III LYGA - PLAY-OFF etapo prognozės

2019-03-13

Pasibaigė reguliarusis VKL - Top Sport III Lygos čempionatas. Po jo liko 32 komandos, kurios pratęs kovą dėl lygos apdovanojimų. Žemiau, nei 6 vietoje BOTTOM grupėse likę kolektyvai savo pasirodymą pirmenybėse jau pabaigė - tad jiems dėkojame už dalyvavimą ir su nekantrumu lauksime netrukus startuosiančiame Pavasario Čempionate. O šioje apžvalgoje VKL ekspertai bandys paprognozuoti, kaip klostysis 10 dar neprasidėjusių porų ir kurios iš jų keliaus į varžybų aštuntfinalį!

PLAY - OFF varžybų medis:

 

 Penkių porų - "BC Krienų" ir "KK Sinano kebabų" (70:82), "Dagos" ir "Transcom" (78:83), "Telšių" ir "Green Mazda Rangers" (84:74), "Vedejasrenginiui.lt" ir "BC Versus" (74:67) bei "United Sharks" ir "Jamam" (62:112) pirmieji susitikimai jau sužaisti, todėl šių porų nugalėtojų nespėsime, tačiau mums liko dar 11 įdomių porų, kurių nugalėtojus bandysime atspėti! Gero skaitymo!

 

Aktyvi veikla - Kumštis

Prognozė: Aktyvi veikla (55%) - Kumštis (45%)

Komentaras: Dviejų reitingo kaimynų - "Aktyvios veiklos" ir "Kumščio" susitikimas, žadantis mums vieną įdomiausių serijų šiame PLAY - OFF etape. "Aktyvi veikla" reguliariojo sezono ir antrojo etapo metu tapo šiokiu tokiu nusivylimu, tačiau suprantama, kad viena Povilas Kaminskas čia negali nuversti kalnų - jam reikia didesnės pagalbos iš komandos draugų. Pagrindinė serijos dvikova nusimato super įdomi - jau minėtas P.Kaminskas prieš "Kumščio" vedlius brolius Mikailas. Būtent broliai Darius ir Giedrius pelno daugiau nei pusę komandos taškų ir atkovoja beveik pusę viso kolektyvo sugriebiamų kamuolių. Visgi mūsų nuomone, daugiau šilto ir šalto per savo ilgą karjerą VKL matęs Povilas Kaminskas sugebės nuteikti savo komandos draugus, kurių į rungtynes susirinks daugiau nei įprastai ir būtent šis kolektyvas labai sunkiai, tačiau prasibraus į turnyro aštuntfinalį, kuriame jų turėtų laukti stipriausia turnyro komanda - "Jamam". Dvikovą paaštrina ir tai, kad abi komandos šiemet jau susitiko dukart bei pasidalijo po pergalę, tačiau abu kartus pergalės buvo pasiektos triuškinamai - 90:67 laimėjo "Aktyvi veikla", vėliau revanšą pasiekęs "Kumštis" triumfavo 98:77.

"Aktyvi veikla" lyderiai: Povilas Kaminskas (13,2 tšk., 11,5 atk. kam., 5,3 rez. perd., 29,3 naud. bal.), Algirdas Gaidys (15,2 tšk.), Aivaras Paukštė (12,6 tšk.).

"Kumštis" lyderiai: Giedrius Mikaila (21,6 tšk., 9,2 atk. kam., 26,3 naud. bal.), Darius Mikaila (15,7 tšk., 17,3 naud. bal.), Marius Dubininkas (11,9 tšk.).

Povilas Kaminskas ("Aktyvi veikla")

Krituliai - Naujininkų kiemas

Prognozė: Krituliai (85%) - Naujininkų kiemas (15%)

Komentaras: Pamatę būsimą oponentą, Naujininkų mikrorajoną reprezentuojantys krepšininkai galėjo tik nusigraužti nagus. "Naujininkų kiemo" žaidimo braižas labai paprastas - starto penkete laikyti net tris fiziškai stiprius priekinės linijos krepšininkus, kurie yra tikri monstrai baudos aikštelėje, o savo žaidimą grįsti būtent įmetant kamuolius jiems baudos aikštelėje arba leidžiant Pauliui Tubiui žaisti vienas prieš vieną nuo tritaškio linijos. Tačiau dabar ši taktika praranda savo pranašumą, kadangi kitoje barikadų pusėje stovės broliai Vaičiuliai - 200 cm ūgio Vaidas ir 198 cm ūgio Aurimas. Ilgarankiai ir stiprius kūnus turintys aukštaūgiai visuomet pirma koncentruojasi į savo baudos aikštelės apsaugojimą, o tik tuomet galvoja, kaip įmesti taškus. Ir būtent šis duetas turėtų tapti neįkandama mįslę "Naujininkų kiemo" krepšininkams. Kita autsaiderių išeitis - bandyti žaisti per gynėjus, kurie viso sezono metu nežibėjo. Viską susumavus, turime komfortabilią seriją "Kritulių" naudai, o didelis pranašumas prieš žengiant į aikštę - dvi laimėtos runtynės ankstesnių etapų metu (74:57 ir 67:43). 

"Kritulių" lyderiai: Vaidas Vaičiulis (12,9 tšk., 13 atk. kam., 22,9 naud. bal.), Aurimas Vaičiulis (10,2 tšk., 10,8 atk. kam., 15,8 naud. bal.), Edgaras Žemaitis (14,9 tšk.).

"Naujininkų kiemo" lyderiai: Andrej Kovalevskij (18,1 tšk., 13,9 atk. kam., 22,7 naud. bal.), Paulius Tubis (17,2 tšk., 8,4 atk. kam.), Jaroslavas Achramovičius (12,7 tšk., 12,3 atk. kam., 18,8 naud. bal.).

Aurimas Vaičiulis ("Krituliai")

 

Penktukas - Western Union

Prognozė: Penktukas (20%) - Western Union (80%)

Komentaras: Dar viena serija, kurios nugalėtojas tikriausiai nekelia rimtų klausimų. Visą sezoną solidžiai žaidęs "Western Union" kolektyvas užsitarnavo aštuntą reitingą tarp visų lygos komandų, tuo tarpu "Penktuko" krepšininkai liko tik 25-ti ir nenorime be pagrindo komandos nurašyti, tačiau ties šiuo etapu jų pasirodymas greičiausiai ir baigsis. Oponentai yra tiesiog per stiprūs - 205 cm ūgio bokštas Aurimas Dalius Butkus turėtų būti nesustabdoma jėga, kurį pristabdyti bandys tokio paties ūgio "Penktuko" atstovas Remigijus Untulis. Būtent ši mikrodvikova turėtų būti įdomiausia šioje serijoje, tačiau jei gilinamės toliau, "Western Union" kolektyvas be jau minėto A.D.Butkaus turi kur kas daugiau ginklų - įžaidėją Justą Urmanavičių, kurį stebėti visuomet yra labai įdomu, taip pat Darių Rindiną bei dar būrį kitų panašaus pajėgumo krepšininkų, kurie neabejotinai pretenduotų į "Penktuko" lyderio rolę. Bene įdomiausias serijos kabliukas, susijęs su "Western Union" komanda - Rokas Balbierius. Turbūt vienas geriausių šios lygos įžaidėjų į komandos sudėtį įtrauktas buvo sezonui įpusėjus, tačiau taip ir nesužaidė nei vieno susitikimo. Jei Rokas nuspręs apsivilkti "Western Union" marškinėlius, komanda tampa viena iš pretendenčių pasidabinti ir aukso medaliais. 

"Western Union" lyderiai: Aurimas Dalius Butkus (15,6 tšk., 9,3 atk. kam., 21,1 naud. bal.), Justas Urmanavičius (15 tšk., 19,8 naud. bal.), Darius Rindinas (13 tšk., 16,4 naud. bal.).

"Penktuko" lyderiai: Remigijus Untulis (16,9 tšk., 8,4 atk. kam., 17,7 naud. bal.), Laisvidas Paknys (14,3 tšk.), Rolandas Svilainis (11,7 atk. kam., 13,2 naud. bal.).

 

VKM 2001 - Joniškio baldai 

Prognozė: VKM 2001 (75%) - Joniškio baldai (25%)

Komentaras: Jau ne kartą sezono metu minėjome, kad "VKM 2001" jaunieji krepšinio entuziastai gali tapti pirmenybių juoduoju arkliuku. Tačiau panašu, kad patys krepšininkai nenori turėti tokio statuso, o nori būti priskiriami prie vienų iš čempionato lyderių. Ir dabar drąsiai galime teigti, kad būtent tokiais jie ir yra, iškovoję net penktą reitingą visoje lygoje ir gavę tikrai parankų varžovą. Jei sezono pradžia jauniesiems krepšininkams buvo vangoka, tai pastaruoju metu Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniai demonstruoja puikią sportinę formą, o trenerio Rolando Peniko padedami žaidžią nesuvaržytą, akiai gražų ir greitą krepšinį. Būtent 4-5 treniruotės per savaitę + varžybos, žaidžiamos ne tik Top Sport - VKL, bet ir Moksleivių krepšinio lygoje gali tapti svarbiu pranašumu prieš kartą į savaitę pasižaisti susirenkančius oponentus. Jaunieji aštuoniolikmečiai į rungtynes visada susirenka gausiai, o nestabili ir tvirto stuburo neturinti "Joniškio baldų" komanda neturėtų tapti per aukštu barjeru jauniesiems vilniečiams. Vienintelis klausimas - kiek pats Rolandas Penikas tikisi iš žaidimo Vilniaus krepšinio lygoje? Ar tikslas yra laimėti, ar duoti pasižaisti daugiau mažiau visiems ir užgrūdinti jaunuosius krepšininkus? Nežinome situacijos, kaip komandai žaidimas klostosi MKL, todėl ritmų išvadų ateičiai apie šį kolektyvą nedarome, tačiau aštuntfinalyje "VKM 2001" jaunuoliai tikrai žais.

"VKM 2001" lyderiai: Julius Vainius (12,1 tšk., 9,4 atk. kam., 18,1 naud. bal.), Augustinas Mikštas (10,4 tšk., 9,9 atk. kam., 14,7 naud. bal.), Aivaras Kuzmickas (13 tšk.).

"Joniškio baldų" lyderiai: Martynas Jasiulionis (10,7 tšk., 8,4 atk. kam., 19,2 naud. bal.), Mantas Steponavičius (15,2 tšk.), Eimantas Valiukas (11,2 tšk.)

Martynas Jasiulionis ("Joniškio baldai")

 

KK Kuršėnai - SK Skaidiškės

Prognozė: KK Kuršėnai (20%) - SK Skaidiškės (80%)

Komentaras: Paskutinė dvikova iš viršūtinės lentelės dalies. Dar praėjusiame sezone Skaidiškių komanda žaidė tik IV-oje lygoje, tačiau VKL Pavasario čempionate pasidabinusi sidabro medaliais ji nusprendė žengti žingsnį į priekį ir sudalyvauti III-oje Top Sport - VKL lygoje. Jau dabar galime teigti, kad sprendimas - pilnai pasitesinęs. Nors sezono eigoje kolektyvas pasižymėjo nesportiniu elgesiu tiek aikštelėje, tiek ir už jos ribų, o vienas iš ekipos krepšininkų - Brendonas Rimavičius buvo diskvalifikuotas iki rugsėjo, komanda turi net III-ąjį reitingą ir pirmą etapą turėtų įveikti be didesnių sunkumų. "KK Kuršėnai" turi du labai pajėgius žaidėjus - Neilą Zagorskį ir Gražvydą Mockų, tačiau du krepšininkai yra tiesiog bejėgiai prieš visą "SK Skaidiškių" komandą. Jei pažiūrėtume į žaidėjų sąrašą, jame išvystume iš viso gal net apie 20 pavardžių! Skaidiškių patekimu į aštuntfinalį net neabejojame, tačiau ten turėtų laukti labai pavojinga ir netikėtai žemai atsiradusi "Vedejasrenginiui.lt" komanda.

"SK Skaidiškių" lyderiai: Darius Jucius (14,7 tšk., 15,6 atk. kam., 27,9 naud. bal.), Simonas Rimkus (12,9 tšk., 15,2 naud. bal.), Dominykas Zapolskas (10,6 tšk.)

"KK Kuršėnų" lyderiai: Gražvydas Mockus (28,9 tšk.), Neilas Zagorskis (10,8 tšk., 16,9 atk. kam., 22,5 naud. bal.), Aidas Norvaišas (11,9 tšk.).

Darius Jucius ("SK Skaidiškės")

Agmeka - SK Centauras

Prognozė: Agmeka (52%) - SK Centauras (48%)

Komentaras: Nors Agmeka turi 11-ą reitingą, o "SK Centauras" - tik 22-ą, tačiau čia, mūsų nuomone, susitinka du vienas kito verti varžovai. Tą puikiausiai iliustruoja ir du šiame susitikime įvykę komandų susitikima - pirmąkart 71:68 laimėjo "SK Centauras", antrą - 72:65 "Agmeka". Taigi abi komandos turi dar nesuvestų sąskaitų, o patekti į aštuntfinalį būtų tikrai neblogas laimėjimas, žinant, kad kitame etape greičiausiai lauktų "BC United Transline" kolektyvas. Elektrėnų miestą reprezentuojančio "SK Centauro" pranašumu gali tapti rungtynės namų aikštelėje, kadangi išvyka į kitą miestą visada tampa tam tikru išbandymu, o čia svarbų faktorių gali suvaidinti ir Elektrėnų miesto aistruoliai, kurie gali užkurti tikrą pragarą "Agmekos" krepšininkams. Visgi viso sezono metu kiek užtikrintesnis 11-ą reitingą turinčios komandos žaidimas tiesiog priverčia serijos favoritais įvardinti būtent šią ekipą, o kaip bus, sužinosime jau netrukus!

"SK Centauro" lyderiai: Marius Radvilas (23,9 tšk., 24,5 naud. bal.), Danielius Baslyk (14,6 tšk., 6 rez. perd., 16,4 naud. bal.), Arvydas Ivanauskas (14,5 tšk., 8,5 atk. kam., 16,2 naud. bal.)

"Agmekos" lyderiai: Justinas Šlopšnys (15 tšk., 10 atk. kam., 18 naud. bal.), Povilas Ančiukaitis (13,3 naud. bal.), Rimantas Mačernis (11,8 naud. bal.).

 

VKK Masonai - BC United Transline

Prognozė: VKK Masonai (20%) - BC United Transline (80%)

Komentaras: Jei skaitėte aukščiau parašytos poros apžvalgą, galėjote įsidemėti, kad mūsų manymu, aštuntfinalyje tikrai bus Tauragės krepšinio mokyklos buvusių krepšininkų pagrindu sudaryta "BC United Transline" komanda. 1997 metų gimimo jaunuoliai kartu su žaidžiančiuoju treneriu Deividu Dragūnu yra rimta pretendentė į finalinį ketvertą ir dėl kelialapio į jį potencialiai kovoti turėtų su "Telšiais". Tačiau neskubame žiūrėti taip toli į priekį ir pakalbėkime apie netolimą ateitį. Tauragiškiai savo metų čempionate moksleivių pirmenybėse visuomet mesdavo rimtą iššūkį tiek Vilniaus, tiek Kauno ar Klaipėdos jaunuoliams, o visų krepšinio pagrindų įsisavinimas tampa tik milžinišku pliusu prieš vyresnius ir krepšinio mokyklų nepraėjusius mėgėjus. Į ekipos rikiuotę po trijų mėnesių nežaidimo dėl traumos pagaliau sugrįžo Dilanas Švaistys. Gynėjas vis dar jaučia traumos padarinius ir paskutinius du susitikimus žaidė žemiau savo galimybių, tačiau net neabejojame, kad iki svarbiausių sezono kovų Dilanas pasieks optimalią sportinę formą ir vėl bus vienu naudingiausių lygos žaidėjų. 

"BC United Transline" lyderiai: Deividas Dragūnas (21,8 tšk., 24,8 naud. bal.), Dilanas Švaistys (24,4 tšk., 24,8 naud. bal.), Vilius Gedminas (13,8 tšk., 15,3 naud. bal.)

"VKK Masonų" lyderiai: Kipras Malovas (16,9 tšk., 17,1 naud. bal.), Simonas Rambynas (16,7 tšk., 8,9 atk. kam.), Edgaras Ivanovas (13 tšk., 8 atk. kam.).

 

Pasvalys - Verslo spaudos centras / R2P Sport

Prognozė: Pasvalys (45%) - Verslo spaudos centras / R2P Sport (55%)

Komentaras: Dar viena serija, kuri turėtų būti maksimaliai intriguojanti, o serijos baigtis spręsis paskutiniame antrųjų rungtynių kėlinyje. Tačiau pirmą kartą iš šios apžvalgos visų porų, mūsų nuomone, į aštuntfinalį žengs mažesnį reitingą turintys "R2P Sport" krepšininkai, užėmę tik 23-ą vietą. Koją jiems pakišo ir gan stiprus pogrupis pirmame etape - ten buvo ir "Antra komanda", ir "Aktyvi veikla", ir "BC Krienai", ir "Dagos" - visos ekipos pakliuvo į TOP pogrupį, todėl "R2P Sport" teko grumtis BOTTOM divizione. Tačiau ten pagaliau susikaupę komandos krepšininkai parodė visą savo jėgą ir laimėjo septynerias rungtynes iš devynių. Toks solidus pasirodymas leido užimti trečią vietą tarp visų BOTTOM komandų ir išvengti pačių stipriausių oponentų. O pamatę šešiolktfinalio varžovą, "R2P Sport" nusiminti labai neturėjo - "Pasvalys" yra žinoma komanda, 2017 metais palaužta rezultatu 58:55. Taip, "Pasvalys" šiame sezone yra visai kitas žvėris, tačiau žvėris, turintis nemažai pažeidžiamų vietų. Ypatingai - priekinė linija. Šioje serijoje oponentų galiūnas Linas Stripinis turėtų jaustis kaip žuvis vandenyje, o jei Linas sulauks į rungtynes atvykstančių bent didžiosios dalies savo bendraklubių, mes šį kolektyvą matome žengiantį į turnyro aštuntfinalį. 

"R2P Sport" lyderiai: : Linas Stripinis (17,5 tšk., 11,7 atk. kam., 27 naud. bal.), Erikas Augūnas (9,9 tšk., 9,2 atk. kam., 16,3 naud. bal.), Vitalijus Dūda (16,5 tšk.).

"Pasvalio" lyderiai: Aurimas Majauskas (11,8 tšk., 7,2 atk. kam., 15,2 naud. bal.), Robertas Jasilionis (16,2 tšk.), Edgaras Jonkus (5,8 rez. perd., 10,4 naud. bal.).

Edgaras Jonkus ("Pasvalys")

 

Melingos keliai - Litcargus

Prognozė: Melingos keliai (35%) - Litcargus (65%)

Komentaras: Daug kas šioje serijoje priklausys nuo to, kokią sudėtį į rungtynes surinks "LItcargus". Mūsų spėjimu, jei ne visi, tai didžioji dalis pagrindinių "Litcargus" krepšininkų atvyks į PLAY - OFF etapą, o net ir nesusižaidus, to turėtų pilnai pakakti įveikti "Melingos kelius". Giliau žvelgdami į "Litcargus" sudėtį, matome ne tik kol kas siautėjantį Dovydą Braknį ar solidų Kiprą Malovą, matome ir galingų fizinių duomenų Justą Adamonį, kuris dar prieš kelerius metus buvo visiškas centras, o dabar neblogu procentu svaido tolimus metimus. Tačiau pagrindinis užslėptas rezervas - Matas Karoblis. Puolėjas III-oje lygoje yra sužaidęs tik du susitikimus, tačiau per juos pamatėme, koks žvėris gali būti Matas - 23 taškai, 11 atkovoti kamuoliai ir 30,5 naudingumo balo. Jei šis fiziškai stiprus žaidėjas atvyks, "Melingos" šansai dar mažėja, tačiau kol kas kliaunamės dėsningumais, kurie mums sufleruoja, kad M.Karoblis gali ir neatvykti. Bet kokiu atveju pasistiebti reikės ne tik Dovydui Verikui, bet ir kitiems "Melingos kelių" krepšininkams, norint pateikti sensaciją ir prasibrauti į varžybų aštuntfinalį. Kol kas abu susitikimus tarp šių komandų užtikrintai laimėjo "Litcargus". 

"Melingos kelių" lyderiai: Dovydas Verikas (14,8 tšk., 9,1 atk. kam.), Mindaugas Černiauskas (10 tšk., 17 naud. bal.), Mindaugas Paulavičius (12,2 tšk.)

"Litcargus" lyderiai: Dovydas Braknys (24,7 tšk.), Kipras Malovas (13,6 tšk., 15,7 naud. bal.), Mantas Pledas (12,7 tšk.).

 

Antra komanda - Elektrėnų SC

Prognozė: Antra komanda (85%) - Litcargus (15%)

Komentaras: Štai ir priėjome paskutinią PLAY - OFF varžybų dvikovą, kurioje intrigos būti neturėtų. "Antra komanda" tik dėl +/- santykio į pirmą reitingą vietą užleido "Jamam", o pralaimėjimų, patirtų II-ojo etapo pabaigoje galėjo ir nebūti, tačiau kolektyvą netikėtai užklupo ligos. Pralaimėti yra sveika, o dabar išsilaižę visas ligas ir traumas jaunųjų ŠMKA ir SKM mokyklas baigusių krepšininkų darinys turėtų perlipti Elektrėnų barjerą. Kaip ir minėjome kalbėdami apie "SK Centaurą", kelionės į atokesnius miestelius gali būti pavojingos dėl aistruolių antplūdžio. Visgi šioje serijoje komandų lygių skirtumas yra daugiau nei akivaizdus, o mūsų manymu, serijos nugalėtojas turėtų tapti aiškus jau po pirmųjų rungtynių Elektrėnuose. Kur kas vyresnė, tačiau ne tokio aukšto meistriškumo "Elektrėnų SC" komanda neprilygs savo jauniesiems oponentams nei greičiu, nei taktinėmis gudrybėmis. Fiziškumas - tikriausiai vienintelė išeitis, tačiau "Antra komanda" taip pat turi kelis drūtus vyrus - Mykolą Radionovą, Mantą Micikevičių ar Ernestą Palskį, kurie su malonumu pasistumdys po krepšiais ir prieš sunkesnius už save oponentus. "Antra komanda" neabejotinai galvoja apie finalinį ketvertą, o bent jau pirmajame etape kolektyvas rimto pasipriešinimo sulaukti neturėtų.

"Antros komandos" lyderiai: Mykolas Radionovas (12,1 tšk., 8,3 atk. kam., 18,4 naud. bal.), Ignas Repčys (14,5 tšk., 4,4 rez. perd., 16,1 naud. bal.), Ernestas Palskis (10,9 naud. bal.).

"Elektrėnų SC" lyderiai: Povilas Makūnas (19 tšk., 10,5 atk. kam., 23,5 naud. bal.), Evaldas Černiauskas (10,7 tšk., 9,7 atk. kam., 15,7 naud. bal.), Donatas Garjonis (13,4 tšk.).

Mykolas Radionovas ("Antra komanda")

 

Irsana - BC Kibirai

Prognozė: Irsana 80% - BC Kibirai 20%

Komentaras: "BC Kibirams" išties labai nepasisekė su pirmuoju gautų varžovu. Kietą fizinį krepšinį demonstruojantis "Irsana" klubas yra viena nepalankiausių ekipų, kuri galėjo pakliūti "BC Kibirų" klubui. Galime net neabejoti, jog tiek Simonas Pauža, tiek Rolandas Bajoras, tiek Tomas Šilingis, tiek Tomas Paliulis, tiek Edgaras Binkys, tiek Ervinas Blažys susidurs su labai kieta varžovų gynyba, o tai, jeigu teisėjai leis kautis grubiai, tai turėtų šiuos krepšininkus išmušti iš vėžių, kas gali lemti greitą šios poros santykių išsiaiškinimą ir "BC Irsana" klubo žygį toliau. Tiesa, "BC Kibirai" jau spėjo užsitarnauti bene nepastoviausios Vilniaus krepšinio lygos komandos titulą. Nepastovumą galima įžvelgti tiek šio sezono rungtynėse kur pavienius pralaimėjimus ar jų serijas keisdavo pergalės arba praėjusio sezono atkrintamosiose, kur komanda turėjo triuškinamą pranašumą prieš "Marijampolį", tačiau nesugebėjo jo išlaikyti ir sensacingai antrajame susitikime kapituliavo. Reguliarų sezoną "BC Kibirai" pabaigė trejomis pergalėmis iš eilės. Atėjo laikas pralaimėjimams? "Irsana" klubo lyderis šioje serijoje neabejotinai bus treneris Antonij Sventickij. Daugkartinis aukščiausio Vilniaus krepšinio lygos diviziono čempionas turi būrį puikių žaidėjų įvairiausiose pozicijose ir visus šios serijos kozirius savo rankose. Vilniaus krepšinio lygos  ekspertai spėja, jog šios serijos baigtis daugiau ar mažiau gali paaiškėti jau šiandien po pirmųjų rungtynių "Irsanos" namų arenoje. 

"Irsana" komandos lyderiai: Tadas Brazys (14,6 tšk., 4,5 rez. perd., 17,8 naud.), Eimantas Leipus (11,5 tšk., 9,4 atk. kam., 15,6 naud.), Artūras Jankovskis (12,5 tšk., 6,3 atk. kam., 14,0 naud.), Marek Stefanovič (12,2 tšk., 4,5 atk. kam., 12,3 naud.), Karolis Ruselevič (11 tšk., 2,6 rez. perd., 12,3 naud.).

"BC Kibirai" komandos lyderiai: Simonas Pauža (7,8 tšk., 9,8 atk. kam., 6,4 rez. perd., 15,6 naud.), Rolandas Bajoras (14,6 tšk. 9,8 atk. kam., 17,0 naud., Tomas Šilingis (10,2 tšk., 9,4 atk. kam., 15,8 naud.), Julius Kuliešis (12,6 tšk., 3,7 rez. perd., 11,2 naud., Tomas Paliulis 13,7 tšk., 4,8 atk. kam., 8,0 naud.). 

III LYGA - PLAY-OFF etapo prognozės

Komentarai

2010 - 2020 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009