Kviečiame užsidirbti prisijungus prie VKL kolektyvo (naujus darbuotojus apmokome)

2019-10-08

Kartais didžiausioje Vilniaus miesto krepšinio lygoje per dieną įvyksta 20 ar net daugiau rungtynių. Kad užtikrinti tinkamą jų aptarnavimą, reikia išties didelio skaičiaus darbuotojų. Siekiame praplėsti kompetetingų sekretoriato narių būrį, skelbiame papildomą atranką ir kviečiame prisijungti prie VKL kolektyvo. 
Darbas įprastai vyksta darbo dienų vakarais arba savaitgaliais. Nesunkiai suderinamas su kitais darbais arba laisvalaikiu. 

  • Šiuo metu ieškome statistų (-ių) ir rungtynių sekretorių.  Deramai įgudus tai taps ne tik papildomu uždarbiu, tačiau ir puikiu laisvalaikio praleidimu stebint mėgstamos sporto šakos, krepšinio, rungtynes. 

Ieškomos pozicijos: 

- Sekretorius (diktuotojas)

Darbuotojas, kuris diktuoja visą statistiką su kompiuteriu dirbančiam asmeniui. Taip pat kontroliuoja visą rungtynių procesą: duoda keitimus, minutines pertraukėles, varto rezultatą. Kai yra elektroninė švieslentė, dirba su ja.

- Statistas (darbas su kompiuteriu)

Veda į kompiuterį statistiką ir po rungtynių paima komentarą iš abiejų komandų atstovų bei įrašo jį į kompiuterį. 

Kolektyvo parengimo vadovo kontaktai pasiteiravimui:

juditavkl@gmail.com  arba  8-646-62172

Kviečiame užsidirbti prisijungus prie VKL kolektyvo (naujus darbuotojus apmokome)

Komentarai

2010 - 2020 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009