Dėmesio! Informacija komandoms dėl startinių mokesčių, aprangų ir kt.: DEADLINE - SAUSIO 6d.: BŪTINA PERSKAITYTI !

2019-12-31

Nors VKL - Top Sport krepšinio sezonas prasidėjo dar spalio mėnesį, vis dar yra komandų, kurios pagal varžybų nuostatus pilnai nesusitvarkė visų privalomų reikalavimų. Visų pirma - tai STARTINIS ČEMPIONATO MOKESTIS. Prašome atidžiai perskaityti šią naujieną ir kuo skubiau viską susitvarkyti, NES NUO SAUSIO 6d. BUS PRADĖTOS TAIKYTI SANKCIJOS !

 

Startiniai ir kiti mokesčiai

Dauguma komandų jau pilnai susimokėjo privalomus varžybų mokesčius, tačiau yra tokių, kurios delsia tai daryti. Organizatoriai suprasdami kai kurių komandų sunkią situaciją stengiasi pritaikyti kuo lankstesnį mokėjimo grafiką ir palengvinti finansinę naštą dalyviams, leisdami komandoms mokesčius mokėti dalimis, tačiau tai privaloma padaryti laiku.

Komandos privalo susimokėti varžybų mokesčius vėliausiai iki Sausio 6d., išskyrus tuos atvejus kada yra suderinti mokėjimo grafikai, tačiau ir jie turi būti pagrįsti sutartimis.

To nepadarius be jokio papildomo įspėjimo komandai bus draudžiama žaisti ir pasibaigus nurodytam terminui per artimiausias rungtynes jai bus užskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20. Jos dalyvavimas bus suspenduotas iki sekančių rungtynių.

Jei komanda ir iki sekančių rungtynių nesusimokės visų mokesčių, tada pagal galiojančius lygos nuostatus ji bus šalinama iš pirmenybių. Tikimės, kad nereikės to daryti ir viskas bus sumokėta laiku.

Primename, jog skolingų komandų ir jų žaidėjų sąrašai yra viešinami visoms Vilniaus miesto krepšinio lygoms, kuriose drausmės komisijos sprendimu žaidėjai ar komandos rungtyniauti negali tol, kol nėra pilnai atsiskaitoma su varžybų organizatoriais. Šį sprendimą kartu pasirašė: Smuklės Lyga, Sostinės krepšinio lyga (SKL), Vilniaus Krepšinio Lyga (VKL) ir Vilniaus Lyga.

 

Žaidėjų aprangos

 

Siekiant užtikrinti VKL - Top Sport pirmenybių nuostatų VI skyriaus 2 punkte nurodytos dėl žaidėjų aprangų tvarkos laikymosi, komandų žaidėjai, neturintys identiškos komandinės aprangos, privalo ją įsigyti iki Sausio 6d. Komandos, kurios gaminasi naujas aprangas, turi suspėti tai padaryti taip pat iki Sausio 6 d., nebent vėluotų aprangų užsakymas iš siuvyklos, tokiu atveju turi būti atsiųstas aprangų pagaminimo datą patvirtinantis raštas iš siuvyklos. Dėl atskirų atvejų reikia derintis su pirmenybių organizatoriais. „Netvarkingos“ komandos turi gerbti pavyzdingas komandas bei aptarnaujantį personalą ir kuo skubiau susitvarkyti aprangas. Trūkstant kelių aprangų juk papraščiausiai jas galima atsiimti iš buvusių komandos narių, kurie jų negražino.

Jei vilkimi ne uniforminiai šortai, jie privalo būti tos pačios spalvos, kaip ir likusių komandos žaidėjų.

Vis dar pasitaikant atskiriems šių nuostatų punktų nesilaikymo atvejams ir nenorėdama atsisakyti pagrindinio lygos tikslo – krepšinio populiarinimo mėgėjų tarpe, Vilniaus krepšinio lygos (VKL) valdyba yra priėmusi koreguojantį sprendimą:

1. Teisėjai gali nepradėti rungtynių ir įskaityti techninį pralaimėjimą 0:20, jei dėl netvarkingos komandos aprangos varžovams ir rungtynių teisėjams bei sekretoriatui nėra galimybių identifikuoti komandos žaidėją (-us);

2. Žaidėjas, norėdamas dalyvauti pirmenybėse su skirtinga apranga nei likusios komandos, kiekvieną kartą privalės prieš rungtynes susimokėti 5 Eurų mokestį. Priešingu atveju jis žaisti negalės;

3. Žaidėjams, vilkintiems aprangas su vienodais numeriais, rungtyniauti bus draudžiama;

4. Pastebėjus pažeidimą rungtynių metu, (atlikus keitimą) žaidėjas su skirtinga apranga, norėdamas tęsti rungtynes, privalo susimokėti 5 Eurų mokestį.

 

Tikimės, jog komandos bus supratingos, gerbs save bei kitus lygos varžovus ir visus savo įsipareigojimus įvykdys laiku. Nepamirškime, jog kiekviena net ir menkiausia smulkmena yra sudėtinė viso čempionato dalis ir kartu mums padeda labiau džiaugtis ilgu ir šauniu krepšinio sezonu, o teisėjams, lygos personalui ir kitiems darbuotojams - kokybiškai atlikti savo darbą.

Dėmesio! Informacija komandoms dėl startinių mokesčių, aprangų ir kt.: DEADLINE - SAUSIO 6d.: BŪTINA PERSKAITYTI !

Komentarai

2010 - 2021 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009