2018/2019 m. sezonas: 3 lygos E grupės apžvalga

2018-10-29

Daug atkaklių kovų dėl pergalių turėtų būti ir paskutiniame 3-ios lygos pogrupyje - "E". Vienas komandas reitinge privalėjome nustumti žemiau, kitas pakėlėme. Kaip bus ištiesų pademonstruos pačios komandos, o mes kviečiame susipažinti su mūsų lygos ekspertų įžvalgomis apie šį pogrupį!

R2P Sport VSC

Kertiniai krepšininkai: Linas Stripinis, Erikas Augūnas, Tautvydas Palaima, Vitalijus Dūda, Aidas Bacevičius.
Stiprybės: Snaiperiai
Prognozuojama vieta: 1


Ne pirmus metus drauge rungtyniaujantis "R2P Sport VSC" klubas jau spėjo užsitarnauti pajėgios komandos vardą. Tarpsezoniu prie komandos prisijungė buvęs "Naudingi" klubo lyderis - Tautvydas Palaima. Šis krepšininkas turėtų įnešti į ekipos žaidimą aštrumo. Puikiai veržtis gebantis gynėjas galės prie savęs pritraukti net po porą varžovų ir atmesti kamuolį klubo snaiperiams - Vitalijui Dūdai arba Aidui Bacevičiui. Ekipos lyderiu ir toliau išliks atletiškasis Linas Stripinis, kuris po krepšiais sukels daug vargo ne vienam gerokai aukštesniam varžovų žaidėjui. Vienais iš turnyro favoritų laikytas klubas praėjusio sezono metu aštuntfinalyje nusileido energingam Elektrėnų "Centauro" jaunimui ir šį sezoną jau grupės varžybose turės progą pasiekti revanšą. 

Transcom 2


Kertiniai krepšininkai: Augustinas Pechovka, Rokas Šamšūra, Tadas Kuodis, Modestas Mackevičius, Marius Kazlauskas.
Stiprybės: Lygiagretus žaidimas 2 lygoje
Prognozuojama vieta: 2


Jeigu 2-oje lygoje šiai ekipai prognozuojamas ne pats šviesiausias scenarijus, tai 3-iame divizione komanda turės visas galimybes varžytis dėl pačių aukščiausių tikslų. Klubas drauge rungtyniauja ne tik Vilniaus krepšinio lygoje, tačiau dar papildomai varžosi įvairiuose Švenčionių rajono turnyruose. Daug dėmesio darniam komandos žaidimui skiria žaidžiantysis treneris Modestas Pipiras. Kovos Vilniaus krepšinio 2 lygoje, kur komanda turės galimybę susigrumti net su 1-os lygos ekipomis komandą turėtų nemenkai užgrūdinti bei paruošti kovai dėl patekimo į finalinį ketvertą. Tiesa,  įsižaisti "Transcom" klubui gali prireikti laiko. 

SK Centauras


Kertiniai krepšininkai: Rapolas Bielskis, Gabrielius Bielskis, Danielius Baslyk, Lukas Jančiauskas, Nerijus Kaminskas.
Stiprybės: Treneris
Prognozuojama vieta: 7


Nors įprastai reguliaraus sezono metu "SK Centauras" neblizga, tačiau atkrintamosiose arba VKL taurės varžybose ši ekipa yra linkusi nustebinti ekspertus. Klubas atsisakė abiejų savo legionierių, tačiau komandos garbę ir toliau gins ne vienas pirmosios kartos atstovas iš kurių šiai dienai ryškiausiai, greičiausiai, turėtų būti Danielius Baslyk ir  Nerijus Kaminskas. Taip pat bus įdomu stebėti, kaip pavyko vasaros metu patobulėti broliams Bielskiams ir Lukui Jančiauskui, kurie jau praėjusio sezono metu puikavosi tarp lyderių. Reguliaraus sezono metu šiai ekipai gali būti labai sunku, tačiau, patekę į atkrintamąsias, šie  vyrukai tikrai gali "priskaldyti malkų".

Antra komanda


Kertiniai krepšininkai: Vilius Žukas, Benas Lukoševičius, Paulius Borkys, Ignas Repčys, Mykolas Radionovas, Martynas Lazdauskas. 
Stiprybės: Jaunatviškas veržlumas.
Prognozuojama vieta: 6


Jauna ir energinga komanda bandys visą savo energiją panaudoti pergalių siekimui. Šie vyrukai dar nepasiekė savo fizinės brandos, tačiau dauguma jų yra baigę sporto mokyklas ir rungtyniavę pačiame aukščiausiame lygmenyje, todėl varžytis prieš šį klubą nebus lengva nei vienam varžovui. Greitis, taiklumas ir veržlumas bus kertiniai komandos ginklai kovoje dėl pergalių. Koją kažkiek gali pakišti jaunatviškas noras turėti geresnę statistiką, tačiau puikiai vienas kitą pažįstantys jaunuoliai turėtų šią problemą išsispręsti ir toliau vieningai siekti pergalių. 

Naujininkų Kiemas


Kertiniai krepšininkai: Andrej Kovalevskij, Paulius Tubis, Saulius Keina, Gediminas Balčius. 
Stiprybės: Galinga priekinė linija ant popieriaus
Prognozuojama vieta: 8


Apie Andrej Kovalevskij ir Pauliaus Tubio tandemą po krepšiais, greičiausiai, svajotų bet kuri 3-io diviziono ekipa. Šie du vyrukai gali išspręsti visas komandos problemas po krepšiais tiek puolime, tiek gynyboje ir komandai tada belieka spręsti kitus sunkumus. Tiesa, Andrej šiuo metu yra išvykęs į užsienį ir nėra tiksliai aišku, kada šis aukšto meistriškumo krepšininkas grįš ir prisijungs prie komandos. Taip pat komanda gali turėti problemų įžaidėjo pozicijoje. Laurynui Andriušiui gali būti sunku atlaikyti didelį varžovų spaudimą, o Saulius Jeruslanovas yra daugiau mėgėjas pats atakuoti krepšį nei kad kurti progas komandų draugams. Bet kokiu atveju "Naujininkų Kiemo" tikrai laukia geresnis sezonas, nei kad buvo praėjęs. 

Komfakas


Kertiniai krepšininkai: Vilius Aleksandravičius, Vitalijus Pancerevas, Gustas Muzikevičius, Juozas Skara, Vytautas Peisokas. 
Stiprybės: Individualus meistriškumas
Prognozuojama vieta: 3


Individualiai labai stipri yra "Komfako" ekipa. Praėjusio sezono metu šį klubą į priekį vedė galingas Viliaus Aleksandravičiaus ir Vitalijaus Pancerevo tandemas. Deja, prieš lemiamas kovas Vilius gavo traumą, o komanda lemiamose aštuntfinalio rungtynėse nesugebėjo susirinkti ir privalėjo sezoną pabaigti anksčiau nei to tikėjosi. Naujas sezonas, nauji lūkesčiai, tačiau toks pats aukštas klubo potencialas. Tiesa, kad išnaudoti savo aukštą potencialą žaidėjai turės beveik pavyzdingai rinktis į rungtynes, kadangi šiuo metu ekipos sudėtyje yra registruoti vos 9 krepšininkai ir tarp jų yra vienintelis tikras vidurio puolėjas - Vytautas Peisokas. 

BC Krienai


Kertiniai krepšininkai: Tadas Gaižauskas, Edgaras Matusevičius, Petras Gerasimenko, Edgaras Žilinskas, Jonas Kabelka.
Stiprybės: Ryškūs lyderiai.
Prognozuojama vieta: 4


Idėjinių klubų gretas šį sezoną papildo antrus metus Vilniaus krepšinio lygoje rungtyniausianti "BC Krienai" ekipa. Šią komandą kitaip galima pavadinti kaip Jono Basanavičiaus mokyklos visų laikų rinktinę. Dalis buvusių mokyklos mokinių spėjo gerokai išgarsėti mėgėjiškame krepšinyje, o kita dalis dar tik nesenai debiutavo 5-os lygos varžybose. Bet kokiu atveju, sujungę buvusius mokinius į vieną komandą, turėsime labai grėsmingą klubą, kuris, vedamas Edgaro Matusevičiaus, yra pajėgus siekti pačių aukščiausių tikslų. Tiesa, iškritus 2-3 trims startinio penketuko žaidėjams iš rikiuotės situacija gali apsiversti aukštyn kojomis.

Dagos 2


Kertiniai krepšininkai: Darius Mockevičius, Justas Statulevičius, Karolis Pladas, Laurynas Bernatavičius, Marius Jurevičius. 
Stiprybės: Žaidimas aukštesnėje lygoje.
Prognozuojama vieta: 5


Nors 2-oje lygoje ekspertai dėl nusiteikimo stokos prognozuoja "Dagos" komandai turnyrinės lentelės apačios vaidmenį, varžymasis su stipresnėmis komandomis užgrūdins šį klubą ir pagelbės siekti aukštų tikslų 3-ioje lygoje. Panašų scenarijų matėme ir praėjusio sezono metu. Pirmoje grupės varžybų pusėje "Dagos" gerokai atsiliko nuo atkrintamųjų varžybų slenksčio, tačiau užsigrūdinę 2-oje lygoje galingai pabaigė reguliarų sezoną 3-ioje lygoje, pateko į atkrintamąsias ir nušlavę du labai galingus priešininkus užkopė iki pat ketvritfinalio bei vėliau vykusiame Pavasario čempionate iškovojo bronzinės spalvos medalius. Ir šiame sezone galime tikėtis gana blankaus šios ekipos starto su balansavimu ties atkrintamųjų varžybų riba bei galingo finišo.

2018/2019 m. sezonas: 3 lygos E grupės apžvalga

Komentarai

2010 - 2019 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009