TOP SPORT Pavasario čempionatas 2018: 5 divizionas A grupė

2018-04-11

Net  4 šios grupės komandos šiandien pradės savo kovas TOP SPORT Pavasario čempionate 2018. Taigi nieko nelaukdami pristatome 5-o diviziono A pogrupį! Įdomaus skaitymo!

Žalias Rytas
Gana konkurencingai su dauguma varžovų 5-oje lygoje besivaržęs "Žalias Rytas" klubas labai dažnai rungtynių pabaigoje pritrūkdavo sėkmės ir nesugebėjo prasibrauti į atkrintamąsias. Pavasario čempionate ši komanda startuos su labai nemenku patirties bagažu ir tai net leido šį klubą priskirti prie vienų iš trijų reitinguotų ekipų. Komandą į priekį ir toliau ves tvirto sudėjimo vidurio puolėjas Andrius Burdiliauskas. Jam sėkmingai turėtų talkinti puolėjas Mantas Veckus ir gynėjas Viktoras Karpinas. Nemažo progreso turėtumėme sulaukti iš jaunojo Deimanto Valavičiaus, kuris šiuo metu tobulėja gerokai greičiau nei jo vyresni bendraklubiai. Per savo istorija komanda yra iškovojusi 6 pergales ir patyrusi 15 pralaimėjimų, tačiau tai nesutrukdys šiam klubui būti labai realiais pretendentais varžytis finaliniame ketverte.

BC Kelreida
Debiutuoti mėgėjiškame krepšinyje nusprendė ir "BC Kelreida" klubas. Transporto paslaugų įmonės vardu pasivadinusio klubo lyderiais turėtų būti Saulius Duoba ir Lukas Savickas. Abu šie krepšininkai mėgėjiškame krepšinyje tikrai nėra naujokai, o ir jų demonstruojami rezultatai tikrai nėra menki. Abu žaidėjai ne tik turėtų atrodyti individualiai stipriai, tačiau galės dar ir padalinti ne vieną naudingą patarimą mažiau patyrusiems bendraklubiams. Ekipai iš pirmo žvilgsnio turėtų trūkti centimetrų kovoje dėl atšokusių kamuolių, tačiau keli krepšininkai turi nemažai svorio ir, jeigu jį tinkamai išnaudos atsitverdami varžovus, problemos dėl centimetrų trūkumo kaip mat bus maksimaliai sumažintos. 

VKM 2003
Visą šį sezoną jaunimas sunkiai dirbo ir ruošėsi debiutuoti mėgėjiškame krepšinyje tarp vyrų. Pasiruošimas pasibaigė ir laikas debiutui atėjo. Galima drąsiai teigti, jog didžiausia jaunųjų krepšininkų problema bus kaip ir rudens čempionate startavusių "VKM 2002" narių - ūgio ir jėgos trūkumas. Privalumu bus patyręs treneris Donatas Sauliūnas ir jo sukurtos taktikos su spaudimu per visą aikštelę priešaky. Kas bus pagrindiniais klubo vedliais į pergales pasakyti yra labai sunku, kadangi internete daug informacijos apie karjeras pradedančius jaunuosius krepšininkus nėra. Bet kokiu atveju galime drąsiai teigti, jog, jeigu jaunimui pavyks iškovoti bent vieną pergalę, kiekvienas laimėjimas bus labai svarbus ir tik parodys šios ekipos labai didelį potencialą ateičiai.  

Mama nepyk
Įdomi komanda turėtų būti "Mama nepyk". Šio klubo branduolį sudarys Artūro Giedraičio ir Igno Vilkelio tandemas. Abu šie krepšininkai mėgėjų krepšinyje nėra naujokai ir bet kuris tikras mėgėjiško krepšinio žinovas juos žinos. Neblogai save užsirekomendavo ir Žydrūnas Stakulis. Fiziškai stiprus krašto puolėjas šio sezono metu buvo vienas iš "Agentai 007" klubo lyderių. Įdomu kaip į komandą įsilies Tarek Nofal. Šis krepšininkas nuo 2005 metų gana sėkmingai rungtyniavo porą sezonų mėgėjiškame krepšinyje, tada staigiai pradingo ir dabar vėl bandys sugrįžti į mėgėjišką krepšinį. Komandos branduolys yra gana stiprus. Patyrę lyderiai turėtų pagelbėti mažiau patyrusiems žaidėjams priimti teisingus sprendimus, o tai gali lemti komandos sėkmę. 

Artūras Giedraitis - bene daugiausiai patirties sukaupęs viso 5 pajėgumo diviziono žaidėjas

Žemė Plokščia
Mėgėjiško krepšinio debiutantai "Žemė plokščia" neabejotinai bandys savo varžovus įveikti po krepšiais. Mėgėjiškame krepšinyje jau rungtyniavęs Mindaugas Žarinas neabejotinai bus vienas iš komandos lyderių. Jam puikiai talkinti turėtų labai gerus fizinius duomenis turintis Lukas Narkevičius. Išskirti galėtumėme ir dar vieną Vilniaus krepšinio lygoje jau žaidusį krepšininką - Denisą Bogdaną. Gana jauno amžiaus ekipa be didelės jėgos po krepšiais turėtų demonstruoti ir gana aukštą tempą. Jeigu spėjimai pasitvirtins, ši ekipa išnaudodama greitą tempą ir jėgą po krepšiais gali bandyti siekti labai solidžių rezultatų. 

Juoda balta
Vilniaus krepšinio lygos naujokai jau debiutinio sezono metu turės principinę dvikovą prieš "Žalią rytą" (bent jau pavadinimai tą sako). Šis klubas turės bene galingiausią 5-os lygos vidurio puolėjų tandemą - Vainių Mačionį ir Dainių Juknevičių. Puikų sudėjimą ir aukštą individualų meistriškumą turintys žaidėjai neabejotinai išsiskirs iš minios ir jiems stabdyti priešininkai turės labai komandiškai susitelkti. Kiek daugiau klausimų kelia gynėjų grandis. Laurynui Žemaitaičiui Dariui Stankevičiui ir Pauliui Kaminskui reikės pasistengti maksimaliai išnaudoti galingus klubo aukštaūgius, o sėkmingas įžaidėjų ir centrų bendradarbiavimas šiai ekipai būtų lengviausias kelias į pergales.  

Vilniaus Vilkai
Pavasario čempionatą "Vilniaus Vilkai" pasitinka su labai didele rokiruote savo lyderių gretose. Naudingiausią ekipos krepšininką Gediminą Balčių keičia kitas "BC Salininku" ekipoje žaidęs žaidėjas - Linas Petreikis. Nors Linas tikrai neatkovos tiek daug atšokusių kamuolių, kiek jų atkovodavo Gediminas, tačiau šis krepšininkas bus ne ką mažiau svarbus "Vilniaus Vilkų" taktinėse schemose. Ir toliau tarp šios komandos kertinių krepšininkų matysime Arnoldą ir Raimondą Dudėnus. Abu šie vyrukai turėtų palaikyti tvarką po krepšiais. Įdomu, kaip prie ekipos pritaps Taurintas Sutkus, kuris yra epizodiškai pasirodęs ir aukštesnių lygų rungtynėse, tačiau ten labai neišsiskyrė. Nemaža ekipos paspirtimi bus sukaupta patirtis. Klubo vadovas Domantas Kuzma Pavasario čempionate gali tikėtis dar geresnio savo klubo žaidimo. 

TOP SPORT bukmekerių prognozė - kas taps grupės nugalėtojais:   
Žalias Rytas 1,9
Juoda balta 2,2
Mama nepyk 4,4
Vilniaus Vilkai 5,8
BC Kelreida 6,0
VKM 2003 8,5
Žemė Plokščia 11,0

TOP SPORT Pavasario čempionatas 2018: 5 divizionas A grupė

Komentarai

2010 - 2019 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009