Vasaros krepšinio lygos 3 diviziono komandų apžvalga (2 dalis)

2018-06-28

Tęsiame Vasaros krepšinio lygos apžvalgų ciklą ir pristatome paskutines 5 likusias 3 diviziono ekipas!

Vilko brolija


Povilo Kaminsko, Mindaugo Sutkaus, Povilo Vilko ir Manto Jankevičiaus ketvertas atrodo išties labai grėsmingai. Jeigu visi šie krepšininkai deramai lankysis rungtynėse, "Vilko Brolija" yra pajėgi demonstruoti pačius solidžiausius rezultatus. Truputį prisvilęs "debiutinis blynas" parodė, jog į lyderių gretas savo sėkmingu žaidimu drąsiai gali įsiveržti Lukas Lemežis, Jordanas Milieška ar Vytautas Repečka. Įdomu, kaip prie komandos pritaps Valdas Jonavičius ir Paulius Jasukaitis, kurie turi sukaupę daug žaidimo aukštesniame lygmenyje patirties ir net gali pasidalinti ne viena įžvalga su savo naujais komandos draugais. Surinkus tokį galingą klubą nelengva bus atsiskleisti pačiam komandos idėjiniam vadui Ignui Vilkeliui. Bet kokiu atveju komandos vadovas šią vasarą sieks pirmo savo vadovaujamos ekipos trofėjaus šį sezoną. Be to komandai bus gana svarbu atsitiesti po gana nesėkmingo praėjusio Vasaros krepšinio lygos čempionato, kur ekipa irgi buvo priskiriama prie favoritų, tačiau apmaudžiai iš turnyro pasitraukė jau ketvirtfinalyje. 

Sky Gym


Galinga "Sky gym" komanda turėjo dalyvauti 2-ame pajėgumo divizione, tačiau organizatoriai leido išsibandyti jėgas žemiau su sąlyga, jog iš keturių kertinių 3-ios lygos žaidėjų vienu metu aikštelėje galės būti tik 2 krepšininkai. Toks apribojimas įneš gana nemažai įdomumo , kadangi galingi krepšininkai tikrai gebėtų varžytis dėl medalių ir 2-ame divizione. Tiesa prie komandos prisijungė  aukštaūgis Marius Kazlauskas ir ilgus metus aukščiausiame lygmenyje žaidęs Linas Vitkauskas. Neaišku, kokie apribojimai bus taikomi šiems krepšininkams. Viskas paaiškės po lygos tarybos posėdžio. Ir toliau kertiniu žaidėju turėtų išlikti Ernestas Varakauskas, o nemažai komandos sėkmės dalis priklausys nuo Viktoro Azarkovo sportinės formos. Klubas pasižymi kietu krepšiniu. Be to labai svarbi šios ekipos pergalių dalis yra tai, jog žaidėjai vienas kitą labai palaiko ir niekada nepasiduoda. Būtent nepasidavimas ir padėjo šiai ekipai sėkmingai įveikti 3-ios lygos pusfinalį. Kaip seksis komandai 3-ioje Vasaros krepšinio lygoje, prognozuoti sunku, kol nepatvirtinta galutinė konkurencinga šiam divizionui sudėtis. 

BC Versus


Po sąlyginai nesėkmingo pagrindinio čempionato "BC Versus" ekipa yra nusiteikusi atsigriebti Vasaros krepšinio lygoje. Prie komandos prisijungs du Jonai - Nekrasovas ir Kumža. Abu šie žaidėjai jau spėjo leisti apie save išgirsti mėgėjiško krepšinio pasaulyje ir turėtų tapti rimta paspirtimi komandai ištvermės reikalaujančiame čempionate."Versus" ekipą į priekį ir toliau ves klubo veteranų, Mindaugo Lastausko ir Kasparo Rimšelio, tandemas bei įspūdingai į komandos sudėtį rudenį įsiliejęs naujokas - Lukas Balčaitis. Gerokai turėtų išaugti aukštaūgių Tomo Uzielos ir Karolio Butkaus vaidmuo, kadangi be jų bus vos du po krepšiais galintys žaisti krepšininkai (Kasparas Rimšelis ir Tadas Abišala), o ir jie tikrai, greičiausiai, kažkiek rungtynių praleis bei nepajėgs rungtyniauti gausybės minučių be keitimo dėl gana karšto oro. Galime teigti, jog šiame turnyre "BC Versus" komanda turi labai neblogas teorines galimybes pasidabinti pirmaisiais mėgėjiško krepšinio medaliais komandos istorijoje. 

Lukas Balčaitis, vos tik prisijungęs prie kolektyvo, iškarto prasibrovė į "Versus" komandos lyderių gretas

Tirola


Ilgą laiką mėgėjiškame krepšinio pasaulyje besisukanti ekipa dar kartą pabandys pademonstruoti savo galią. Komandos pagrindinis įžaidėjas ir treneris Denisas Oliferas pasikvietė į komandą kitos savo treniruojamos komandos (Kegliai.lt - Karolinos Boulingas) kertinius krepšininkus ir suteikė jiems galimybę išsibandyti jėgas aukštesniame lygmenyje. Laimonas Juška, Audrius Gurskis ir Edvinas Urkis turi puikią progą parungtyniauti su tokiais puikiai visiems žinomais krepšininkais kaip Denisas Oliferas, Mindaugas Zalatoris ar Egidijus Mažeika ir suteikti jiems deramą užnugarį bei pasisemti patirties. Svarbiu komandos nariu turėtų būti ir Linas Stepanauskas, kuris turi daug teorinių krepšinio žinių ir jas jau spėjo pademonstruoti 4-oje lygoje su "Atea" ekipa. Sėkmingas Lino kaip trenerio vadovavimas turėtų gerokai pagerinti "Tirola" ekipos žaidimo kokybę bei suteikti tam tikrą pranašumą prieš trenerio neturinčius varžovus. Būtent didelis drausmingumas ir per ilgus metus komandos senbuvių sukaupta patirtis bus pagrindiniai šios ekipos privalumai siekiant medalių Vasaros krepšinio lygos 3 divizione. 

Litcargus


Sezoną "Litcargus" komanda pradėjo 4-oje lygoje, tačiau greitai paaiškėjo, jog tai kiek per žemas pajėgumas tokiam pajėgiam klubui su patyrusiu treneriu. Vienas po kito priešininkai turėjo pripažinti "Litcargus" pranašumą, o gana greitai po šio galingo klubo kojomis VKL taurės varžybose krito 1-os ir 2-os lygos komandos. Galiausiai, vos ne vos sveiką kailį paskutinėmis sekundėmis išnešė 2-os lygos 4-os vietos laimėtojai "VPP Imperialstone.eu" krepšininkai, o 4-os lygos finiše po nesėkmingo pusfinalio buvo iškovota 3-ia vieta. Vasaros krepšinio lygos kovas ši ekipa pradėjo menku susirinkimu ir kritusia sportine formą ir tai lėmė triuškinamą pralaimėjimą. Dabar metas susiimti ir susirinkti bei gerinti savo žaidimą, kol neprarastos visos galimybės žengti į atkritnamąsias varžybas. Tokie krepšininkai kaip Aleksandr Karčmit, Rokas Dubauskas, Matas Karoblis, Andrius Karoblis, Dovydas Braknys, Kipras Malovas ar Slavomir Vinča gali duoti labai daug komandai, tačiau, norint rezultato, reikalingas ir visų jų buvimas aikštelėje, sėkmingas rotacijos palaikymas bei griežta drausmė, kurią geba kontroliuoti treneris Donatas Sauliūnas. 

"Litcargus" kolektyvui šis sezonas buvo itin sėkmingas.
 

Vasaros krepšinio lygos 3 diviziono komandų apžvalga (2 dalis)

Komentarai

2010 - 2019 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009