2018/2019 m. sezonas: 3 lygos A grupės apžvalga

2018-10-25

Leidžiamės vienu divizionu žemyn ir šiandien pristatome 3 diviziono pogrupį A. 

Elektrėnų SC 


Kertiniai krepšininkai: Povilas Makūnas, Mantas Macikas, Marius Kaminskas, Andrius Gumbrevičius, Lukas Jurkevičius, Konstantinas Bakanovas 
Stiprybės: Namų aikštelė 
Prognozuojama vieta: 2
Puikiai namų arenoje besijaučiantys Elektrėnų "Sporto centro" krepšininkai netenka būrio svarbių žaidėjų ir leidžiasi į 3 divizioną. Tiesa, pagrindinis šio klubo susilpnėjimas jaučiamas puolime. Po krepšiais ne vienas varžovas turės pasistengti, kad sugebėtų atkovoti bent lygiai kamuolių prieš galingus ir deramai susirinkusius elektrėniškių aukštaūgius, o patiems Elektrėnų aukštaūgiams reiks tikėtis, kad Lukas Jurkevičius sugebės imtis tikro šios ekipos lyderio vaidmens. 
 

BC Irsana


Kertiniai krepšininkai: Sergej Semaško, Marek Stefanovič, Artūras Bajevas, Artūras Jankovskis, Česlav Dunovskij, Tadas Brazys. 
Stiprybės: Ilgas atsarginių žaidėjų suolelis.
Prognozuojama vieta: 1
Didelę rotaciją turintys "Irsanos" krepšininkai sparčiu tempu, greičiausiai, bandys nuvarginti bet kurį varžovą. Ekipoje yra daug lygiaverčių aukšto lygmens krepšininkų, kurie rungtynių metu dažnai keisis ir taip palaikys aukštą žaidybinį tempą. Mėgėjų krepšinyje nedaugelis ekipų ruošiasi fiziškai, todėl toks planas gali atnešti teigiamų rezultatų. Jeigu ši komanda nesusiries tarpusavyje, tai yra labai realūs pretendentai ne tik į šio pogrupio tačiau ir visos 3-ios lygos nugalėtojų titulą.  

Joniškio Baldai


Kertiniai krepšininkai: Martynas Jasiulionis, Edvinas Urkis, Mantas Steponavičius, Antanas Nacys.
Stiprybės: Puiki atmosfera komandos viduje.
Prognozuojama vieta: 7
Daug drausmės ir pastangų šį sezoną prireiks "Joniškio Baldams", kad deramai pasipriešintų būriui pajėgių varžovų. Praėjusio sezono metu joniškiečiai įtemptoje reguliaraus sezono pabaigoje nesugebėjo atsilaikyti ir liko už atkrintamųjų varžybų borto. Komanda visumoje yra gana gerai subalansuota, tiesa, vidurio puolėjo pozicijoje pagrindiniam klubo vidurio puolėjui Mindaugui Petrikui gali būti per sunku priešintis galingiems varžovų aukštaūgiams. Visgi komanda tarpsezoniu išsilaikė visą savo pagrindą ir pabandys pasirodyti sėkmingiau, nei tai pavyko padaryti prieš metus. 

KK Žaibas


Kertiniai krepšininkai: Tadas Mincė, Vytautas Mozūraitis, Mindaugas Pūras, Bernardas Simanavičius.
Stiprybės: Ryškus lyderis.
Prognozuojama vieta: 6
Po vangesnio praėjusio sezono "KK Žaibas" šįsyk startuos su nauju koziriu savo rankose. Komandą papildė Tadas Mincė, kuris neabejotinai taps pagrindine klubo puolimo opcija. Labai svarbus šiai ekipai bus ir galingų aukštaūgių, Vytauto Mozūraičio ir Bernardo Simanavičiaus, tandemas bei visą ekipos žaidimą konstruojantis įžaidėjas Mindaugas Pūras. "KK Žaibas" pasižymi darnia komandine gynyba. Jeigu komandos naujokas Tadas Mincė stipriai sutvarkys klubo puolimą, ši ekipa gali žygiuoti tikrai toli.

Litcargus


Kertiniai krepšininkai: Matas Karoblis, Aleksandr Karčmit, Dovydas Braknys, Andrius Kurecas.
Stiprybės: Komandos treneris
Prognozuojama vieta: 5
Puikiai praėjusio sezono metu 4-ame divizione atrodęs "Litcargus" kolektyvas, šį kartą bandys parodyti savo pajėgumą 3-io diviziono varžybose. Be abejonės šioje ekipoje svarbiausias žaidėjas yra puolėjas Matas Karoblis, kuris savo aukštu individualiu meistriškumu pritraukia daug varžovų dėmesio ir taip suteikia daugiau laisvės komandos draugams. Nenusakomą vertę šiam klubui turi ir treneris Donatas Sauliūnas, kuris ne tik pakreipia komanda taktiškai teigiama kryptimi, tačiau tuo pačiu ir užveda klubą emociškai. 

Bebrusai


Kertiniai krepšininkai: Mindaugas Kraujalis, Giedrius Junevičius, Tomas Vaičiulėnas.
Stiprybės: Pripažintas lyderis.
Prognozuojama vieta: 8
Pripažinto komandoje lyderio Mindaugo Kraujalio vedami "Bebrusai", greičiausiai, bandys kabintis į atkrintamąsias varžybas. Dauguma krepšininkų drauge rungtyniaus ne pirmą sezoną, todėl susižaidimas irgi atneš teigiamos įtakos. Nemažai intrigos įneša Domo Ivonio įsiliejimas į šį klubą. Praeityje vienas pajėgiausių savo amžiaus Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinių, tapęs prekybos centrų tinklo "IKI" reklaminiu veidu, apleido krepšinį ir dabar po labai ilgos pertraukos sugrįš ir debiutuos Vilniaus krepšinio 3 lygoje. Gal šis žaidėjas greitai atgaus savo įgūdžius ir taps vienu iš komandos vedlių į pergales? 

VKM 2001


Kertiniai krepšininkai: Julius Vainius, Aivaras Kuzmickas, Nojus Vytautas Bieliauskas, Augustinas Vainauskas. 
Stiprybės: Griežta trenerio disciplina
Prognozuojama vieta: 4
Jau Pavasario čempionato metu treneris Rolandas Penikas sugebėjo atvesti jaunąją komandą iki pat finalinio ketverto varžybų. Deja, tą kartą žaidėjams pritrūko patirties. Mažojo finalo rungtynėse "VKM 2001" pirmavo 39 su puse minutės prieš "Dagos" klubą, o vienu metu buvo susikrovę ir dviženklį pranašumą, tačiau per ankstyvas patikėjimas pergale suteikė šiai ekipai neįkainojamą pamoką ateičiai. Įgavę skaudžios tačiau vertingos patirties bei gerokai patobulėję per vasarą jaunieji krepšininkai bandys dar kartą siekti aukščiausių tikslų. 

Vedejasrenginiui.lt


Kertiniai krepšininkai: Edgar Kolendo, Kristijonas Simsonas, Laurynas Patašius, Šarūnas Prušinskas
Stiprybės: Individualus meistriškumas
Prognozuojama vieta: 3
Individualiai pajėgi "Vedejasrenginiui.lt" komanda praėjusio sezono metu nesugebėjo demonstruoti brandaus komandinio krepšinio ir gana anksti pabaigė savo žygį medalių link. Šį sezoną klubas pasitiks dar daugiau sustiprėjęs, o, ypač, išsiskirs ekipos priekinė linija su Šarūnu Prušinsku, Laurynu Patašiumi ir Edgar Kolendo priešaky. Tačiau ar tarpsezoniu įvykę pokyčiai leis šiam klubui pradėti demonstruoti komandinį krepšinį? Komandos vadovas Justinas Daugėla turės paplušėti, kad iš būrio puikių krepšininkų iki atkrintamųjų varžybų padarytų komandą.

2018/2019 m. sezonas: 3 lygos A grupės apžvalga

Komentarai

2010 - 2019 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009