Įmonių Lyga (su leg.) - FINALŲ METAS

2018-05-17

VKL Įmonių Lygoje iki pagrindinio sezono akcento liko labai nedaug. Komandos, rungtyniaujančios be legionierių savo prizus jau pasidalino, tuo tarpu legionierių grupės atstovės į kovą dėl apdovanojimų stoja jau dabar. Dvikovoje dėl trečiosios pozicijos susikaus "Vilma" bei "Patrulių Rinktinė / Imperialstone.eu", tuo tarpu finale savo pajėgumą aiškinsis "VRM" bei "Intersurgical". Kaip ir ir visuomet prieš finalines akistatas kviečiame paspėlioti, kurios iš ekipų gali būti favoritėmis savo porose.

 

Vilma ( 52 % ) - Patrulių Rinktinė / Imperialstone.eu ( 48 % )

Praėjusio sezono metu "Patrulių rinktinė" iškovojo trečią vietą, o "Vilma" buvo antri. Dabar jau akivaizdu, jog tik "Patrulių rinktinė" turi galimybių pakartoti savo garbingą rezultatą. Taip pat aišku, kad vienam iš šių klubų sezoną teks pabaigti be medalių. Visą čempionatą Dariaus Dziko ir Mindaugo Pukelevičiaus vedama ekipa reguliariajame sezone užėmė vienu laipteliu aukštesnę poziciją nei jų būsimi varžovai ir turėjo galimybę net žengti į finalą, kadangi pusfinalyje išvengė turnyro favoritų - "Vidaus reikalų ministerijos". Tiesa, po labai atkaklios dviejų rungtynių serijos "Patrulių rinktinė" paskutinėmis sekundėmis atidavė pergalę "Intersurgical" ekipai, o su pergale "Intersurgical" pasiėmė dar ir kelialapį į finalą. "Vilmos" klubui pusfinalio serija buvo ne tokia įnirtinga, kadangi nuo pat susitikimo pradžios išryškėjo "VRM" pranašumas, kuris nulėmė "Vilmą" kovai tik dėl trečiosios pozicijos. Tarpusavyje reguliariajame sezone "Vilma" ir "Patrulių rinktinė" pasidalino po vieną pergalę. "Vilmą" į priekį veda veteranas Dainius Novickas, o jam puikiai talkina snaiperis Vidas Braziulis. Seriją lemiančiais krepšininkais gali tapti Marius Tenikaitis, Ramūnas Viščinis ir Deividas Aukštuolis. Visi trys vyrukai nebuvo išskirtinai dažni svečiai aikštelėje, tačiau rungtynėse dėl trečiosios vietos kiekvieno iš jų labai reikės. Nors "Vilma" turi stipriau išreikštą lyderį Dainių Novicką, "Patrulių rinktinė" gali pasigirti ilgesniu atsarginių žaidėjų suoleliu. Nuo 2016 metų pradžios "Vilma" iškovojo tarpusavio susitikimuose tris pergales, o "Patrulių rinktinė" laimėjo kartą - paskutiniame susitikime. Šios rungtynės bus vienos svarbiausių iš visų iki tol vykusių susitikimų. Ar pavyks "Patrulių rinktinės" treneriui Matui Gimbickiui taktiškai apžaisti patyrusį Gaudentą Puškorių? Laukia tikrai labai įdomi dvikova, kurios baigtį nuspėti sunku.
 

Intersurgical ( 35 % ) - VRM ( 65 % ) 

"Vidaus reikalų ministerijos" treneris Vincas Žydelis labai sėkmingai taktiškai paruošė savo komandą 1-os lygos finaliniam ketvertui, tačiau ar per didelis atsipalaidavimas nepakiš kojos šį kartą? "VRM" yra aiškūs favoritai. Ši komanda tik per plauką netapo 1-os lygos čempionais. Tuo tarpu "Intersusrgical" yra vertinami kiek silpniau, tačiau turi ką priešpastatyti. Vien ką reiškia toks galingas žaidėjas kaip Gediminas Povilauskas po krepšiais, kuris gali atlikti begalę įvairiausių funkcijų. Būtent Gediminas galės gynyboje atstovėti prieš bet kurį "VRM" krepšininką, o puolime atitinkamai bet kuriam varžovui sukels daug problemų. Gediminui puikia talkins Paulius Kamarauskas, Edgaras Turica, Mindaugas Šliumpa, Saulius Kaušinis ir Aroldas Bitinas. Visas šis šešetukas gali demonstruoti aukščiausio lygmens krepšinį. Tiesa, "Vidaus reikalų ministerija" gali kuo puikiausiai atsakyti varžovams. Vidurio puolėjo pozicijoje Gediminą Povilauską gana sėkmingai prižiūrėti turėtų buvęs Vilniaus "Sakalų" ir Kauno "Žalgirio" žaidėjas - Rolandas Matulis. Gynėjų grandyje savo patirties pranašumą turėtų išnaudoti Laurynas Jacevičius Gabrielius Ramonas ir Otas Majeras. O ir likę krepšininkai tikrai gali demonstruoti labai aukšto lygmens krepšinį, tad "Intersurgical" reiks sužaisti virš savo galimybių ribos, kad palaužtų šį galingą varžovą. "VRM" šį sezoną "Intersurgical" krepšininkus nugalėjo du kartus, tiesa, paskutinis susitikimas buvo pakankamai atkaklus iki paties paskutinio švilpuko. Laimėti šį finalą yra "VRM" principo reikalas, kadangi bendrajame Įmonių lygos finale savo varžovo jau laukia "Iki raktų" kolektyvas, kuris šį sezoną jau kartą sugebėjo patiesti galingą "Vidaus reikalų ministerijos" klubą, o Vidaus reikalų ministerijos krepšinio komanda skolinga likti nenori ir laukia, kada galės grąžinti skolą. Kad ją grąžinti, reikės būtinai įveikti "Intersurgical" barjerą.
 
Ar pavyks VRM komandai iškovoti dar vieną titulą ?
 
Primename, jog tai tėra spėlionės, kaip pasibaigs vienos ar kitos rungtynės, o pateikiama informacija - tik vieno iš galimų daugybės scenarijų spėjimas. Turite kitokią nuomonę ? Būtinai pasidalinkite ja su mumis !
Įmonių Lyga (su leg.) - FINALŲ METAS

Komentarai

2010 - 2019 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009