II LYGA - SAVAITĖS APŽVALGA

2019-04-02

Dvi komandos - "Taurus" ir "Lentvario LK" vietą pusfinalyje užsitikrino kiek anksčiau ir jų pasiekimus spėjome apžvelgti praėjusią savaitę, o pastarąją savaitę (03 26 - 04 01) prie minėtų kolektyvų prisijungė ir dar viena ekipa. Paskutinioji komanda, kuri žengs į finalinį ketvertą paaiškės netrukus, o šįkart apžvelgsime dvejas rungtynes, kuriose paaiškėjo "Mad Lamb" ir "2 Gen / Kaefer" poros nugalėtojas bei buvo sužaistas pirmasis "Telšių" ir "BC Nol Semkers" mačas. Prie rungynių apžvalgų išvysite ir simbolinį žaidėjų penketuką - taigi nieko nelaukdami skaitome! 

 

BC Nol Semkers - Telšiai

Prognozė prieš seriją: Telšiai (65%) - 2 Gen / Kaefer (35%)

Rezultatas: 101:85 pirmą susitikimą išvykoje laimėjo "Telšiai"
 
Įprasto tipo rungtynės jauniesiems "BC Nol Semkers" krepšininkams, tačiau labai neįprastai rezultatyvios kovingiesiems telšiškiams. Žemaičiai įpratę surakinti varžovus gynybiniuose spąstuose, tačiau šįkart kiek netikėtai įsivėlė į uraganinį puolimą, kurį pasiūlė Karoliniškių gimnazijos šeimininkai. Atrodo, jog tokio plano rungtynės pranašumą persveria į jaunesnių ir energingesnių "BC Nol Semkerių" pusę, tačiau "Telšiai" pademonstravo, kad gali žaisti nuostabų puolamąjį krepšinį - varžovams atseikėjo net 101 tašką ir prieš atsakomąsias rungtynes namuose susikrovė labai solidų 16 taškų pranašumą. Kovą dėl atšokusių kamuolių žemaičiai laimėjo net 48:36, o jų varžovams po krepšiais labai stigo Domanto Jasionio žvėriškumo kovingumo ir uoslės. "Telšiai" stebino ir savo pataikymo procentu - dvitaškiai mesti 55,6% (oponentai - 43,6%), tritaškiai - 38,5% (varžovai - 29,6%). Kaip jau minėjome, Domanto Jasionio nebuvimas atvėrė milžinišką skylę "BC Nol Semkers" komandos baudos aikštelėje, kurioje su "Telšių" bokštais nesusitvarkė joks kitas krepšininkas. Vytautas Ubartas ir Antanas Mikūta kartu pelnė 39 taškus, atkovojo net 28 kamuolius ir surinko 56 naudingumo balus. Pridėkime dar po keturis tritaškius įsmeigusius Keviną Ašmontą ir Žilviną Bendoraitį bei turime tiesiog nuostabų žemaitišką ketvertą, kuris už savo nuopelnus tikriausiai yra vertas Top Sport - VKL II-osios lygos medalio. "BC Nol Semkers" komandoje nuostabias rungtynes žaidė Žilvinas Kubilius, pelnęs 27 taškus ir surinkęs net 36 naudingumo balus (9 išpr. praž.), tačiau apart Roko Rudžinsko (18 tšk.) daugiau niekas neatnešė apčiuopiamos naudos. Atsakomajame mače "BC Nol Semkers" privalės išsikviesti D.Jasionį bei Dovydą Sakalniką, kitu atveju, jauniesiems krepšininkams teks pradėti atostogas. 

"Telšiai"

Mad Lamb - 2 Gen / Kaefer 

Prognozė prieš seriją: Mad Lamb (70%) - 2 Gen / Kaefer (30%)
Rezultatas: 178:148 bendru rezultatu seriją laimėjo "Mad Lamb" 
 
Taigi, trečioji finalo ketverto dalyvė - viena iš II-os lygos favoričių "Mad Lamb", pateisinusi ryškios favoritės statusą prieš tragišką sezoną sužaidusią "2 Gen / Kaefer" komandą. Skirtingai nei pvz: "Taurus" klubas, kuris buksavo pirmoje sezono dalyje, tačiau galiausiai surado savo žaidimą ir netgi pateko tarp keturių stipriausių lygos komandų, "2 Gen / Kaefer" kolektyvui 2018/2019 metų sezonas norėtų kuo greičiau pasimiršti. Ekipa nuolatos buvo kritikuojama dėl didelių vilčių nepateisinimo, o stebuklo kolektyvui nepavyko sukurti ir prieš labai galingą oponentą PLAY - OFF varžybose. Abiejų rungtynių karaliai buvo "Mad Lamb", seriją laimėję bendru 30 taškų skirtumu. Pirmųjų rungtynių analizę surasti galite praėjusios savaitės II-osios lygos apžvalgoje, o dabar pakalbėkime apie vakar įvykusį mačą, kurį aikštės šeimininkai laimėjo 85:68. Mykolo Biržiškos gimnazijoje susirinkę aistruoliai apie savo komandos patekimą į finalo ketvertą drąsiai pasvajoti galėjo jau po pirmojo kėlinio, kurį šeimininkai laimėjo net 30:17. Toks nokdaunas nepalaužė "2 Gen" ryžto - jie sugebėjo aptirpdyti deficitą iki 7 taškų, per antrąjį kėlinį įmetę 26 taškus. Tačiau tai ir buvo viskas, ką svečiai sugebėjo išpešti - laikas buvo šeimininkų sąjungininkas, ekipa pradėjo lėtinti tempą, o drastiški "2 Gen" sprendimai didelės naudos nedavė. Trečiasis kėlinys klostėsi apylygiai, tačiau ketvirtajame ketvirtyje "Mad Lamb" dar truktelėjo į priekį ir nužudė paskutines oponentų viltis. Išvadas po labai sunkių pirmų rungtynių padarė vienas geriausių lygos krepšininkų "Mad Lamb" vedlys Žilvinas Rubliauskas, flirtavęs su trigubu dubliu - 24 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų ir 36 naudingumo balai. Svečiams po 16 naudingumo balų surinko Mantas Jusis bei Edvinas Šaltenis. 
 

Simbolinis savaites penketukas

 

Žilvinas Kubilius

 27 taškai (9 išpr. praž., 36 naud. bal.)

Edvinas Šaltenis

13 taškų (3/3 trit. met., 16 naud. bal.)

Živlinas Rubliauskas

24 taškai (9 atk. kam., 10 rez. perd., 36 naud. bal.)

Vytautas Ubartas

17 taškų (14 atk. kam., 29 naud. bal.)

Antanas Mikūta 

22 taškai  (14 atk. kam., 27 naud. bal.)

PG SG SF PF C
II LYGA - SAVAITĖS APŽVALGA

Komentarai

2010 - 2020 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009