VKL TAURĖ: 1/16 ir 1/8 Finalo etapo burtų traukimas

2018-02-13

Tęsiasi tradicinis VKL Taurės turnyras, kurį pradėjo net 82 komandos iš visų VKL pajėgumo divizionų. Pernykščiai taurės laimėtojai - "Tigrai" pirmenybėse nedalyvauja, todėl jau dabar aišku, jog įspūdingo dydžio pereinamosios taurės laimėtoja bus nauja komanda. Ekipos į varžybų etapus prisijungia palaipsniui pridedant vis stipresnių VKL divizionų ekipas, o 3-iojo bei 4-ojo kvalifikacinio etapo dvikovos jau buvo sužaistos. Šį trečiadienį 13:00val. TIESIOGIAI INTERNETU trauksime 1/16 ir 1/8 Finalo etapo burtus, o šiuose etapuose jau prisijungs visos iki vienos VKL čempionatų dalyvės.

 

Varžybų sistema

DĖMESIO: vienerių rungtynių kaina - 30 EUR. Mokama tik už sužaistas dvikovas, o mokėjimus privaloma atlikti iki rungtynių pradžios.

Viename etape žaidėjas gali atstovauti tik vienai komandai, tačiau skirtinguose etapuose gali vilkėti skirtingų komandų marškinėlius. Pvz. jei Jonas Krepšininkaitis 1/16 etape rungtyniavo už "BC Draugų" komandą, tame pačiame etape žaisti už kitas ekipas jis negali. Tačiau 1/8 finalo etape jis jau gali apsivilkti "BC Bičiuliai" marškinėlius.

 

1/16 FINALO (24 komandos) - įstoja VKL II Lygos komandos

Etape dalyvauja sėkmingai VKL 4-ąjį Taurės kvalifikacinį etapą įveikusios komandos, bei 17 dalyvių iš VKL II Lygos. Jos tarpusavyje burtų pagalba be jokių apribojimų bus paskirstytos rungtyniauti dėl patekimo į kitą etapą. Žaidžiamos vienerios rungtynės, o dvikovos nugalėtojas keliauja į kitą etapą. Pralaimėjusios komandos pasirodymą VKL Taurėje pabaigia.

 ETAPO  DALYVĖS:

IV Lyga ( 1 ): "Litcargus";

Įmonių Lyga ( 1 ): "Girteka Logistics";

III Lyga ( 5 ): "Atsipūtę", "Verslo Spaudos Centras / R2P Sport", "SK Meškos", "Agmeka", "SkyGym / Ego Forte";

II  Lyga ( 17 ): "Vaikinai", "Krituliai", "Jamam - OPK", "BC Fenix", "Kupiškis / InfoTec", "Aktyvi Veikla", "Rumida LKK", "Space Jam", "VPP / Imperialstone.lt", "Jungent", "Penktukas", "ORION", "Dagos", "DUV Reklama", "Didėja", "Litresta", "Telšiai".

 

1/8 FINALO (16 komandų) įstoja VKL I Lygos komandos

Etape dalyvauja 1/16 FINALO etapo nugalėtojos, bei 4-ios VKL I-osios Lygos komandos. Jos tarpusavyje burtų pagalba be jokių apribojimų bus paskirstytos rungtyniauti dėl patekimo į kitą etapą. Žaidžiamos vienerios rungtynės, o dvikovos nugalėtojas keliauja į kitą etapą - 1/4 Taurės Finalo varžybas. Pralaimėjusios komandos pasirodymą VKL Taurėje pabaigia.

I  Lyga ( 4 ): "KK Riešė / La Birra Pub", "MRU", "Sporticus / Ugniagesys.lt", "ČeČėnija".

1/16 Finalo etapo nugalėtojos ( 12 ): ???

VKL TAURĖ: 1/16 ir 1/8 Finalo etapo burtų traukimas

Komentarai

2010 - 2019 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009