Atvirojo SPALDING 3x3 krepšinio čempionato "Mėgėjų" grupės komandų apžvalga

2019-03-01

Įvairiausių komandų ir žaidėjų galime išvysti 3x3 krepšinio turnyro Mėgėjų grupėje. Pažvelkime į šias komandas iš arčiau. 

Pensininkai

Prognozuojama 1 vieta. 

Lukas Vilkončius

Gaudentas Puškorius

Aurimas Špiliauskas

Renatas Bliuvas

Šią komandą galima būtų įvertinti kaip "Mėgėjų" diviziono favoritus. Be to šis klubas turi nemažas galimybes turnyro metu palaužti kurį nors galingą varžovą iš "Elito" grupės. Visi keturi krepšininkai yra pakankamai aukšti ir sukaupę daug patirties. Be to tai yra fiziškai stipriausia "Mėgėjų" diviziono ekipa. Gaudentas Puškorius, Aurimas Špiliauskas ir Renatas Bliuvas daugiausiai turėtų naudotis savo fizine jėga, o Luko Vilkončiaus pagrindiniu ginklu tapti turėtų taiklūs tolimi metimai. Gaudentas Puškorius 2009 metais laimėjo "Orange Virus" krepšinio turnyrą Lietuvoje bei taip pateko į pasaulinį 3x3 krepšinio turnyrą Maskvoje iš kurio grįžo su laimėta 2 vieta. Po 10-ies metų šis krepšininkas pabandys parodyti, jog dar parako jam užtenka.  Būtent Gaudentas ir bus pats tituluočiausias "Mėgėjų" diviziono žaidėjas. 
Žaisdama savo žaidimą ši ekipa turi neabejotinai didžiausias galimybes tapti "Mėgėjų" pogrupio čempionais. 


Lukas Vilkončius aplink save subūrė itin stiprius komandos draugus ir bandys triumfuoti "Mėgėjų" divizione

REBORN

Prognozuojama 2 vieta.   

Žygimantas Čiurinskas;

Mažvydas Razgūnas;

Jonas Savickas

Edvinas Ribokas

 

Rimtą iššūkį "Pensininkams" "Mėgėjų" grupėje galės mesti "Reborn" klubas. Visi trys šios ekipos krepšininkai yra aukšti, veržlūs ir taiklūs. Tai neabejotinai bus nemenkas pliusas tiek puolime, tiek gynyboje. Kaip lyderius, greičiausiai, reikėtų  išskirti Žygimanto Čiurinsko ir Jono Savicko tandemą. Kita vertus solidų žaidimą turėtų demonstruoti ir Edvinas Ribokas kartu su Mažvydų Razgūnu. Minusų įžvelgti šioje ekipoje yra labai sunku. Galbūt problemų šiam klubui gali kilti dėl kamuolio pasidalinimo. Atsiradus nesutarimams, komandos potencialas gali sumažėti. Bet kokiu atveju šis klubas bus ne tik vienais iš "Mėgėjų" grupės favoritų, tačiau galės patampyti nervus ir vienai ar kitai "Elito" grupės komandai.   

 

INCOGNITO

Prognozuojama 3 vieta.   

 Eduard Bielskij

Julius Lisauskas

Mateusz Karpinski

Rokas Urbelis

 Labai įdomi ir nemažai žadanti yra "Incognito" ekipa.  Vienintelis šiuo metu niekur Vilniaus krepšinio lygoje nerungtyniaujantis žaidėjas yra Julius Lisauskas, tačiau šis snaiperis dar tik visai nesenai iškrito iš visų laikų rezultatyviausių VKL žaidėjų TOP 50.  Eduard Bielskij ir Mateuš Karpinski šiuo metu gina 4-oje lygoje "Zulu Team" klubo garbę . Abu krepšininkai yra fiziškai tvirti ir savo arsenale daug dažniau naudoja fizinę jėgą nei techniškumą, o fizinė jėga visada 3x3 krepšinyje buvo vienas svarbiausių rodiklių.  Paskutinis ketvirtas krepšininkas, Rokas Urbelis, yra vienas iš 3 lygoje rungtyniaujančios "Aktyvios Veiklos" komandos lyderių. Šis žaidėjas neabejotinai bus ir vienu iš kertinių "Incognito" klubo krepšininkų.
Pagal sudėtį potencialo ši ekipa turi labai daug, tačiau ar pavyks visą savo potencialą išnaudoti maksimaliai, pamatysime turnyro eigoje. 

 

Vilniaus Krepšinis

Prognozuojama 4 vieta.   

Jonas Staniulis

Žilvaras Zinkevičius

Aivaras Martinaitis

Vainius Radzevičius

 Stipriais vidutiniokais "Mėgėjų" grupėje bus "Vilniaus krepšinis".  Šio klubo gynėjas Jonas Staniulis 2015 metais tapo rezultatyviausių "Lietuvos 3x3 krepšinio lygos" reguliaraus sezono žaidėju (vid 9,21 tšk.) už nugaros palikdamas ne vieną garsų žaidėją, o Aivaras Martinaitis užėmė 19-ą vietą pagal rezultatyvumą Vilniaus regione. Tiesa, nuo to laiko abu krepšininkai priaugo nemažai svorio ir jau nebeturėtų demonstruoti anų laikų sportinės formos. Dar vienas komandos narys Žilvaras Zinkevičius išsiskiria kaip kovotojas ir komandinio žaidimo kūrėjas, o klubo vidurio puolėjas Vainius Radzevičius 3x3 krepšinyje didesnių pasiekimų neturi, tačiau 5x5 krepšinyje yra laikomas perspektyviu vidurio puolėju. Beje Vainius praėjusio sezono metu 5x5 krepšinio lygoje atstovavo "Yatekomo" klubą, todėl dvikova prieš šią ekipą galima bus vadinti principine.  

Du "Vilniaus krepšinio" žaidėjai 2014-2015 m. sezono metu demonstravo labai neblogą sportinę formą 3x3 krepšinio lygoje

Yatekomo

Prognozuojama 5 vieta. 

Domantas Kuzma;

Mindaugas Kikis;

Nerijus Juzikis;

Adas Stašiūnas.

Savo jėgas turnyre išsibandys ir "Yatekomo" komanda.  Šis klubas šiuo metu yra gana realūs pretendentai kovoti dėl 6-os lygos čempionų titulo. Komandos lyderiu turėtų Mindaugas Kikis. Mindaugas drauge su Adu Stašiūnu sudarys komandos priekinę liniją. Gynėjų grandyje pirmu smuiku turėtų griežti Domantas Kuzma, o jam talkins Nerijus Juzikis.  Turnyro metu gali pasijausti komandos fizinės jėgos trūkumas. Galingesnius aukštaūgius žaidėjus turintys varžovai gali bandyti šį privalumą išnaudoti, kad pasiektų pergalę. "Yatekomo" tokiu atveju, greičiausiai, rizikuos ir leis priešininkams laisvesniems atakuoti  iš toli, o tada prasidės sėkmės loterija. 
Šiai komandai prognozuoti aukštų vietų nesiryžtame, tačiau atsipalaidavimas bet kuriam varžovui gali labai daug kainuoti.  

OvasLops

Prognozuojama 6 vieta.   

Kornelijus Rainys

Evaldas Danilevičius

Žilvinas Sireika

Ovidijus Rainys

Dviem aukštaūgiais ir dviem žemesniais žaidėjais savo jėgas išbandys "OvasLops" komanda.  Po krepšiais pagrindine jėga bus ilgamečiai "Šernai" - Kornelijus Rainys ir Žilvinas Sireika. Abu žaidėjai savo laikais buvo gana nemažai žadantys aukštaūgiai. Žilvinas šiuo metu ilsisi nuo krepšinio, o Kornelijus atstovauja "Oaks" ekipą 5-oje lygoje. Kaip šie vyrukai atrodys puolime, nuspėti sunku, tačiau gynyboje nemažai priešininkų susidurs su nemenku pasipriešinimu. Gynėjų grandis, kurią sudarys Evaldas Danilevičius ir Ovidijus Rainys, išlieka dideliu klausimu. Jeigu Evaldas mėgėjiškame krepšinyje nėra naujokas, nors didesnių pasiekimų nėra pasiekęs, tai apie Ovidijų informacijos rasti nepavyko.
Deramai pasitreniravę šie vyrukai tikrai sudarys nemenką konkurenciją ne vienam varžovui. 

"OvasLops" komandos krepšininkai Žilvinas Sireika (nr.4) ir Kornelijus Rainys (nr. 8) jau yra tapę Vilniaus krepšinio lygos čempionais

Atvirojo SPALDING 3x3 krepšinio čempionato

Komentarai

2010 - 2020 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009