės neutralioje salėje. Komandos privalo sužaisti kiekvieną varžybų etapą iki organizatorių nurodomo termino. Datas derina už tvarkaraštį atsakingas žmogus kartu su komandų vadovais.

Atkrintamosiose rungtynėse gali dalyvauti tik tie žaidėjai, kurie aikštelėje pabuvojo (t.y. per reguliarujį čempionatą sužaidė) bent 5-iose komandos rungtynėse. Kadangi anksčiau čempionato finišo iš pirmenybių buvo pašalinta "Jiezne pas močiutę" komanda, prieš ją įskaitomos pergalės ekipoms 20:0. Tokiose rungtynėse žaistos rungtynės užskaitomos visiems komandos paraiškoje įrašytiems krepšininkams. Analogiška situacija yra ir su likusiomis rungtynėmis, kuriose komandos iškovojo tehcnines pergales rezultatu 20:0.

"VKM - 2002" tapo pajėgiausia VKL 6-osios lygos reguliariojo čempionato komanda

 

PLAY - OFF varžybų medis:

VI Lyga: PLAY - OFF varžybų medis

Komentarai

2010 - 2021 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009