2018/2019 m. sezonas: 3 lygos C grupės apžvalga

2018-10-29

Tęsiame visų dalyvių apžvalgas ir šiandien pristatome 3 divizono "C" pogrupio ekipas. 

Kumštis

Kertiniai krepšininkai: Darius Mikaila, Giedrius Mikaila, Ernestas Abmorševas, Haroldas Zenkovas
Stiprybės: Ilgamečiai lyderiai
Prognozuojama vieta: 2

Broliai Mikailos ir Ernestas Abmorševas ne pirmus metus veda šią ekipą į priekį ir visi komandos draugai vieningai pripažįsta šių žaidėjų įnešamą indėlį ir stengiasi dirbti, kad tik kertiniai žaidėjai atneštų kuo daugiau naudos ekipai. Praėjusio sezono antrojoje pusėje Ernestas Abmorševas patyrė nelengvą traumą ir nėra aišku, kokia bus šio krepšininko sportinė formą, tačiau klubą papildė Haroldas Zenkovas, Tadas Juodsnukis ir Mantas Stalnionis. Visi trys žaidėjai neabejotinai atneš komandai įvairios naudos. Jiems pilnai įsiliejus į žaidimą ir Ernestui Abmorševui atgavus senąją sportinę formą, ši ekipa gali žygiuoti išties toli. 

Penktukas

Kertiniai krepšininkai: Pranas Drakšas, Mantas Baranauskas, Vytautas Vičius, Modestas Čereškevičius, Remigijus Untulis.
Stiprybės: Išpuoselėta gynyba
Prognozuojama vieta: 6

"Penktukas" visada pasižymėjo kaip puikiai besiginanti ekipa. Taprsezoniu klubas neteko vieno iš savo lyderių Tado Kalasausko, tačiau prie komandos prisijungė net keturi kertiniai "Lewben" klubo žaidėjai, kurie, greičiausiai, taps labai svarbia ekipos puolimo dalimi. Kad "Penktukas" galėtų pasiekti brandžių rezultatų, naujieji krepšininkai turės maksimaliai pritapti prie ekipos gynybinių schemų, tačiau, jeigu komandos gynyba susilpnės, rezultatų nepadės ir nemenkas pastiprinimas puolime. 


BC Šalčininkai

Kertiniai krepšininkai: Kšyštof Songin, Tomaš Romanovskij, Edgar Svorobovič, Artūras Danielius, Aleksandras Šlempa. 
Stiprybės: Lyderių trijulė. 
Prognozuojama vieta: 7

Po labai ilgo žaidimo Vilniaus krepšinio lygoje praėjusio pavasario metu "BC Šalčininkai" pagaliau iškovojo pirmąjį savo medalį. Šio sezono metu ekipa pabandys pasirodyti kuo geriau 3-ios lygos turnyre. Neabejotinai klubą į priekį ves patyrusių žaidėjų, Kšyštof Songin ir Tomaš Romanovskij, tandemas, nuo kurių neatsiliks ir praėjusio sezono kertinis komandos krepšininkas Edgar Svorobovič. Kita vertus labai svarbu bus ir tai kaip pagrindiniai ekipos įžaidėjai, Artūras Danielius ir Aleksandras Šlempa, vadovaus komandai. Po pavasarinio triumfo pakili nuotaika grįžo į Šalčininkus. Gal komandai vėl pavyks pritraukti sirgalius į namų rungtynes? 

VK Naudingi

Kertiniai krepšininkai: Mantas Jankevičius, Vytenis Vainušis, Paulius Miškinis, Vainius Radzevičius. 
Stiprybės: Stipriai puolanti priekinė linija
Prognozuojama vieta: 8

"VK Naudingi" komanda praėjusio sezono metu po gana įtemptos kovos sugebėjo prasibrauti į atkrintamąsias, tačiau ten nė iš tolo neprilygo būsimiems čempionams "Telšiams". Tarpsezoniu komanda prarado keletą tokių svarbių krepšininkų, kaip: Tauvydas Palaima, Mikas Bagušinskas ar Žilvaras Zinkevičius, tačiau tuo pačiu pasipildė tokiais žaidėjais kaip: Vainius Radzevičius, Andrius Masiulis ar Donatas Ražauskas. Pasitikėjimas savo jėgomis gali šį klubą nuvesti į didingas pergales, tačiau kol kas šiems vyrukams teks susitaikyti su silpnesnės ekipos etikete.

Citco BC

Kertiniai krepšininkai: Vytautas Saulevičius, Mantas Leišis, Mantas Krauleidis, Žilvinas Radžius, 
Stiprybės:  Ryškus lyderis 
Prognozuojama vieta: 5

Vieną geriausių visos  lygos krepšininkų savo sudėtyje turi Vilniaus krepšinio lygos naujokai - "Citco BC". Vytautas Saulevičius tikrai individualiai atrodys labai galingai, tačiau siekiant komandinių pergalių bus labai svarbi ir komandos draugų pagalba. Klubas yra nemenkai susižaidęs bei turi gerų žaidėjų visose pozicijose, tačiau sezono metu ekipai reikės deramai rinktis, kad pademonstruotų visą potencialą. Po krepšiais puikiai tvarkytis turėtų Mantas Leišis, komandos žaidimą styguoti Mantas Krauleidis, o patirtimi su komandos draugais neabejotinai pasidalins Žilvinas Radžius. 

Aktyvi Veikla

Kertiniai krepšininkai: Povilas Kaminskas, Algirdas Gaidys, Elonas Pokanevič, Rokas Urbelis.
Stiprybės: Greitas krepšinis.
Prognozuojama vieta: 4

Kažkada "Aktyvi Veikla" buvo net 1-os lygos komanda, tačiau aplinkybės nulėmė taip, jog šis klubas nusmuko iki pat 3-io diviziono. Tiesa, čia klubo perspektyvos šviesios. Komanda sudaryta iš veržlių, greitų krepšininkų, o po krepšiais visą situaciją įprastai turėtų sukontroliuoti naudingiausias Vilniaus krepšinio lygos visų laikų žaidėjas - atletiškasis Povilas Kaminskas. Iškyla grėsmė, jog jaunimas gali užsinorėti varžytis dėl savo statistikos, tačiau tai turėtų sukontroliuoti komandos idėjinis vadas Žilvaras Zinkevičius. Išsprendus šią bėdą komanda gali mąstyti ir apie žygį finalinio ketverto link.  

Agmeka

Kertiniai krepšininkai: Jonas Špokas, Žygis Palaitis, Povilas Ančiukaitis, Deividas Baltrušaitis, Donatas Čepaitis, Rimantas Mačernis. 
Stiprybės: Susižaidimas
Prognozuojama vieta: 3

Ilgus metus drauge rungtyniaujantis komandos pagrindas puikiai vieni kitus pažįsta ir tai paverčia šį klubą ypatingai pavojingu bet kuriam priešininkui. Labai svarbus šios ekipos gretose yra įžaidėjas Povilas Ančiukaitis, kuris nustato, kokį krepšinį žais komanda. Pergaliu priežastimi neretai tampa galinga priekinė linija tiek puolime, tiek gynyboje. Praėjusio sezono metu komanda VKL taurėje brandžiai atrodė rungtyniaudama su 2 lygos komandomis, tačiau 3-ios lygos atkrintamosiose netikėtai šešioliktfinalyje nusileido Elektrėnų "Centaurui". Šį sezoną neabejotinai ši komanda tikisi žygiuoti toliau. 

Telšiai 2

Kertiniai krepšininkai: Antanas Mikūta, Žilvinas Bendoraitis, Vytautas Ubartas, Matas Mankevičius.
Stiprybės: Svarbių rungtynių žaidimo patirtis.
Prognozuojama vieta: 1


Praėjusio sezono metu šis klubas tapo VKL 3 lygos čempionais. Komanda pagal nuostatus atsisakė Tado Gaižausko ir Martyno Rimkaus, kurie buvo kertiniai komandos žaidėjai ir be šių dviejų žaidėjų išsibandys dar kartelį savo jėgas 3-ioje lygoje.  Praradus pagrindinį įžaidėją ir lengvąjį krašto puolėją komandos didžiausias pranašumas prieš varžovus bus labai galinga priekinė linija. Greičiausiai, daug didesnė atsakomybė kris ant Mato Pečiulio pečių. Šis krepšininkas tikrai gaus daugiau laiko vadovauti komandai. Net ir gerokai susilpnėję "Telšiai" išlieka labai rimta 3-io diviziono ekipa.  

2018/2019 m. sezonas: 3 lygos C grupės apžvalga

Komentarai

2010 - 2019 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009