Įspėjimas: spenduojama komanda dėl nemokamo startinio mokesčio

2020-01-20

Sausio 6d. buvo paskutinis galimas terminas komandoms susitvarkyti startinio mokesčio likučius. Nors turnyro organizatoriai geranoriškai laukė dar dvi savaites - kai kurios ekipos taip ir nepadarė išvadų, todėl nelieka nieko kito, kaip tik pradėti taikyti joms skirtas sankcijas. Tad nuo šiol įsigalės žemiau naujienoje paskelbti sprendimai.

 

Pagal galiojančius lygos nuostatus yra spenduojama VKL 6-osios lygos komanda "Jiezne pas močiutę".

Komandai duodamas PAPILDOMAS terminas susimokėti iki sausio 31d. - to nepadarius ekipa bus šalinama iš VKL pirmenybių be atskiro perspėjimo ir teisės sugrįžti. Taip pat bus informuojamos visos miesto lygos apie skolos susidarymą, o komandos žaidėjų sąrašas išsiųstas Vilniaus miesto mėgėjų krepšinio lygų atstovams, taip spenduojant žaidėjus bet kokiose mėgėjų lygose. Šiam veiksmui pritarė jungtinė visų mėgėjų krepšinio lygų komisija:

https://www.vkl.lt/2018-08-17-skolu-kupra-turincioms-megeju-krepsinio-komandoms-grieztas-organizatoriu-ispejimas-5951

Dėmesio komandoms, kurios taip pat dar iki galo neatsiskaitė su lyga - nepraleiskite galutinio savo mokėjimo termino, suderinto su VKL lyga, nes būsime priversti analogiškas sankcijas taikyti ir likusiems klubams. Visada esame geranoriški ir tikimės bei linkime, kad viskas išsispręstų teigiama linkme bei toliau visi dalyviai galėtų džiaugtis rungtynėmis miesto pirmenybėse.

Įspėjimas: spenduojama komanda dėl nemokamo startinio mokesčio

Komentarai

2010 - 2021 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009