Vasaros krepšinio lygos 2 diviziono komandų apžvalga

2018-06-25

Įdomios kovos turėtų būti 2-ame divizione. Kiekviena komanda savaip išskirtinė ir turi savo argumentų kovai dėl medalių. Gal kiek ryškiau išsiskiria "Taurus" klubas, tačiau visos kitos ekipos yra tikrai lygiavertės priešininkės. Kviečiame susipažinti su turnyro dalyvėmis.

Taurus


Kaip visada grėsmingą sudėtį kovai dėl aukščiausių apdovanojimų surinko "Taurus" kolektyvas. Prie būrio šio sezono VKL 2-os lygos 2-os vietos laimėtojų prisijungs tokie grėsmingi krepšininkai kaip: broliai Ramūnas ir Nerijus Jozoniai, Egidijus Mažeika, Ignas Urbonas, Valdemar Lodziato bei Edvinas Urkis. Tiesa, vargu ar kas nors atims lyderio vaidmenį iš lyg žuvis vandenyje šioje komandoje besijaučiančio Justo Aršausko, o ir pats Justas tikrai jausis gerokai užtikrinčiau, kai savo užnugaryje turės tokį gausų būrį pagalbininkų. Įdomu, kaip debiutuoti pavyks jaunajam Tadui Urbonui. Šio krepšininko ūgis jau siekia 193 cm, o jo deklaruota pozicija yra atakuojantis gynėjas. Su tokiais duomenimis galima siekti ir profesionalo karjeros. Labai gražiai atrodo bendras komandos balansas. Visose pozicijose apstu gerų krepšininkų ir net po vieną bet kurios pozicijos krepšininką negalint atvykti į susitikimą apčiuopiamų nuostolių klubas neturėtų patirti. Net ir sau komandos vadovas Mantas Bielinskas susikūrė ypatingai didelę konkurenciją. Jeigu vienu metu atvyks Egidijus Mažeika, Tomas Pribušauskas ir Valdemar Lodziato - Mantui teks slinktis į sunkiojo krašto poziciją, tačiau ir ten laukia ne ką mažiau gerų krepšininkų. Bet kokiu atveju bus labai įdomu stebėti, kaip Vasaros krepšinio lygoje seksis šiai pergalės receptą šį sezoną atradusiai ir gerokai pasistiprinusiai ekipai. 

www.vilnews.lt


Gerai subalansuota bus "www.vilnews.lt" komanda. Neabejotinai klubo lyderiu bus puikiai mėgėjiško krepšinio pasaulyje visiems pažįstamas Janas Jurgo, kuris savo individualaus meistriškumo dėka gali atvesti komandą į ne vieną pergalę. Kita ryški asmenybė bus už komandos vairo stovintis treneris - Denisas Oliferas. Treneris pasistengs, kad komanda prasibrautų į finalinį ketvertą, o ten demonstruotų aukščiausio lygmens krepšinį. Visose pozicijose yra gana nemažai pasirinkimo, o ypatingai šiai ekipai svarbūs yra tokie žaidėjai kaip: Pranas Drakšas, Matas Mankevičius ar Julius Stanaitis, kurie gali rungtyniauti 3-4 skirtingose pozicijose ir treneris gali labai įvairia laviruoti. Galbūt kiek sudėtingiau su pasirinkimu bus įžaidėjo pozicijoje, nes ten tikras įžaidėjas bus tik Visvaldas Ašmena, tačiau yra ne vienas krepšininkas, kuris gali pasibandyti save sėkmingai realizuoti šioje pozicijoje. Kadangi komanda susibūrė būtent šiam čempionatui prieš tokius ilgus metus kartu žaidžiančius varžovus kaip "Geležinis vilkas" ar "Taurus" gali sutrukdyti susižaidimo problemos, tačiau su kiekvienomis rungtynėmis žaidėjų vienas kito supratimas turėtų gerėti, o tai tikrai tik kels komandos žaidimo kokybę. Kurią vietą užims šis klubas prognozuoti yra labai sunku, tačiau galima drąsiai spėti, jog šios komandos žaidimas su kiekvienomis rungtynėmis turėtų tik gerėti. 

Janas Jurgo bus ryškiausia Vasaros krepšinio lygos 2-o diviziono žvaigždė

Kažkas bus


Justas Urmanavičius, Viktoras Azarkovas, Paulius Borkys ir Mindaugas Kraujalis sudaro bene individualiai stipriausią 2-o diviziono gynėjų grandį ir tai tikrai bus dideliu "Kažkas bus" komandos privalumu. Tiesa, aukštaūgių grandyje matome tik vieną dominuojantį vidurio puolėją - Kristupą Surgėlą. Jam reikės žaisti gausybę minučių, tačiau šis krepšininkas yra pripratęs ir tai didelių rūpesčių nesudarys. Stiprybe gali tapti ir mobilūs puolėjai - Lukas Vaičiulis ir Daumantas Kraujalis. Šie vyrukai gali ne tik sėkmingai rungtyniauti po krepšiu, tačiau ir labai greitai lėkti į greitas atakas, kurios gali tapti šios komandos koziriu. Be abejonės daug turėtų duoti ir puolėjas - Vaidas Petrulionis. Šio sezono metu taiklią ranką turintis krepšininkas išmetė net 326 tritaškius metimus (palyginimui - dvitaškių šį sezoną Vaidas išmetė vos 92) ir iš jų 131tolimas  metimas pasiekė tikslą, o tai yra labai solidus 40 procentų pataikymas. Priešininkai turės labai daug dėmesio skirti Vaidui, kad neleistų susikurti patogios progos metimui. Jeigu tą padaryti pavyks, "Kažkas bus" komanda neteks kažkiek svarbių taškų ir juos turės bandyti pelnyti kitokiais būdais. Galima teigti, jog šios komandos žaidimas priklausys nuo to, kiek kartų į rungtynes sugebės atvykti Kristupas Surgėlas, kadangi tokio pat galingo keitimo po krepšiu ši komanda neturės. Be Kristupo pergalei prireikti prireiks ir trupučio sėkmės.  

Geležinis vilkas


Puikiai vieni kitus pažįstantys krepšininkai pabandys dar kartą pademonstruoti savo jėgą. Kartą tai jau pavyko padaryti, kai komanda pagrindiniame čempionate 2-oje lygoje vos neprasibrovė į finalinį ketvertą. Komandą ir toliau į priekį turėtų vesti Kęstutis Bagdanavičius. Jam sėkmingai talkins Pauliai - Rimavičius ir Jasukaitis. Nederėtų pamiršti ir puikią formą šį sezoną demonstruojančio Valdo Jonavičiaus. Labai rimti pastiprinimai turėtų būti į komandą grįžtantis Svajūnas Matulėnas ir veržlusis Eigirdas Keblikas. Svajūnas turėtų tapti vienu iš kertinių komandos puolimo kūrėjų, o Eigirdo pagrindinė užduotis bus pakeisti Viktorą Azarkovą, kuris galėjo būti šios komandos narys, tačiau dar anksčiau susitarė su "Kažkas bus" ekipa. Nederėtų pamiršti ir jaunųjų Gyčio Poviliūno ir Žygimanto Dagio, kurie dar kaip krepšininkai bręsta, tačiau jau ir dabar geba demonstruoti gana kokybišką krepšinį. Komanda tikrai yra pajėgi individualiai, tačiau pagrindinis privalumas, siekiant kuo tauresnės spalvos apdovanojimų, turėtų būti puikus vienas kito pažinimas ir ilgas žaidimas drauge.

Kęstutis Bagdanavičius - tikras "Geležinio Vilko" lyderis

Naujokų birža


Labai įdomi ir verta dėmesio bus "Naujokų birža" komanda. Jauni ir perspektyvūs krepšininkai iškarto išsibandys savo jėgas, tarp gausybės patyrusių krepšininkų mėgėjų. Labai įdomu bus stebėti "Naujokų biržos" žaidimą, kadangi šie jaunieji krepšininkai ateityje dar gali labai daug ką pasiekti. Pirmiausia išskirti derėtų Dovydą Pinskų, kuris jau prieš metus demonstravo labai brandų krepšinį Vasaros krepšinio lygoje ir dabar turėtų sugrįžti gerokai patobulėjęs. Komandoje ryškiai spindėti turėtų Lietuvos jaunučių (U-16) rinktinės nariai - Adas Šimonis ir Ernestas Naruševčius. Be žaidimo jaunučių rinktinėje Adas Šimonis dar gali pasigirti labai brandžiu žaidimu Regionų krepšinio lygoje, o Ernestas Naruševičius spėjo tapti jaunimo Eurolygos čempionu bei tuo pačiu gali rasti savo profilį NBA draft puslapyje. Šiai lyderių trijulei turėtų puikiai talkinti Donato Okinčic, Dominyko Ramono ir Roberto Syčiaus trijulė. Kad jau pateko į tokį galingą klubą solidžiai sužaisti galės ir Lukas Lazauskas bei Titas Kavalnis. Ar perspektyvus ir daug galintis krepšinyje pasiekti jaunimas jau dabar yra pajėgūs varžytis su brandų krepšinį demonstruojančiais vyresniais krepšininkais mėgėjais? Visą tai pamatysime Vasaros krepšinio lygoje. 

Vasaros krepšinio lygos 2 diviziono komandų apžvalga

Komentarai

2010 - 2020 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009