Trečiojo Įmonių 3x3 krepšinio turnyro apžvalga - turnyrui pasibaigus

2018-05-07

Pasibaigė jau trečiasis Įmonių 3x3 krepšinio turnyras. Filmo siužeto vertą pasirodymą pademonstravo "Abovo Wood" ekipa, kuri po dviejų labai nesėkmingų turnyrų nenuleido rankų ir sugebėjo iškovoti čempionų titulą. Kaip sekėsi "Abovo Wood" ir kitiems dalyviams galite pasiskaityti šiame straipsnyje. 

ČEMPIONAI

ABOVO WOOD    / PROGNOZĖ:  4 VIETA B GRUPĖJE / 7 VIETA TURNYRE

Pasiekimų istorija:  
1-asis turnyras -   18 vieta
2-asis turnyras -   13 vieta
3-iasis turnyras - čempionai
Sudėtis:
Andžej Dolgovič
Remigijus Jakas
Virginijus Jurkevičius

Du turnyrus prieš tai net į atkrintamąsias patekti nesugebėjusi patekti "Abovo WOOD" ekiparankų nenuleido ir trečiajame turnyre sukūrė kino filmo vertą istoriją. Nė kiek nepasistiprinę "Abovo Wood" vyrukai trečiajame turnyre sugebėjo iškovoti aukso medalius, kurie buvo laimėti tikrai pelnytai. "Abovo Wood" dvi finalinės ketveriukės komandas sugebėjo nugalėti po du kartus. Ketvirtąją vietą užėmę "FL Technics" buvo nugalėti grupėje ir pusfinalyje, o antrieji likę "HCTC" nusileido "Abovo Wood" klubui grupės susitikime ir didžiajame finale. Komandą čempionų titulo link vedė patikima gynyba. Puolime galia po krepšiais ir metimais iš vidutinio nuotolio priešininkus baudė Andžej Dolgovič, aštriais prasiveržimais varžovų gynybą draskė Remgijus Jakas, o Virginijus Jurkevičius puikiai pritapo prie šio tandemo ir juodu atliktu darbu labai padėjo ekipos puolimo lyderiams. Nei vienų rungtynių per visą turnyrą nepralaimėjusi ekipa pelnytai iškovoja čempionų titulą ir pelno garbingą įrašą įmonės metraščiams.

O kaip gi be asmeninės foto sesijos po čempioniško žygio?


2 vieta

 HCTC   / Prognozė: B grupėje 1 vieta / turnyre 2 vieta.

Pasiekimų istorija:  
2-asis turnyras -   8 vieta
3-iasis turnyras - 2 vieta
Sudėtis:
Jonas Savickas
Paulius Savickas
Daivaras Lebednykas 

Vienintelė komanda, kurios vietą pavyko prognozėse tiksliai atspėti - "HCTC". Tiesa, šis klubas su jų prognozuotu finalo varžovu "Office day" surėmė ginklus jau pusfinalyje ir skirtingai nei prognozėse po daug nervų ir jėgų pareikalavusios kovos "HCTC" šventė jiems medalius garantavusią pergalę. Tiesa, iki pat finalo "HCTC" vyrukams kelias buvo labai sunkus, tačiau fortūna buvo jų pusėje. Grupėje komanda užėmė vos 3 vietą. Ketvirtfinalį įveikė per plauką, o pusfinalyje iškarto gavo viso turnyro favoritus. Jono Savicko vedama komanda visus sunkumus įveikė. Prie to prisidėjo ir Daivaro Lebednyko tvirtumas po krepšiais bei savalaikė Pauliaus Savicko pagalba ekipos lyderiams. Šuolis iš aštuntosios vietos į antrąją tikrai yra labai solidus pasiekimas ir "HCTC" darbuotojai gali džiaugtis savo rimtu pasiekimu. 
Jonas Savickas labai sėkmingai atskleidė savo kaip lyderio savybes

3 vieta

Office Day  / Prognozė: A grupėje 1 vieta - turnyro čempionai

Pasiekimų istorija: 
2-asis turnyras - 4 vieta
3-iasis turnyras - 3 vieta
Sudėtis: 
Vladimir Beneš
Andrius Striaukas
Nerijus Jozonis
Mantas Stankevičius

Šiam galingam klubui, greičiausiai, koją pakišo prognozės, kuriose komanda buvo labai išgirta ir gana nesunkiai įveiktas grupių etapas. Pusfinalyje atsipalaidavę "Office Day" krepšininkai nesitikėjo tokio rimto pasipriešinimo. Vos tris taškus pelnę ir pačioje rungtynių pabaigoje net tris progas išlyginti rezultatą turėję "Office Day" atstovai nepasinaudojo puikia proga. Sėkmė nusisuko ir nubloškė juos kovai dėl trečiosios vietos, kur tik po labai atkaklios kovos turnyro favoritams pavyko išplėšti pergalę prieš be savo lyderio Luko Markaičio žaidusius "FL Technics" krepšininkus. Įspūdingą ūgio pranašumą prieš bet kurį varžovą turėjęs "Office day" klubas iki galo šiuo pranašumu nepasinaudojo. Gal trūko drąsesnių Vladimir Beneš veiksmų po krepšių, kadangi šis žaidėjas dažniau stengėsi bausti priešininkus iš tolimų distancijų. O gal ir naujas komandos lyderis Nerijus Jozonis nespėjo deramai susižaisti su komandos draugais. Bet kokiu atveju čempionišką svajonę šiai ekipai reiks atidėti iki kito turnyro. 
Nerijui Jozoniui ir jo bendražygiams pritrūko šiek tiek sėkmės 


4 vieta

 FL TECHNICS     / PROGNOZĖ:  2 VIETA B GRUPĖJE / TURNYRE 5 VIETA

Pasiekimų istorija:  
3-iasis turnyras - 4 vieta
Sudėtis:
 Šarūnas Martinavičius
 Lukas Markaitis
 Ovidijus Jonas Stalnionis
 Karolis Ragaišis

"FL Technics" sugebėjo debiutiniame turnyre pasirodyti viena vieta geriau, nei kad jiems buvo prognozuota. Neaišku, kaip viskas būtų buvę, jeigu ne pusfinalyje patirta Luko Markaičio čiurnos trauma. Gal į finalą prasibrauti ir nepavyktų, tačiau nukauti galutinai palūžusius "Office Day" krepšininkus galimybes tikrai būtų buvusios nemažos. Būtent Lukas Markaitis puikiai kontroliavo visą komandos žaidimą ir dažnai imdavosi iniciatyvos. Puikiai po krepšiais tvarkėsi Karolis Ragaišis, o Ovidijus Jonas Stalnionis ir Šarūnas Martinavičius į komandos žaidimą įnešė nemažai aštrumo. Sėkmingai subalansuota komanda kaip pirmam kartui tikrai pasirodė gana sėkmingai. Šis klubas neabejotinai ir ateityje turės nemažas galimybes varžytis dėl aukštesnių pozicijų. 

Lukui Markaičiui turnyras pasibaigė kiek anksčiau laiko


5 vieta

Baltled    / Prognozė:  A grupėje 3 vieta - turnyre 4 vieta. 

Pasiekimų istorija:  
3-iasis turnyras - 5 vieta
Sudėtis:
Gintaras Plytnikas
Vitalij Oliochno
Mindaugas Jasiulevičius
Irmantas Baltušis
Karolis Štuopis

Viena pozicija žemiau nei buvo prognozuota atsidūrė "Baltled" ekipa. Puikiai turnyrą pradėję "Baltled" vyrukai suklupo paskutinėse grupės rungtynėse prieš autsaiderius - "Sermo", tačiau tai neatėmė antrosios vietos grupėje. Visgi ketvirtfinalyje sėkmė dar kartelį nusisuko ir teko pripažinti "HCTC" ekipos pranašumą bei pamiršti kovą dėl medalių. Kaip ir buvo tikėtąsi pagrindinį krūvį puolime turėjo Gintaro Plytniko, Mindaugo Jasiulevičiaus ir Irmanto Baltušio trijulė. Didelių tikslų prieš turnyrą sau nekėlęs klubas pasirodė tikrai labai solidžiai. Nedaug trūko ir iki medalių, kadangi prieš trečią vietą užėmusius "Office Day" komanda pralaimėjo tik trim taškais, o finalininkams "HCTC" nusileido vos taško persvara. 
Aukštaūgis Mindaugas Jasiulevičius turnyre išsiskyrė labai universaliu žaidimu

6 vieta

Nemūno Banga   / Prognozė: 2 vieta A grupėje / turnyre 3 vieta

Pasiekimų istorija:  
2-asis turnyras -  10 vieta
3-iasis turnyras - 6 vieta
Sudėtis: 
Paulius Zapolskas
Viktoras Mostovojus
Lukas Vaitekianas
Edvinas Ščerbukas
Nesėkmių etiketę iš "Abovo Wood" ekipos perėmė "Nemūno banga". Bronzos medalių prognozė šiam klubui nepasiteisino - komanda užėmė vos šeštą vietą. Paulius Zapolskas pademonstravo savo galimybę dominuoti prieš "Sermo" ekipą, tačiau visame turnyre trūko Luko Vaitekiano ir Edvino Ščerbuko indėlio. Aukšto meistriškumo žaidėjai nesugebėjo atskleisti viso savo potencialo. Pagal savo galimybes pasirodė Viktoras Mostovojus, tačiau tai komandos neišgelbėjo nuo šeštos vietos. "Abovo Wood" nepalūžo po nesėkmių liūno ir pagaliau pasiekė savo išsvajotą tikslą. Gal su laiku tai padaryti pavyks ir "Nemūno Bangos" darbuotojams. 

Šį kartą Lukas Vaitekianas sužaidė kiek žemiau savo galimybių ribos

7 vieta

SERMO   / PROGNOZĖ:  A GRUPĖJE 4 VIETA / TURNYRE 8 VIETA. 

Pasiekimų istorija:  
3-iasis turnyras - 7 vieta
Sudėtis:
Rokas Zaleckis
Simonas Razvanavičius
Mykolas Lekavičius
Nors šiam klubui turnyre buvo prognozuota paskutinė vieta ir nei vienos iškovotos pergalės, "Sermo" vyrukai į sąskaitą įsirašė net du laimėjimus ir užėmė 7 vietą. Ryškų ūgio deficitą prieš bet kurį varžovą turėję "Sermo" krepšininkai po truputį įsivažiavo ir turnyrą pabaigė taiklių metimų gausa ir dvejomis iškovotomis pergalėmis. Klubo lyderiu, kaip ir prognozuota, buvo Rokas Zaleckis, tačiau ir Simonas Razvanavičius bei Mykolas Lekavičius buvo sėkmingai įtraukti į ekipos žaidybines schemas. Jeigu taip kovingai ekipa būtų besivaržiusi nuo pat turnyro pradžios, galbūt būtumėme sulaukę ir solidesnių rezultatų, tačiau šį kartą teks pasitenkinti naudingu patirties bagažu. 
Mykolas Lekavičius gana sėkmingai debiutavo Įmonių 3x3 krepšinio turnyre


8 vieta

 MEDIAPARK     / PROGNOZĖ:  3 VIETA B GRUPĖJE / TURNYRE 6 VIETA

Pasiekimų istorija:  
2-asis turnyras -  5 veta
3-iasis turnyras - 8 vieta
Sudėtis: 
Česlav Tatul
Martynas Sidabras 
Mindaugas Morkūnas
Antrojo turnyro "juodojo arkliuko" planus trečiajam turnyrui sujaukė Aurimo Vanago neatvykimas. Garbingai visiems varžovams pasipriešinę "Mediapark" krepšininkai pralaimėjo visas žaistas rungtynes ir užėmė 8-ąją vietą. Daugiausiai iniciatyvos imtis bandė Česlav Tatul ir Mindaugas Morkūnas, o Martynas Sidabras iki galo neišnaudojo savo aukšto potencialo ir pasirodė žemiau, nei iš jo buvo tikėtąsi. Turnyro čempionams "Mediapark" ekipa pralaimėjo vos trim taškais, o visą čempionatą pabaigė paskutinėje aštuntoje vietoje. Tokie rezultatai parodo, koks atkaklus ir nenuspėjamas buvo visas šis turnyras. Mindaugui Morkūnui ir visai "Mediapark" ekipai šio turnyro metu ryškiai pritrūko sėkmės

Trečiojo Įmonių 3x3 krepšinio turnyro apžvalga - turnyrui pasibaigus

Komentarai

2010 - 2019 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009