Vasaros krepšinio lygos 4 diviziono A grupės komandų apžvalga

2018-07-02
Savaitę kviečiame pradėti persikeldami į Vasaros krepšinio lygos 4-o divizionio pogrupį "A". Susipažinkime su septyniomis šios grupės ekipomis.
 

Perkūno Oželiai

 
Galingai praėjusį sezoną atrodę "Perkūno Oželiai" netikėtai suklupo ketvirtfinalyje ir liko be medalių. Luko Jurevičiaus ir Kajaus Steponavičiaus vedamas klubas pavasario metu pailsėjo ir toliau kimba į darbus. Per turėtą pertrauką komanda susistiprino savo gynėjų grandį. Vasaros krepšinio lygoje veržlumo į "Perkūno oželių" žaidimą pabandys įnešti Rokas Stankevičius ir Mantas Sosnovskis. Nemažu privalumu turėtų būti ir gausus šios ekipos palaikymas. Gausybė sirgalių šio sezono metu atvykdavo palaikyti savo mėgiamos komandos ir taip dar daugiau motyvuodavo krepšininkus kovai. Tas pats išlaikytas branduolys, tačiau naujas turnyras ir nauji varžovai. "Perkūno Oželių" laukia tikrai įdomi ir sunkiai nuspėjama vasara.
 
 

MRU veteranai

 
Vieni iš 4-os lygos favoritų bus "MRU Veteranai". Dvi mega žvaigždes savo komandoje turintis klubas turės puikias galimybes varžytis dėl aukščiausių apdovanojimų. Komandą į priekį ves galingo vidurio puolėjo Rolando Pociaus ir greitojo gynėjo Donato Kilikevičiaus tandemas. Rolandas bus sunkiai sustabdomas po krepšiais, o Donatas turėtų vesti varžovus į neviltį savo greitomis atakomis. Likusieji krepšininkai turės pagelbėti komandos draugams gražiu akademiniu krepšiniu. Verta išskirti ir du pajėgius aukštaūgius - Andžej Matuizą ir Liudą Gaivelį. Be to sublizgėti karts nuo karto gali patyrę snaiperiai: Vaidas Vinevičius, Darius Bukelis ir Raimundas Kalesnykas."MRU veteranų" komanda deklaravo, jog visi krepšininkai gaus pakankamai žaidybinio laiko, tad bet kuris varžovas tikrai turės visas galimybes lygiai varžytis su "MRU veteranai" klubu.
 

 Meridianas

 
Praėjusio sezono 4-o diviziono čempionai pabandys apginti šį titulą, tačiau šį kartą jie jėgas išsibandys be savo lyderio Aurimo Špiliausko, kuris buvo pagrindinis komandos vedlys čempionų titulo link praėjusio sezono metu. Iš Aurimo estafetę perims kitas labai svarbus šiai ekipai žaidėjas - Marius Krukonis. Praėjusioje Vasaros krepšinio lygoje Marius išsiskyrė, kad kamuolį varydavosi vien tik dešine, ranka, tačiau jokie varžovai jo vistiek niekaip nesugebėdavo sustabdyti dėl labai aštraus prasiveržimo. Gynėjų grandyje Mariui didelę paramą suteiks Mindaugo Žilionio ir Laisvūno Ričkaus tandemas, o puolėjų grandyje ryškiausiai spindės Karolis Bakas ir Marius Zubavičius. Galiausiai, labai svarbus po krepšiais tiek puolime, tiek gynyboje bus Vytautas Kumetaitis. Nors sąlyginai komanda susilpnės, tačiau klubas išlieka labai realiais pretendentais kovoje dėl medalių. 

"Meridianas" jau kartą yra tapę Vasaros krepšinio lygos 4 diviziono čempionais
 

BC Drambliai

 
Neblogai subalansuotas "BC Drambliai" klubas turėtų sėkmingai varžytis su varžovais dėl aukščiausių apdovanojimų. Aurimas Stelmokas turėtų būti šio klubo lyderiu, o Eugenijus Piešina, Gediminas Kregždė ir Karolis Gutauskas, greičiausiai, taps pagrindiniais Aurimo pagalbininkais. Didelės jėgos po krepšiais šis klubas neturės, tačiau beveik visi krepšininkai yra fiziškai gana stiprūs ir bendromis pastangomis turėtų puikiai susitvarkyti su įvairiausiomis užduotimis tiek po savo, tiek po priešininkų krepšiais. "Drambliai" turėtų varžovus terorizuoti greitomis atakomis, o Kęstutis Stundys galės kuo puikiausiai gynyboje atsilaikyti ir prieš nesilpnus priešininkų aukštaūgius. Belieka palaukti, kad pamatyti ar "Drambliams" pavyks patvirtinti posakį: "Svarbu ne ūgis, o smūgis.".
 

 Fizinis Kontaktas

 
Fizinio kontakto mėgėjai susirinko į vieną būrį ir pabandys iškovoti 4-o pajėgumo diviziono medalius. Kol kas pirmosios rungtynės buvo gana nelengvos ir abiejų susitikimų baigtis sprendėsi paskutinėmis akimirkomis. Kartą išnešti sveiką kailį "Fizinis kontaktas" atstovams pavyko, kitą kartą - ne. Įdomu, jog pirmose dvejose rungtynėse žaidė vos po 6 krepšininkus. Komanda turi keturis legionierius iš Elektrėnų ir tik vieninteliam Andriui Gumbrevičiui pavyko sužaisti debiutinį susitikimą, o likę krepšininkai savojo šanso laukia. Iš jau du kartus pasirodžiusių žaidėjų kol kas naudingiausiai rungtyniauja Ramūno Linkaus, Vaido Petrulionio ir Luko Ragausko trijulė. Vaidas Petrulionis po "Facebook" pasirodžiusio pranešimo apie jo dvitaškių ir tritaškių metimų proporciją pradėjo gerokai dažniau atakuoti iš dviejų taškų zonos. Visumoje tai yra tikrai pajėgi komanda, kuri gali pasiekti aukštų tikslų, tereikia susižaisti ir teisingai išnaudoti savo privalumus.
 

 Vilniaus Vilkai 

 
"Vilniaus Vilkų" vadas Domantas Kuzma padarė šiokių tokių korekcijų ir jo komanda šį kartą išsibandys jėgas 4-ame pajėgumo divizione. Iš karto į akis krenta Gedimino Balčiaus, Edvardo Vinogradovo ir Darjuš Vladimirov trijulė. Šie krepšininkai yra vieni labai galingo klubo "LPK Liberna - Gervėčių kraštas" lyderių. Jiems be abejonės talkins svarbus praėjusio sezono 5-os lygos 4-os vietos laimėtojų "BC Lazdynai" komandos krepšininkas Mantas Akelis ir vienas iš "Positive Team" lyderių - Gytis Liškauskas. Iš klubo veteranų brandų žaidimą turėtumėme pamatyti iš Lino Petreikio. Sunku nuspėti, kaip tokiai komandai pavyks išnaudoti visą potencialą ir varžytis savo grupėje, tačiau galime neabejoti, jog dvikova su "Perkūno oželiais" bus tikrai labai įnirtinga ir bekompromisė. Jau nuo 5-os lygos atkrintamųjų rungtynių šios dvi komandos yra principinės varžovės. 

Valdas Lebednykas - "Vilniaus Vilkai" komandos snaiperis
 

Žalias Rytas

 
Labai netikėtai 4-ame divizione atsidūrė "Žalias rytas". Visą laiką žemiausiame divizione žaidžiantis klubas per savo istoriją spėjo iškovoti tik 16 pergalių ir patyrė net 27 pralaimėjimus, tačiau jau spėjo pabuvoti Pavasario čempionato 5 diviziono finaliniame ketverte, kur užėmė 4 vietą. Per trumpą pertrauką komanda neteko kertinio gynėjo Viktoro Karpino, tačiau sudrebino rinką dviejų labai galingų žaidėjų įsigijimu. Prie ekipos prisijungė puikiai bet kuriam mėgėjiško krepšinio ekspertui žinomas tandemas - Andrej Kovalevskij ir Marek Stefanovič. Andrej ir dabar yra vienas iškiliausių Vilniaus krepšinio lygos žaidėjų, o Marekas dar ne taip senai blizgėjo Top Sport Elito lygoje, tačiau traumos šį žaidėją atitolino nuo krepšinio. Pridėkime vidutinio lygio naujokus Remigijų Jaką ir Andžej Dolgovič bei klube pasilikusį lyderį Andrių Burdiliauską ir turėsime gerai besiginančią ekipą su plačiu puolimo arsenalu. Bus labai įdomu stebėti šio klubo žaidimą. Beje, įdomi kova nusimato daugiausiai sužaistų rungtynių grafoje, kur šiuo metu penki žaidėjai varžosi dėl pirmosios pozicijos. Artūras Sabaliauskas ir Kęstutis Valavičius, greičiausiai, iš kovos pasitrauks, tačiau Virginijus Jurkevičius, Romas Baidan ir Mantas Venckus čia dar duos labai geros kovos. 
Vasaros krepšinio lygos 4 diviziono A grupės komandų apžvalga

Komentarai

2010 - 2019 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009